Jump to content
Dogomania

Obcy vs Predator czyli galeria Miczelskiego i Cekińskiego


rashelek

Recommended Posts

  • Replies 5.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

I tu świątecznie
Hehehe, prezenty pod taką mikro choineczką wyglądają przekomicznie

 

Tylko taką choinkę mam u siebie :D U rodziców jest wyższa, ale stoi na szafce i nie mam jak robić przy niej zdjęć ;)

 

Miczka

A prezenty super, ucieszy się obdarowywana Ja miałam zrobić fotki koło choinki, ale zebrać się nie mogę, a i jakość polegnie...

 

Oj może się jeszcze zbierzesz do choinkowych fotek, trzymam kciuki :D

 

 

Muszę się pochwalić, bo mnie rozpiera radocha! Moje cudowności, oczywiście nie czekał pod choinką, musiałam go już zabrać na testy :D Także wrzucę fotki po świętach.

2014.12.24%2520%252823%2529.jpg

 

 

Dziękujemy za życzenia :)

Życzymy z A., Miczką i Poczwarem wszystkim Wam zdrowych, spokojnych i wesołych Świąt. Oby spędzone były w gronie najbliższych i jak najlepszej atmosferze :)

2014.12.20%2520%25285%2529.JPG

Link to comment
Share on other sites

Wooow jaki prezent cuuudeńko

 

 

Zdrowych i wesołych! a teraz bez nowych fotek się nie pojawiaj

 

Nooo już go uwielbiam :loveu:

Dzięki :D Haha teraz od fotek to się nie opędzicie, jak będę go testować :P

 

Co to za aparat? wesołych!

 

Coolpix L830 :grins: Dzięki!

 

O ja cię, ale super prezent

 

I to taka niespodziewajka :loveu:

 

Łał, suuuper dostałaś szybciej aparat niż ja

 

Haha faktycznie :D A u Ciebie pod choinką był sprzęt?

 

Święta sobie lecą swoim rytmem, już nic nie jem, bo chyba się ocielę ;) Pogoda taka sobie, na spacer niespecjalnie można się wybrać... Ale ponoć jutro ma padać śnieg (oby!) to na pewno uda nam się iść dalej, niż jak co chwila leje. No i jakieś fotki zimowe też by się przydały.

Aparat to oczywiście nie lustro, ale cieszy mnie to, bo lustrzanki nie chciałabym z kilku powodów. Teraz muszę sobie dokupić futerał i akumulatorki, bo oczywiście mam tylko 2, a potrzebne są 4 :P A oto testowe fotki z wczoraj, mało twórcze, ale psy mało ruchowe coś. Już się nie mogę doczekać, żeby iść na piłkę i potestować sekwencje :D (te kolorowe paski z boku pojawiły mi się po zmniejszeniu zdjęć, to nie wina aparatu) No i Miczka wygląda koszmarnie już, ale wykąpię ją dopiero za tydzień, jak się skończy cieczka, przy okazji wystrzygę brzuch i łapy ;)

2014.12.24%2520%25281%2529.JPG

 

2014.12.24%2520%25282%2529.JPG

Link to comment
Share on other sites

Jakie paski? :P

 

Nie widać ich? U mnie są, np. na tym zdjęciu: https://lh4.googleusercontent.com/-Eque8zeXoIU/VJqdVQE0zcI/AAAAAAAAOuM/WI2ZL9FQ-O8/s640/2014.12.24%2520%25283%2529.JPGpo prawej stronie :P

 

Super fotki :loveu:

 

A co to za czarnuszek?

 

Dzięki :D

A nie wiem, spotkaliśmy na spacerze i akurat nadał się do zdjęć w ruchu, bo biegal jak przecinak :lol:

 

 

Spadł śnieeeeg!

2014.12.27%2520%25281%2529.JPG

 

2014.12.27%2520%25282%2529.JPG

 

2014.12.27%2520%25283%2529.JPG

 

2014.12.27%2520%25284%2529.JPG

 

2014.12.27%2520%25285%2529.JPG

Link to comment
Share on other sites

Cześć :)
Niewiele macie tego śniegu, ale lepsze to niż nic :p

 

A fotki mają fajne kolorki, jednak co nowe to nowe.
Ja niestety ostatecznie nie dostałam aparatu, być może środki na koncie się skończyły... no, ale to nawet lepiej, bo lustra nie chciałam, więc kupuję w takim razie cyfrówkę :)

Link to comment
Share on other sites

Piękne fotki!

choć ja tam ciągle wielbię Cekina :P

Miczka oczywiście, prawdziwa dama.

 

 

Nawet nie wiecie jak ja cierpię, że moja cyfrówka padła... lustro jest wielkie, kombinacje z ustawieniami. A automat robi straszne zdjęcia... poza tym serce się kraje jak to wygląda po przyjściu do domu, zwłaszcza w taką pogodę jak dzisiaj. Albo ustawiam do nagrywania,a rozpędzony pies w to wpadnie... Serduszko tak bardzo potem boli...

Link to comment
Share on other sites

Cześć
Niewiele macie tego śniegu, ale lepsze to niż nic

 

A fotki mają fajne kolorki, jednak co nowe to nowe.
Ja niestety ostatecznie nie dostałam aparatu, być może środki na koncie się skończyły... no, ale to nawet lepiej, bo lustra nie chciałam, więc kupuję w takim razie cyfrówkę

 

Lepsze tyle śniegu niż ciągły deszcz, ale ja to już czekam na wiosnę :D Żeby było widno i ciepło!

No to szkoda, że wtedy nie kupiłaś, jak miałaś okazję na coś fajnego w dobrej cenie. Ale nie ma tego złego, na pewno znajdziesz jakiś sprzęt. Masz już upatrzony jakiś model?

 

Piękne fotki!

choć ja tam ciągle wielbię Cekina

Miczka oczywiście, prawdziwa dama.

 

 

Nawet nie wiecie jak ja cierpię, że moja cyfrówka padła... lustro jest wielkie, kombinacje z ustawieniami. A automat robi straszne zdjęcia... poza tym serce się kraje jak to wygląda po przyjściu do domu, zwłaszcza w taką pogodę jak dzisiaj. Albo ustawiam do nagrywania,a rozpędzony pies w to wpadnie... Serduszko tak bardzo potem boli...

 

Wiem, wiem, Poczwar ma tutaj grono oddanych fanek :grins:

O, to to! Właśnie dlatego nie chciałam lustra - wielkie, nieporęczne, trzeba wszystko ustawiać i dostosować obiektyw do planów zdjęciowych. Dla mnie to za dużo kombinowania, potrzebowałam czegoś łatwiejszego ;)

Może warto pomyśleć o jakiejś lepszej cyfrówce, żebyś mogła robić fotki bez pękającego serduszka? :D

 

Wow fajny prezent Szkoda, że u mnie nikt nie wpadł na zaopatrzenie mnie w nowy sprzęt

 

U mnie też nikt nie wpadł, po prostu chodziłam i marudziłam od dłuższego czasu :lol:

 

 

Jutro mamy w planach spacer z Dexowymi, to znowu będą fotaski, tym razem by Monika. Tylko jeszcze musimy się dogadać gdzie tu iść, bo mamy konflikt interesów :lol:

Reszta zdjęć z wczoraj:

2014.12.27%2520%252823%2529.JPG

 

2014.12.27%2520%252824%2529.JPG

 

2014.12.27%2520%252825%2529.JPG

 

2014.12.27%2520%252831%2529.JPG

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...