Jump to content
Dogomania

Ami po przygodach trafił do DS!! :D:D:D


Klaudus__

Recommended Posts

[quote name='Klaudus__'][I]Dzwoniłam do Sleya - w najbliższym czasie nie może sobie pozwolić na tak długie podróże - ewentualnie ten week - ale to też nic pewnego.
Do W-wy Figu jedzie w niedzielę najprawdopodobniej - jednak jak później z W-wy do inowrocławia?[/I][/QUOTE]
A może ludka moglaby dowiezc Amika z W-wy do Inowroclawia -nawet PKP ,bo to już dużo blizej niż ze Sląska ??? Albo inna ,doświadczona może bardziej juz na dogo i w kontaktach z psami cioteczka ?? A może ci państwo -nowy dom -Ami by mogli odebrac z W-wy Ami jednak sami ?? A skąd jest Sley ?
Na wątku transportowym jest pewnie prosba o transport dla Ami na tej trrasie umieszczona ?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 715
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Zacznijmy od poczatku: Kiedy planujecie kastracje? Zeby psiak nie jechal zaraz po zabiegu.

Gdyby przyjechal z Figu, to jeszcze wchodzi w gre opcja, ze wioze go do Torunia w poniedzialek po pracy.
Inna opcja: jedzie ze mna w sobote wieczorem do wawy expressem z Pszczyny, nocuje u mnie, rano w niedziele do Torunia.

Link to comment
Share on other sites

Ooooo,co tu się dzieje....... Amik szykuje sie do domciu.:multi::multi: Wczoraj odnawiałam mu ogłoszenia. Oczywiscie dołoże sie skromnie do podróży :oops: 10 zł. Gdyby to było nieco pózniej ,byłoby więcej. Poprosze o nr konta. Amisiu ,zyczę powodzenia!!!!

Link to comment
Share on other sites

[B][SIZE="4"][SIZE="4"][B][COLOR="blue"]J[SIZE="3"][COLOR="magenta"][COLOR="blue"][SIZE="4"]akos ruszyly chyba sprawy transportu Amika a to dzięki dobrym ludziom/nie tylko cioteczkom .wujom takze/ :) -Dziękujemy bardzo za wszelkie wplaty !!! [/COLOR][/B][/COLOR][/SIZE][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/SIZE][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ludka']Zacznijmy od poczatku: Kiedy planujecie kastracje? Zeby psiak nie jechal zaraz po zabiegu.

[B][B][COLOR="blue"]G[B][COLOR="blue"]dyby przyjechal z Figu, to jeszcze wchodzi w gre opcja, ze wioze go do Torunia w poniedzialek po pracy.
Inna opcja: jedzie ze mna w sobote wieczorem do wawy expressem z Pszczyny, nocuje u mnie, rano w niedziele do Torunia.[/QUOTE]
[/COLOR][/B][/COLOR][/B]
Każda opcja jest dobra chyba -decydowac będzie Klaudus i Budrysek - byle tylko Amik mogl być dowieziony bezpiecznie i szczęsliwie do nowego domu !!!

[/B]

Link to comment
Share on other sites

Ech, nie widze ani odpowiedzi na PW od Klaudus, ani tu na moje pytania, czy psiak jest lagodny i kiedy kastracja.
O tym, czy pomoge psiakowi w podrozy, placac za swoje bilety i poswiecajac weekend, decyduje tez troche ja, a nie widze zainteresowania, wiec sadze, ze sa pieniadze i inne mozliwosci transportu. Szkoda pieniedzy, ktore mozna by poswiecic na ratowanie innych psiakow, ale moze tylko mnie ich szkoda. No trudno.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agnieszka Co.'][B]Awit[/B] jeszcze mojej wplaty nie wliczyłaś do funduszy Amiego - chyba że zliczasz tylko te, które wpływają do Ciebie[/QUOTE]
Tak, liczę te co do mnie przyszły.
Dziś przyszło od Marpol 250zł.
I to co jest u mnie wygląda następująco:
30.08: 100.krooppka
31.08: 10.Pola53
01.09: 10.Figanna
01.09: 50. Jan T.
05.09: 15.Olga7
06.09: 250.Marpol
Razem: 435.

Link to comment
Share on other sites

Ludka jak Budrysek czy Klaudus wejdą na dogo, na pewno odpowiedzą, może jeszcze nie były odkąd pytałaś o Amiego.
One mają naprawdę mnóstwo zajęcia, a dogo dziś w ogóle wyjątkowo chodzi fatalnie.
Ja dziś nie mogłam wejść przez godzinę, dziwne bo o wielu m-cy z dogo kłopotów nie miałam.

Link to comment
Share on other sites

Ja sie nie obrazam, a prosb o transport od osob, ktore juz znam, mam az za duzo. :) W ostatni weekend wiozlam kociaka z Czestochowy do Poznania z noclegiem u mnie, w czwartek jade po pracy z kocurem do Lodzi, gratis lub za dorzutke do miejscowek, gdy jade EX/IC/EC. :) W tym roku bylam juz w Pszczynie i Goczalkowicach, w Katowicach, Sosnowcu, Toruniu, Poznaniu, Krakowie, Bialymstoku, Lublinie i wielu innych miastach, zabierajac koty i psy, z noclegiem lub bez. :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Javena']Ooooo,co tu się dzieje....... Amik szykuje sie do domciu.:multi::multi: Wczoraj odnawiałam mu ogłoszenia. Oczywiscie dołoże sie skromnie do podróży :oops: 10 zł. Gdyby to było nieco pózniej ,byłoby więcej. Poprosze o nr konta. Amisiu ,zyczę powodzenia!!!![/QUOTE]
Ktoś poda nr konta?

Link to comment
Share on other sites

[COLOR="navy"]Ze swej strony dodam jeszcze ,że mogę pomóc przewiezć Amika -jako osoba towarzysząca kierowcy - do nowego domu -pod Inowroclaw.
Jest jeszcze rozpatrywana możliwość zabrania Amika z Cz-wy pod W-wę ,gdyż na dniach będzie być może jechać ktoś po psa w tym kierunku- kierowca +osoba towarzysząca celowo ,by przewóz byl bezpieczny dla wszystkich. Wtedy trzeba by bylo dostarczyć nam Ami z Pszczyny do Cz-wy -nawet PKP .
To takie przymiarki-plany wstępne ,ale czas nagli jednak -nie można przeciągać transportu Ami na nastepne tygodnie ,bo przepadnie ten dom w końcu !!!
[/COLOR]
[B]W tej drugiej wersji -warunkiem jest oczywiscie oferta odebrania Ami pod W-wą i zawiezienie psa do domu docelowego -pod Inowrocław. [/B]
[B][SIZE="3"][COLOR="red"]Rozumiemy,że Ludka nadal podtrzymujesz cioteczko swoją propozycję odebrania i dowozu Amika do nowego domu ???[/COLOR][/SIZE][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ludka']Ja sie nie obrazam, a prosb o transport od osob, ktore juz znam, mam az za duzo. :) W ostatni weekend wiozlam kociaka z Czestochowy do Poznania z noclegiem u mnie, w czwartek jade po pracy z kocurem do Lodzi, gratis lub za dorzutke do miejscowek, gdy jade EX/IC/EC. :) W tym roku bylam juz w Pszczynie i Goczalkowicach, w Katowicach, Sosnowcu, Toruniu, Poznaniu, Krakowie, Bialymstoku, Lublinie i wielu innych miastach, zabierajac koty i psy, z noclegiem lub bez. :)[/QUOTE]

[B]Rozumiemy,że to niezupelnie darmowy transport a za zwrot calego kosztu podrózy lub częsciwego -czyli PKP wchodzi w grę .czy tez to moga być przewozy autem ? Czy jezdzisz tylko PKP a autem wcale ,nie jestes kierowcą i nie korzystasz z przewozu cudzym autem ? Czy też jakies częsciowe koszty tylko trzeba pokryć ??[/B]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...