Jump to content
Dogomania

DRAMATYCZNA SYTUACJA w schronisku ! Zbieramy pieniądze na słome dla psiaków !~Józefów


Qeeriefire

Recommended Posts

  • Replies 297
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Asiaczek']Kurczę, nie mam jak pomóc.
Deklaracje stałe wyczerpały moje wolne fundusze.
Może na początki sierpnia cos wpłace i ewent. z pomoca innych dogomaniaków zrobię bazarek...

Pzdr.[/QUOTE]
Fajnie by było :)

[quote name='juliaikamil']u mnie z kasą bardzo kiepsko, ale ewentualnie jakbyście coś uzbierały z W-wy to mogę zawieźć w któryś weekend...[/QUOTE]

[quote name='juliaikamil']możemy się jakoś spotkać i wezmę, ale pojadę dopiero jakby się uzbierała większa ilość rzeczy... bez sensu jechać z kilkoma kg... :(
nie czytałam całego wątku, jest organizowana jakaś zbiórka, akcja na ten cel...?[/QUOTE]
Jest zbierana żywność i dla psów i dla kotów, pieniądze można wpłacać na konto.

[quote name='motyleqq']jeżeli możesz dowieźć, to ja mam kilka kilo karmy dla szczeniaków Britt.
jestem z Wawy, co mogę zrobić?[/QUOTE]
Można dowiezć, albo zebrać się w kilka osób z Warszawy i odwiedzić schronisko.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ulki']Możecie wpłacać na konto Fundacja Animal Rescue, PKO BP PL 84 1020 1013 0000 0702 0241 4605 SWIFT: BPKOPLPW z dopiskiem Józefów - zakupię wtedy karmę (pieniążki zostaną przeznaczone TYLKO na karmę) i razem z moją zbiórką dowiozę. Jeśli chcecie pomóc w budowie boksów i pokryciu długów schroniska wpłacajcie na konto Fundacja Schronisko dla bezdomnych zwierząt w Józefowie k/ Legionowa PEKAO S.A. VI O/Warszawa 87 1240 1082 1111 0000 0428 5182. Dziękuję za pomoc.[/QUOTE]


Możesz też to drugie konto z info o Twojej zbiórce dopisać w opisie wydarzenia na FB?

Link to comment
Share on other sites

Jeśli coś będziecie mieli to mogę zabrać z Wawy ( Bielany) jeszcze przed weekendem do schroniska.
W weekend i do 15 sierpnia odpada ale później też mogę z Wawy do schroniska zawieźć.
Ja mogę od siebie dać ok kg suchej karmy kiteketa tylko :(:(.
Może warto w środy i w soboty w Radzyminie na targu się popytać sprzedających?????

Link to comment
Share on other sites

Podnoszę! Akcja zbierania dla podratowania tego zapomnianego schronu trwa. Dzięki wszystkim za angażowanie siebie i innych. Jeszcze raz dzięki Collie za taką sprawność. Nawiązałam kontakt z jedną z wolontariuszek ze schroniska i zaproszę ją tutaj. Mój wkład dowoziła koleżanka ze swoimi darami. Mam nadzieję, że wspólnymi siłami pomożemy temu schronisku, które jest pod warszawą, przepełnione i takie zapomniane. Liczę na to, że więcej adopcji ruszy z tego schronu, jak bedziemy nadal nagłaśniać.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...