Jump to content
Dogomania

Obcy vs Predator czyli galeria Miczelskiego i Cekińskiego


rashelek

Recommended Posts

Ooo Crossa też mam zamiar poczytać, bo wszyscy tak zachwalają, to trzeba sprawdzić co to ;)

Haha oczywiście! Szelki na dłużej starczą :lol:

Do 5tego roku nie wytrwam, to może chociaż na licencjacie nam już ulżą...

Przykro mi, swojego nie oddam!

 

Jak przeczytasz to daj znać czy Ci się podoba książka :) Ja sobie zamówiłam, to dopiero 5 w kolejce jestem....... 

Jak widziałam plan 3 roku to już chcę mieć październik :P Po 4 dni nawet wolne mają, normalnie laba.

:(

fotoszki :wub:  Jakaś taka Miczka bardzo poważna na nich, jak nigdy :D

wycałować! https://lh5.googleusercontent.com/-Dpic9AX1gMM/VOr8djrHQZI/AAAAAAAAPSU/ksQtwyKraRA/w640-h480-no/2015.02.21%2B%2821%29.JPG

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 5.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nie wiem czy to tak sierść jej tak sterczy i wygląda jak pudelek, czy jej się zgrubło trochę... pewnie to pierwsze...

 

Jezuuu jaki ten Cekin jest boski. Taki z niego DONek jak z Soniuli

 

Fajne macie te szele, ale jak dla mnie to za mało biją po oczach

 

Trochę to i to :) Bardziej futro, bo ma baranka stęrczącego + linieje, więc wygląda teraz jak taki ogromny puszek :D Ale też ma do zrzucenia po zimie, niby nie dużo - może z 0,5kg, ale jednak.

Szkoda, że taka z niego świnia wstrętna :lol:

Haha a ja właśnie chciałam takie stonowane

 

 

Przepiękne macie tereny. Wy z Częstochowy jesteście, nie? Mam rodzinę niedaleko, więc przygotujcie się, że kiedyś was nawiedzimy

 

https://lh3.googleusercontent.com/-hJEYuzmlw-Q/VOr8YNfJAlI/AAAAAAAAPQ8/hjVrEH1ZEu4/w480-h640-no/2015.02.21%2B%2810%29.JPGKocham zdjęcia z takiej perspektywy

 

Tak jest, Częstochowa. Jakbyś miała wpaść to pisz, weźmiemy Dexową na spacer! Bo Poczwar to się nie nadaje niestety.

Też mi się podobają bardzo, ale zrobić ciężko :D

 

Super się szele prezentują, julki i hurtty

 

Dzięki!

 

Cekin jak grożnie wygląda w kagańcu Bardziej bym się bała w niż bez Cudowne są

 

No ten kaganiec budzi respekt, ale jednak lepiej, jak go nosi ;)

 

Jak przeczytasz to daj znać czy Ci się podoba książka Ja sobie zamówiłam, to dopiero 5 w kolejce jestem....... 

Jak widziałam plan 3 roku to już chcę mieć październik Po 4 dni nawet wolne mają, normalnie laba.

 

fotoszki   Jakaś taka Miczka bardzo poważna na nich, jak nigdy

wycałować! https://lh5.googleusercontent.com/-Dpic9AX1gMM/VOr8djrHQZI/AAAAAAAAPSU/ksQtwyKraRA/w640-h480-no/2015.02.21%2B%2821%29.JPG

 

Najpierw się muszę dorwać i znaleźć czas na czytanie :D

Takim to dobrze! Zazdroszczę!

Ano cały czas pychol zamknięty, to wygląda jak obrażona :lol:

 

 

Pogoda nam się popsuła, chociaż i tak mamy farta, bo padać miało od poniedziałku, a w sumie dopiero dzisiaj lekko kropi. Mam nadzieję, że w weekend znowu będzie ładnie, bo będzie dłuuuugi spacer i może fotki znowu :D

Wczoraj też był dzień prania, woda z psa i jej klamotów jak zwykle czarna... Co ta fleja ze sobą robi, to ja nie chcę wiedzieć :P No i w sobotę uznała, że Hurtty dużo lepiej będą wyglądać wytarzane w końskiej kupie, na szczęście ją odwołałam w ostatniej chwili :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Cześć, dziewczyny :)

U nas cisza, bo jakoś czasu (i może trochę chęci :P) na dogo brak, nie po drodze mi tu ostatnio ;)

Na uczelni mam ciągle coś do roboty, bo praktycznie na każdym przedmiocie mamy jakiś projekt czy referat do zrobienia i ciągle w czymś muszę w domu dłubać. Nie wyniosę z tego semestru żadnej wiedzy, ale za to będę znała przedsiębiorstwa w każdej branży w PL...

Z bardziej życiowych kwestii to na koniec miesiąca będziemy się przeprowadzać, jak wszystko się uda to będziemy mieli kawalek swojego ogródka :D Nic wielkiego, ale żeby się z psem powylegiwać idealny.

 

Dużo zakupów u nas było w tym czasie, karmy, miseczki, smakołyki, gryzaki i inne pierdoły :D Niestety żadnych zabawek, A. dał mi szlaban i krzyczy, jak jęczę o nowe piłki :( Dlatego musiałam sobie poradzić sama i zrobiłam suczy dwa nowe szarpaki z mopów :D

Chciałam Adriana namówić, żebyśmy 11 kwietnia jechali na DogTrekking niedaleko Częstochowy, ale jak zobaczyłam wpisowe, to mi się odechciało... Ja rozumiem, że organizacja też kosztuje, ale 60zł od osoby to chyba jednak przesada :shake

Pogoda u nas jak i wszędzie, ciągle wieje i na zmianę pada deszcz albo śnieg, także drugi dzień jesteśmy uziemieni w domu, zamiast piłeczkowania ćwiczymy z Miczą sztuczki, szukanie zabawek po pokoju i spanie na czas ;) A najgorsze jest to, że akurat mam wolne 2tyg i ma taka pogoda się utrzymać, nic poprawy... Pozostaje tylko siąść i płakać. Dobrze, że w niedzielę udało nam się wieczorem wbić w pogodę i iść na bardzo długi spacer, bo byśmy chyba teraz poszaleli.

 

Postanowiłam też sobie, że wszyscy się zaczynamy mocno aktywizować, jak tylko pogoda będzie lepsza i mamy w planach zacząć z psami marszobiegi a potem bieganie. Żadne z nas nie ma odpowiedniej kondycji, także bardzo małymi kroczkami to się będzie odbywać :lol Ale wczoraj, jak uciekaliśmy przed burzą, zrobiliśmy sobie właśnie taki wymuszony "trening" i okazało się, że moje kolana i płuca A. jednak dają radę, więc będziemy próbować!

 

Jak chcecie fotki, to mam takie nieświeże z początkow marca, no bo pogoda taka fuj u nas od tygodnia. Strasznie żałuję, że nie wzięłam aparatu na pierwszy wiosenny spacer, ale za głupotę się płaci :P

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Przeprowadzka już pewna, za 2tyg zmieniamy lokum :) Oczywiście to świetny pretekst do zakupów, typu podkładki pod miski czy nowe legowisko :lol

 

A fotki mam i to całkiem sporo, może na początek spacerek z ostatniego czwartku ;) Oczywiście mam teraz do zrobienia projekty na uczelnię, więc nadrabiam dogo :P

2015.04.09%2B%2818%29.JPG

 

2015.04.09%2B%2819%29.JPG

 

2015.04.09%2B%2820%29.JPG

Link to comment
Share on other sites

Wow, no to gratuluję nowej miejscówki

oczywiście psie zakupy muszą być na pierwszym miejscu

 

Takie spacery to tylko przyjemność

 

Już się nie mogę doczekać tej przeprowadzki! :D

Oj nie tylko psie, razem z mamą szalejemy, tu półeczki, tam mebelki, jeszcze bibeloty i pierdółki :lol

 

 

Tu akurat niczym, Micza ma ostatnio fazy na tarzanko w trawie :D Ale jak się dobrze przyjrzysz, to tutaj widać maseczkę z koninki: https://lh4.googleusercontent.com/-HrHPd5GdXec/VRuk595aaUI/AAAAAAAAQHk/GTQWn6xxdGY/w640-h480-no/2015.03.08%2B%2820%29.JPG

 

Ale super fotki

Widać że wyjście udane

 

Dzięki! Oj bardzo, bardzo!

 

Hahah, mega pozytywne fotki. Mikusia świrusia

 

Aaaa, głupki dwa :P

 

 

Nareszcie sobie mogę na tyłku usiąść i spokojnie przy kompie porobić ;) Dzisiaj byliśmy po bibeloty i szafę do mojego pokoju, pod koniec przyszłego tygodnia już będzie życie w kartonach i w sobotę się przenosimy :) Dobrze, że stosunkowo blisko, chociaż mieszkanie w zupełnie innej części dzielnicy, nawet na spacery tam za bardzo nie chodzimy.

Co do psich zakupów, to chyba już zakończyłam na najbliższy czas szaleństwo :P Dzisiaj przyszły trzy paczki z psimi rzeczami, ale ja wcale nie jestem zakupocholikiem! Monika twierdzi, że zakupowym onanistą :lol.

Jako, że pogoda ma się popsuć i chyba fotek nie będzie w najbliższym czasie, łapcie z sobotniego działkowania!

2015.04.11%2B%2816%29.JPG

 

2015.04.11%2B%2817%29.JPG

 

2015.04.11%2B%2818%29.JPG

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...