Jump to content
Dogomania

Obcy vs Predator czyli galeria Miczelskiego i Cekińskiego


rashelek

Recommended Posts

  • Replies 5.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Guest TyŚka

Jakie radosne foty :)

Mnie nawet słońca nie jest brak - grunt, że jest śnieg ;). Boże, a ja się oszukiwałam, że nie lubię śniegu! Jak nie lubię, jak lubię ;D

Co do konga - nie wypowiem się. U nas żyje, ale kundel się nie liczy, on jedynie zabija pluszaki.

Link to comment
Share on other sites

Ogólnie to się nie znam, ale myślę, ze czerwony da radę. Ja kupiłam już zapobiegawczo czarnego :)

Chciałabym jeszcze jednego, no ale teraz to mnie na nic nie stać :D

 

Alina vel postrach galerii :lol:

 

Świetne te fotki, wielbię takie, aportujące.

 

 

ps. co planujecie na urodziny? W sumie to dwie poczwarkowe dupki mają w lutym i nic nie dostaną :P

Link to comment
Share on other sites

Guest TyŚka

Moje urodziny w styczniu, Misi w kwietniu, Comy w maju.. ma zamiar robić jakieś fajne zwierzęce zakupy :lol: urodziny rodziców tez liczyć na prezenty? :P prawie dzień po dniu są :lol:

hahaha... każdy powód do zakupów jest dobry... u nas pies ma w styczniu, koty w maju, szynszyla hmmm... robimy jej w sierpniu, bo wtedy do nas przyszła. Ale i tak zwierzaki nic nie dostają, no Morusowi czasem coś...

Link to comment
Share on other sites

No to ja tak patrzeć to : jest do obchodów jeszcze przybycie Misi - 28.05(jej, są to także urodziny Comy! ) przybycie Emila było 03.01 - dostał ulubione warzywo, za które by dał się pokroić :p 01.10 - przybycie Comy oraz rok po tym doszło przybycie Zosiuli ;) urodzona gdzieś w maju a Emil w czerwcu. Jeden kot przybył 10 grudnia, urodzona w czerwcu- 24. Druga urodzona 07.09 a przybyła po moim powrocie. 28 listopada. I chyba tyle :P skąd brać hajs na prezenty? Ahahah

Link to comment
Share on other sites

Cieszę się, że zdjęcia się podobają! :D

 

Co do urodzin i prezentów to u nas tak to wygląda: Mika ma urodziny w marcu, a w maju świętujemy jej przybycie do mnie. Poczwar urodziny ma w czerwcu, a przyszedł do A. w sierpniu. Ja mam urodziny w październiku, A. w sierpniu, w październiku jeszcze świętujemy rocznicę bycia ze sobą ;) No i jako prezentowa okoliczność dochodzi dzień kobiet i dzień chłopaka. Także też mamy trochę okazji do świętowania, a prezenty zazwyczaj robimy sobie związane mniej lub bardziej z psami :D 

Miczka w tym roku dostanie piłkę z Konga i ChuckIt a do tego smakołyki, Poczwarowi chciałam kupić tego bałwanka. Dla Adriana mam już upatrzoną koszulkę z wilkiem, także też prawie psio :lol:

Link to comment
Share on other sites

Poka jak cos ta koszulke A Walentynki obchodzicie?

 

Koszulkę taką o: http://photos05.redcart.pl/templates/images/thumb/5018/700/600/pl/0/templates/images/products/5018/21251780790551df16465a180ef338e9.jpg

Walentynek nie obchodzimy, nie lubię tego święta ;) Na dzień kobiet/chłopaka kupujemy sobie tylko jakieś drobiazgi, typu perfumy. Na urodziny to już wiadomo, jakiś wypaśny prezent :D A na rocznicę zazwyczaj jedziemy gdzieś, żeby po prostu mieć dzień tylko dla siebie.

 

Zapomniałaś jeszcze o mikołajkach, gwiazdce, DDD, Dniu Kundelka

 

Na te wszystkie okazje zazwyczaj są tylko smaki, także to się nie liczy :lol:

 

hahah dużo tych prezentów będzie

 

A co, jak szaleć to szaleć! :evil_lol :

 

Ile okazji w roku do zakupów... Cudownie

 

Trzeba sobie znaleźć powody, która z nas tak nie robi :D

 

 

Dzisiaj cały dzień świeci piękne słoneczko :loveu : Rano byliśmy na długim spacerku, a po południu poszliśmy do lasu na foty! Oto efekty:

2015.01.06%2520%25281%2529.JPG

 

2015.01.06%2520%25282%2529.JPG

Link to comment
Share on other sites

Koszulkę taką o: http://photos05.redcart.pl/templates/images/thumb/5018/700/600/pl/0/templates/images/products/5018/21251780790551df16465a180ef338e9.jpg

Walentynek nie obchodzimy, nie lubię tego święta ;) Na dzień kobiet/chłopaka kupujemy sobie tylko jakieś drobiazgi, typu perfumy. Na urodziny to już wiadomo, jakiś wypaśny prezent :D A na rocznicę zazwyczaj jedziemy gdzieś, żeby po prostu mieć dzień tylko dla siebie.

Ej afjna ta koszulka! Naprawdę podoba mi się :) ;)

Ja też nie przepadam za tym "świętem". I w sumie ja z Markiem też nie obchodzimy go, jedynie sobie pójdziemy na spacerek i jemy coś na mieście, ale nie żeby to było nie wiadomo co.

Ale u Was pięknie jest!!!! Cały czas będę powtarzać, że zazdroszczę Wam tych wspólnych spacerków. Daleko od siebie mieszkacie?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...