Jump to content
Dogomania

Dostojny tybetan i bezmózgi kundel!


Naklejka

Recommended Posts

Dla Jetsana to niby dobrze, że chudy. No ale mało przyjemnie się go głaszcze, nie wygląda też zbyt dobrze przez to.
Ograniczanie ruchu też mi się zbytnio nie podoba. Mniej ruchu= słabsze mięśnie, słabe mięśnie= problemy.
Tak źle i tak niedobrze :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Składam wniosek o zmianę tytułu wątku :diabloti:. Jestem pod wrażeniem umiejętności Arniego, nie mogę się otrząsnąć od kiedy zobaczyłam filmik z miską !
Uznanie też dla nauczycielki, bo przecie sam z siebie nie jest taki mądry ;).

Edited by toyota
Link to comment
Share on other sites

Ale on jest bezmózgiem :eviltong:
A ja jestem dupą, gdybym miała jakieś doświadczenie, Arni by wymiatał we wszystkim :evil_lol:

Robię porządki po tej awarii i odkopuję stare foty... Ja chcę znowu takiego psa...
[IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-7mgwDJlVAgo/UtBflu316UI/AAAAAAAAYQg/XFCiNwCOJH8/w480-h640-no/Sara+%2528125%2529-2.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dOgLoV']po zdjęciach nie pozna że to linia chińska , a ja nie w sensie zebyscie od nas wzięli tylko żeby sie jeszcze bardziej napaliła na szczyla :diabloti:[/QUOTE]
Qwendi jest chinką?
wstyd się przyznać ale poza tym, że wiem, że są dwie linie to nie wiem [I]hu is hu[/I] ;)
po rodowodach nie grzebię nie wiem kto skąd itd

[quote name='dOgLoV']Tzn ja szczeniaczki i mioty sobie oglądam ale u Bisurmanów najczęściej ;)

Ja latam :diabloti:[/QUOTE]

[quote name='Naklejka']
Ja głównie mahatmę śledzę, ale jestem z tą hodowlą "związana", to wina Jetsa i jego pochodzenia :evil_lol:[/QUOTE]
tę mahatmę z której jest nasz wredas?


[quote name='dOgLoV']Ten z miską super !!!!!!!

a jetsan jak na tybetana przystało .... ma wyjeba....e :diabloti:[/QUOTE]

[quote name='Naklejka']Jakim cudem Jetsan jest tak chudym psem?
Żre brita care activity, nie mniej niż 500g dziennie.
Żebra znowu czuć.
Kupy robi normalne (w końcu!)
Pora zamknąć psa w domu, zamiast zostawiać na całe dnie na dworze? :roll:
Odrobaczany był jakiś czas temu.
Może weta popytać, czy to normalne? Egh...[/QUOTE]

[quote name='dOgLoV']każdy pies jest inny ... my w ciągu roku utuczyliśmy Qwendi z 45 kg do 60 ....[/QUOTE]

ech
mi sie marzy utuczenie Prodzika
bo jakiś taki chudy mi się wydaje
38 kg waży i od jakiegos czasu nie tyje nic a nic

a skoro pojawił się juz temat o kupach - mój ulubiony ;)
to powiem wam ze Wredas czasami bardzo sporadycznie jak coś złapie na spacerze ma rzadką kupę a tak to cud miód i orzeszki ;)
natomiast Fred reaguje na wszelkie zmiany czy to karmy czy miejsca czy cokolwiek, rzadką kupą

my karmimy boschem dla wielkopsów i mięchem mielonym (serca, płuca, korpusy i zylion łapek kurzęcych)
ale Prodzik Wredas to niejadek
albo cwaniak
bo zawsze zostawia wiec dostaje mniej suchego
które i tak zostawia
mielonego jakoś nie zostawia ;)
ale na michę się nie rzuca

Link to comment
Share on other sites

Tak, tak. Ta mahatma z której jest Prodziak :)
Jetsana matka jest z mahatmy, a ojciec z Francji.


Jetsanowi nic za bardzo nie mogę dodawać do karmy, bo to wywołuje luźne kupy. Wiele suchych karm mu też nie odpowiada.
Z wybrzydzaniem sobie radzimy. Brita wżera, aż miło :evil_lol:

Dzisiaj dostał jeszcze większą porcję.
Pójdziemy z torbami... Gdzie ten ekonomiczny tybetan niejadek? :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='3 x']kto jest matką Jetsana?
myslalam, ze oni nie miali wogóle miotów na J
nie to żebym aj to wiedziala ale kiedys mi chyba Grem coś takiego mówil, że ich mioty zaczynają sie od jakiejstam litery[/QUOTE]

Torma.
Bo Jetsan ma przydomek Gonkhang ;) Jego brat jest ojcem miotów w mahatmie.
Od litery M.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kalyna']Arni lepiej ogarnia niż moja wredna suka.. :lol:

Ale z miską to on wymiata :)

Utuczenie psa? zostawić go mojej rodzince... oni nawet w tydzień potrafili Soniulę spaść :roll:[/QUOTE]

:)

Moja babcia tak Arnika dokarmia, ale on tam jest z nami tylko raz na jakiś czas, więc go nie utuczy. Ale jakby miał tam zostać... :mdleje: :lol:
Jetsan sporo biega, więc wszystko spala. Kupy robi normalne i małe, więc niby karmę przyswaja, a dostaje przecież wersję dla aktywnych psów.
Może potem kupię Joserę i na niej przytyje... na razie będzie na tym bricie, żeby mu tak często tych karm nie zmieniac.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Illusion'][url]https://lh6.googleusercontent.com/-GYBLxY_21a0/UtgD__QMUwI/AAAAAAAAYRA/zMyix-R-62s/w640-h427-no/IMG_2549-3.png[/url]

Ekstra! :loveu:[/QUOTE]

:)

Udało się zdjęcie, koleżankę wyciągnęłam na spacer, wcisnęłam aparat w łapy i fociła :eviltong:

[IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-7_o43IEDrn0/UthRpjzCtnI/AAAAAAAAYRY/mgw5nK_lcfM/w427-h640-no/IMG_2841-2.png[/IMG]
hahaha
[IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-SOrNJTXlo8o/UthRp0_RVmI/AAAAAAAAYRc/zLmfQr2-Oeo/w1020-h427-no/IMG_2802-horz-2.png[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='IZMADO']Arniiiiii :loveu:[/QUOTE]

:)

[quote name='Illusion']Zazdroszczę, mi na moim wygwizdowie nie ma kto robić fotek :placz:.


[url]https://lh5.googleusercontent.com/-7_o43IEDrn0/UthRpjzCtnI/AAAAAAAAYRY/mgw5nK_lcfM/w427-h640-no/IMG_2841-2.png[/url]

Jak się ładnie paczy :razz:.[/QUOTE]

Mam sporo znajomych-psiarzy w Zabrzu. Właściwie to są koleżanki z klasy, szkoły :) Tylko mało kto umie robić zdjęcia... koleżanka miała przyspieszony kurs z obsługi aparatu i robienia zdjęć :D
Kasia jedynie jakoś ogarnia, ale my często razem spacerujemy, mieszkamy też często razem z 3-4psami :evil_lol: Na ferie też jedziemy z całą czwórką do mojej babci :loveu:
Babcia przerażona, ale damy radę, mamy jedno piętro dla siebie :evil_lol:

On cały czas PACZY i paczy, nie trzeba komend, nic, on PACZY non stop. Czasem przy chodzeniu przy nodze zrywa kontakt, dlatego jeszcze muszę to dopracować.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marta.k9080'][url]https://lh6.googleusercontent.com/-GYBLxY_21a0/UtgD__QMUwI/AAAAAAAAYRA/zMyix-R-62s/w640-h427-no/IMG_2549-3.png[/url]

świetne,wow:p[/QUOTE]

Dzięki :D

[quote name='Anecioreczek']cześć lenie :P[/QUOTE]

Jakie lenie, jakie lenie? :evil_lol:
Swoją drogą, musimy iść kiedyś na wspólny spacer, ale to może dopiero w przyszłym miesiącu, bo będę miała bilet kwartalny, dzięki czemu będę mogła jeździć z psem ile chcę :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Angi']też czekam na bilet, bo teraz to mi się nie opłacało :evil_lol:[/QUOTE]

Też tak stwierdziłam, a przez weekend jeździłam po ślunsku i byłoby wygodniej z miesięcznym :P No ale psy ze mną nie jechały, więc nie musiałam kupować kolejnych biletów(jezdzenei z psami jest cholernie drogie :roll: ). Biedne zostały w domu i się stęskniły :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Arni linieje na potęgę :mdleje:

[IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-pMGQhTiL2LU/Ut5lAWOTjUI/AAAAAAAAYS8/tM3J33Mil5I/w427-h640-no/IMG_2684.png[/IMG]

W tym tygodniu czeka mnie kąpanie, wyczesywanie psów. Muszę też wyprać obroże, szele, smycze, żeby na wyjazd nie zabierać wszystkiego ubłoconego :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...