Jump to content
Dogomania

nigra1981

Members
 • Posts

  78
 • Joined

 • Last visited

Converted

 • Location
  Kruszwica

nigra1981's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

10

Reputation

 1. [IMG]http://photos.nasza-klasa.pl/47807131/157/other/std/a6309f4afb.jpeg[/IMG][IMG]http://photos.nasza-klasa.pl/47807131/157/other/std/a6309f4afb.jpeg[/IMG][IMG]http://photos.nasza-klasa.pl/47807131/156/thumb144/80adc9511a.jpeg[/IMG]
 2. Witam serdecznie po świętach i w nowym roku.Chopper na wczorajsze strzelanie całkiem spokojnie.Bez większych stresów.Na spacerkach czując więż na smyczy,szczekał podskakując przednimi łapkami pokazując raczej cwaniactwo ważniaka a nie przerażenie. :cool1::cool1: Ostatnio się bardzo zmienił.Da się to odczuć dopiero dotykając go.Poprzednio miał grubą żyłkowatą sierść która skutecznie zasłaniała jego szczupłe ciało.Tylko grzbiet dawał wrażenie zarwanego przez wystające łopatki.Teraz nabrał ciała ale też całkowicie zmienił szatę.Nie będzie już zimy,widać to po psach i ich króciutkich wiosennych futerkach.Co do psychiki?-nie ma śladu po dawnym wystraszonym Amiśku.:lol::lol::lol::multi: Poza tym jest strasznym sypialnianym krecikiem.:evil_lol::evil_lol: Wkopuje się w kołdry i udaje nieżywego kiedy chce się go wygonić.Przeszedł w święta mały test z gośćmi.Wypadł bardzo obiecująco.:multi::multi: Nie startuje ze szczękami tylko powarczy i siada pod moimi nogami i opiera się grzbietem o nie.Czeka na moją reakcję i komendę czy bronić czy dać spokój. Bardzo mądre psisko!! I JAKI PRZYTULAS! zdumiewa mnie to jak skrajnie dwie odmienne natury w nim drzemią.Z jednej strony potrafiłby zagryżć obcego psa na spacerze,a z drugiej nigdy nie pokazał agresji dla domowników,nawet nie warknął.Na podwórkowe koty zapolowałby a naszym domowym pozwala na tzw.młoteczki łapkami po głowie i wskakiwanie na plecy podczas gonitw.Wyobraż sobie Budrysku że ca dzień kiedy usłyszą że się budzimy,za chwile stado 2 kotów i 2 psów tupie głośno po schodach i wpada do naszej sypialni-kto pierwszy do łóżka.i...buziaki na dzień dobry.:evil_lol: SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU!!!!
 3. Noooo teraz to widać super.:lol::lol::lol: Jaweno-moja kochana złota rączko!:multi::razz:
 4. [quote name='Javena']Ja mam 4 zdjecia.Wszystkie widze. HOPPEREK JEST PIEKNY[/QUOTE] On jest niesamowitym psem.Gdy się domaga pieszczot to obciera się pyszczkiem gdzie popadnie i głośno prycha.Kiedy poczuje moją dłoń,zaczyna przywierać całym ciałem.Najśmieszniej jest kiedy leżę na wersalce a on jak kot kładzie się na moich biodrach i pełza.Jest to zabawne bo jest trochę na to za duży i trzeba go trzymać bo runął by na podłogę.Zakochał się w swoim pluszowym króliczku a kiedy się super nudzi,goni swój ogon.W końcu zaczął się bawić z moją sunią.Podgryzają się,prychają i zabawnie powarkują jak 2 dziewczynki.hehe.Hopper jest psem którego jeszcze przez długi czas trzeba będzie prowadzać na smyczy,gdyż czując luz nie reaguje na moje wołanie.Chyba w ten sposób mógł kiedyś sobie narobić kłopotów i komuś uciec.On tak kocha wolność,że nic się dla niego nie liczy.Ale nie jest już tym psem,którym był.I jest cudowny.pozdrawiam wszystkich i życzę miłego weekendu.
 5. Np z NK.pRAWYM PRZYCISKIEM KOPIUJ ZDJĘCIE,POTEM WYTNIJ ADRES STRONY A NASTĘPNIE NA DOGO WKLEJAM W DRZEWKU DANE ZDJĘCIA RAZEM ZE STRONĄ.I WYCHODZI A POTEM GDY ODŚWIERZE ZTRONE TO NIE MA JUŻ NIC.jAWENY FOTEK TEŻ NIE MAM.:roll: NIE CHCĘ ZAŚMIECAĆ WĄTKU PUSTYMI POSTAMI.KAPITULUJE
 6. [IMG]http://photos.nasza-klasa.pl/47807131/151/other/std/4d13d0e504.jpeg[/IMG][IMG]http://photos.nasza-klasa.pl/47807131/143/main/e9c8843856.jpeg[/IMG]
 7. [IMG]http://photos.nasza-klasa.pl/47807131/143/main/e9c8843856.jpeg[/IMG]
 8. Właśnie Jaweno tak zrobiłam ale widzę że twoje fotki też mi się nie wyświetlają.może to u mnie coś szwankuje?A żeby coś napisać musze się 10 razy logować mimo że jestem już zalogowana:mad:
 9. [IMG]http://photos.nasza-klasa.pl/47807131/150/other/std/bf582018d1.jpeg[/IMG]nie wiem co się dzieje,ale weszły mi fotki a po 5 minutach tak sobie znikły.nie mam pojęcia co z tym...
 10. [IMG]http://photos.nasza-klasa.pl/47807131/143/main/e9c8843856.jpeg[/IMG] HOPPER JEST JUŻ TERAZ WESOŁYM PIESKIEM.POZDRAWIAM.
 11. Witam.Po raz kolejny serdecznie dziękuje Javeno.
 12. Witam wszystkich.Na NK są nowe fotki Hoppera :) Na jednym pies kanapowiec a kolejnym jak stoi na pufie i podziwia koszatniczki.Ślinka mu leci.:eviltong:
 13. HEHE DOBREEE :lol: SPACEREK,ALE TY TO WIESZ AGNIESZKO.HEHE:lol::lol:HMM...A MOŻE TAK NA ZIME?...TO NIE BYŁBY ZŁY POMYSŁ ALE NIE WIEM CZY MAJĄ JEGO ROZMIAR?:evil_lol:
 14. :lol::lol::lol:Szczęściarze to my że mamy takiego kochanego czworonoga.A to że się czegoś boja...z pieskami jak z ludżmi,mają zalety i wady i kocha się je z całym koszykiem doświadczeń,strachów,antypatii,wariacji i całusów z języczkiem z zaskoczenia :evil_lol::evil_lol::evil_lol:Właśnie przeżyłam szok! Stałam w kuchni szykując kolację a Hopper z Cziką siedziały koło drzwi czekając na pana wracającego o tej porze z pracy.I nagle Hopper wysunął mojego adidasa z półki na buty i niosą w pyszczku,przyniósł mi go do kuchni kładąc pod nogi.I dałam mu to o co poprosił....:crazyeye::crazyeye::crazyeye:
×
×
 • Create New...