Jump to content
Dogomania

Obcy vs Predator czyli galeria Miczelskiego i Cekińskiego


rashelek

Recommended Posts

Ooo świetne te szelki! Do tego obróżka i Flexi, jak moja i lodzio miodzio :loveu: Ekoskóra ponoć pęka po długim użytkowaniu.

Ja już urodzinowe prezenty dostałam, teraz zostały mi tylko święta :lol:

Haha ja tak nie umiem, żeby coś kupić i schować. Od razu muszę wypróbować!

wiesz jak długo ubolewałam, że juliusów nie ma różowych... tzn. są, ale siodełkowe, pasowych nie ma :placz:

tylko z drugiej strony po co mi takie szelki jak już teoretycznie jedne mamy.

U mnie Owczary mają ekoskóry na obrożach z bazarku u taks. Jak się nie mylę to mają dobrze ponad rok, założone raz i niezdejmowane i wyblakły, stan widać, że używany, ale się jeszcze nie rozleciały i (tfu, tfu) nie mają takiego zamiaru. Pęknięcia w sumie bardzo delikatne są, raczej zadziorki.

 

A ja się zdecydować nie mogę, gdzie najlepiej kupić, jakie i jakiej firmy. Na końcu przyjdą wątpliwości czy to jest mi na pewno potrzebne :nerwy:

 

Nic trudnego, kupujesz i chowasz przed rodzinką.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 5.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ej... chyba aż tak ze mną nie jest źle, cooo? :p Właśnie kundlowi przyszła czerwon obroża, po cholerę nie wiem po co ją kupiłam, ale jest :D. A przydałoby się skorzystać z okazji i pokupywać karmę zwierzyńcowi, smakołyki kundlowi czy jakąś piszczałkę :p

Link to comment
Share on other sites

wiesz jak długo ubolewałam, że juliusów nie ma różowych... tzn. są, ale siodełkowe, pasowych nie ma

tylko z drugiej strony po co mi takie szelki jak już teoretycznie jedne mamy.

U mnie Owczary mają ekoskóry na obrożach z bazarku u taks. Jak się nie mylę to mają dobrze ponad rok, założone raz i niezdejmowane i wyblakły, stan widać, że używany, ale się jeszcze nie rozleciały i (tfu, tfu) nie mają takiego zamiaru. Pęknięcia w sumie bardzo delikatne są, raczej zadziorki.

 

A ja się zdecydować nie mogę, gdzie najlepiej kupić, jakie i jakiej firmy. Na końcu przyjdą wątpliwości czy to jest mi na pewno potrzebne

 

Nic trudnego, kupujesz i chowasz przed rodzinką.

 

Te siodełkowe różowe są takie strasznie fuj... Róż jest fajny, o ile to taki mocny, wyrazisty odcień, te wszystkie "baby pink" są okropne po prostu.

To co Ty na ten prezent wymyśliłaś, że masz takie dylematy? :D

Aaa przed rodzinką nie chowam, ale zawsze wymyślam jakieś wymówki skąd to mam, bo raczej nie popierają rozpieszczania psa ;)

 

Ej... chyba aż tak ze mną nie jest źle, cooo? Właśnie kundlowi przyszła czerwon obroża, po cholerę nie wiem po co ją kupiłam, ale jest . A przydałoby się skorzystać z okazji i pokupywać karmę zwierzyńcowi, smakołyki kundlowi czy jakąś piszczałkę

 

Przecież Morus jest nie-obrożowy? :evil_lol:

A tam karmę to nieee, lepie smakole i piszczałkę!

 

Taksowe eko są świetne!

 

Nie wiem, nie miałam :P W ogóle od dłuższego czasu na Taksowych bazarkach nic mi się nie podoba, jakieś babciowe te wzory ma.

 

 

Nawet dobrze, że dogo padło na te 3 dni, bo miałam niezły zapiernicz i mi nic nie przeszkadzało ;) Niestety na uczelni nas męczą przed końcem roku, ciągle jakieś projekty, kolokwia i notatki. A do tego dnia ciągle ubywa, wieczorem już nie jest tak przyjemnie iść na spacer. Chciałabym już wiosnę, nawet za latem zaczynam tęsknić :shake:

Dzisiaj miałam iść z Dexterkami i ich znajomą na spacer, to znowu nawarstwiły mi się rzeczy do załatwienia i nie dałam rady... Oj czekam już na święta i więcej wolnego czasu.

Zrobiłam sobie DDD trochę wcześniej i dzisiaj zapłaciłam za wyrzutnię, mam nadzieję, że do końca tygodnia przyjdzie :D Skorzystałam z okazji i kupiłam na Karusku, przyjdzie w paczce razem z nagrodą za konkurs (Miczelski dostanie mały worek karmy, taki z niej "Pupil na wybiegu" :lol:).

Na weekend zapowiadają całkiem przyjemną pogodę - zimno, ale SŁONECZNIE, więc postaram się o jakieś świeże fotaski.

Link to comment
Share on other sites

Dlatego, że nieobrażowy, mój zakup był pozbawiony sensu :grins:  Ale wszystkie obroże, które miałam wydałam bezdomniakom, a coś czuję, że niedługo się zapsię (w sensie coś się przypałęta), więc warto mieć obrożę - tak, tłumaczenie od czapy, wiem :evil_lol:
Ze smakoli i piszczałek zwierzyniec nie będzie żył...

 

U nas też zapiernicz... więc odliczam dni do świąt, gdy będzie trochę luźniej. U nas jest dziś słonecznie :loveu:

Link to comment
Share on other sites

I ja się dopinam do ubolewających z projektami :D

 

A pogoda fakt, do kitu taka. Wychodzę po 17 i ciemno jak noc :pissed:

U nas ciemno od ok. 15:30. Wschód pozdrawia :D

Link to comment
Share on other sites

Dlatego, że nieobrażowy, mój zakup był pozbawiony sensu   Ale wszystkie obroże, które miałam wydałam bezdomniakom, a coś czuję, że niedługo się zapsię (w sensie coś się przypałęta), więc warto mieć obrożę - tak, tłumaczenie od czapy, wiem
Ze smakoli i piszczałek zwierzyniec nie będzie żył...

 

U nas też zapiernicz... więc odliczam dni do świąt, gdy będzie trochę luźniej. U nas jest dziś słonecznie

 

Nie spodziewałam się po Tobie takiego "logicznego" wytłumaczenia zakupów :evil_lol:

W Karusku nie ma darmowej wysyłki przy jakiejś kwocie zamówienia, nie? To faktycznie warto skorzystać i nakupić karmy :)

U nas to słońca już z tydzień nie było...

 

I ja się dopinam do ubolewających z projektami

 

A pogoda fakt, do kitu taka. Wychodzę po 17 i ciemno jak noc

 

Pocieszyłaś mnie, że nie tylko u nas tak szaleją ;) Aż strach myśleć, co będzie na koniec semestru.

 

U nas ciemno od ok. 15:30. Wschód pozdrawia

 

No u nas koło 16-16:30.

 

To jeszcze lepiej macie U mnie koło 17 ciemnica "dopiero"

 

Ja to bym chciała, żeby ciemno o 17 dopiero było :lol:

 

 

Byliśmy dzisiaj na spacerze przełamującym, bo już mieliśmy ciągoty do zimowej stagnacji. Zrobiliśmy megatrasę, przy okazji wpadliśmy psom po smakole, tyłki nam obmarzły, ale było superancko :D Jedną fotkę mam, Miczelskeigo modły do Fish4Dogs :lol:

20ubwq8.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ale wzrok

 

To jest wzrok "chowaj aparat, głupia, i dawaj smaki!"

 

Siema

 

Albo się nie ma :lol:

 

 

Standardowy wzrok żebraczy to jest!

 

Mój odprawia arie, żeby dostać tego smaka

 

Swoją drogą robisz czyszczenie magazynu? Biedna Miczka zostanie bez zabawek, a Cekin zostanie goły... jak tak możesz

 

Nooo te smaki mega psy podniecają, moje się chciały za nimi wściec.

Zastanawiałam się, czy samych psów by jeszcze nie spróbować opchnąć, ale pewnie i tak nikt by ich nie chciał :P

 

Oj ciii... czasem mi się zdarza zrobić coś głupiego

O ja cie... na tej fotce Mika taka pełna rozumu

Przypomina mi od razu tą pannicę, która jest do adopcji: http://images70.fotosik.pl/406/f067d87c9db389abmed.jpg

 

Haha właśnie widzę! :D

Wzrok tęskniący za rozumem :loveu:

Ojjj jakie śliczności, brałabym ją od razu!

 

Hej, wpadam i zapisuję galerię! Będę zaglądać na pewno

 

A witamy :D

 

 

Paczka z Karuska wysłana, jutro powinna być, to będę się chwalić :loveu:

Pogoda u nas STRASZNA, wieje taki lodowaty wiatr. Ale nic ponad to, ani śniegu, ani słońca, nawet mrozu nie ma :shake: Miałyśmy dzisiaj się umówić z Dexterkami, ale czarny zmarźluch nie chce z domu wychodzić, więc się nie udało niestety :<

Miczka jest chyba jedynym psem, któremu nie smakuje Fish4Dogs :grins: Jedyne próbki, które chciała jeść, to te kostki ze zdjęcia (suszona rybia skóra), a wszystkim innym pluje. Tyle dobrego, że jako smaki mogę je przemycić, ale nie ma szans na dosmaczanie tym jedzenia. A chciałam jej w styczniu zamówić worek rybnego Boscha :P Także dobrze, że teraz to wyszło, to wybiorę jakiś inny smak ;)

Link to comment
Share on other sites

Hahaha weź napisz, ze super wszechstronne psy, może ktoś sie skusi :D

 

U mnie Ciaposław bardzo lubi te próbki. I karma i smaczki.

Bosch z rybą ma kurczaka, także nie jest tak źle. U mnie przestawienie Ciapka na rybę było problemowe. Teraz już jest dobrze :D

Link to comment
Share on other sites

Hahaha weź napisz, ze super wszechstronne psy, może ktoś sie skusi

 

U mnie Ciaposław bardzo lubi te próbki. I karma i smaczki.

Bosch z rybą ma kurczaka, także nie jest tak źle. U mnie przestawienie Ciapka na rybę było problemowe. Teraz już jest dobrze

 

Nie wiem, czy znajdzie się ktoś aż tak zdesperowany :lol:

Oj smaczki poszły jak świeży boczek, ale karma jest fuj :D

Właśnie zauważyłam, że jest "rybny" :lol: Także chyba wezmę teraz z Jagnięciną, skoro i tak jej tam tyle, co nic ;)

 

Oj, pogoda jak u mnie

 

Pochwał się jutro

 

Od wczoraj jakoś mniej wieje i jakby mniej szaro na dworze. Chociaż słońca nadal niet :<

 

 

Aj pan pocztowiec dzisiaj wcześniej był! Ale i tak przyjechał, jak już byłyśmy po piłeczkowaniu, więc testy dopiero jutro :) A karma zobaczymy, czy posmakuje, składowo jest super .

SAM_8328.JPG

 

Największy plus wyrzutni? Łapie Hoko Funny! :loveu:

SAM_8331.JPG

Link to comment
Share on other sites

Myślałam o TropiDogu dzisiaj przy zakupach... ale jakoś tak cenowo nie zachęca mnie

 

No za tą cenę można już znaleźć bezzbożówki, więc faktycznie szału ni ma. Ale skład fajny, Miczka chętnie ją zjada (dosmaczam nią Boscha) i tylko z mordki jej trochę mocniej wali.

 

Super ta wyrzutnia

 

A jaka wygodna! :loveu: I strasznie mi się podoba kolor tej piłki, będzie mega na zdjęciach wyglądać :lol:

 

Jakaś taka długa ta wyrzutnia, a może mi sie wydaje, zawsze mniejsze widywałam;)

 

Poprosimy jakieś fotki

 

Długa jest, ma 60cm :) Na takiej mi zależało, żeby się nie schylać i dalej rzucać. A te w zoologach to najczęściej Trixie (nasza też, ale z innej serii) i mają po 40cm.

Jak w końcu zaświeci u nas słonko to na pewno coś popstrykam :)

 

Moja jest tej samej długości tylko nie łapie hoko

 

 

Hahaha ja też od razu sprawdzałam tą karmę i niestety skład nie teges...

 

No ja specjalnie takiej szukałam, żeby łapała :D Chociaż i tak ma tą łapkę trochę za szeroką, muszę ją trochę zmniejszyć, żeby była idealna.

Faktycznie, dla Was nie przejdzie przez tego kurczaka...

 

 

Nareszcie przestało wiać, więc na rozruszanie robimy długie spacerki :D A tak to nic ciekawego, staramy się nie popaść w marazm. Fotki pojawia się, jak się poprawi pogoda. No chyba, że nie wytrzymam tego zastoju i wezmę aparat w tą ciemnicę :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...