Jump to content
Dogomania

Crazy- dług w hotelu 2000zł- potrzebna pomoc


malvaaa

Recommended Posts

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 4 weeks later...

tu nawet nie chodzi o spłatę długu ale o kompletny brak zainteresowania od ponad pół roku, tytuł nie zmieniony, nikt nie stara się nawet poszukać deklarowiczów, nikt nie robi bazarków, nie ogłasza, sama musiałam organizować pieniądze na kiltix dla Crazy, to trochę na fair

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mysza 1']Matko kochana, to kto ją umieścił w hotelu i nie płaci od stycznia?[/QUOTE]
no właśnie wychodzi na to że pies wrócił do mnie z adopcji ale już nikt nie poczuł się za niego odpowiedzialny, chyba po prostu byłam głupia bo przekaz była jasny wraca z adopcji to ma iść do schroniska nie z powrotem do mnie do hotelu, liczyłam na to że jednak ktoś się poczuje skoro przed adopcją Crazy miała opiekunki

Link to comment
Share on other sites

zapraszam na bazarek cegiełkowy dla Crazy
mam nadzieje, że uda się zebrać trochę kasy,
bardzo proszę o pomoc w 'podnoszeniu' bazarku, w pracy nie mam netu
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/246869-Cegiełkowy-dla-Crazy-dług-w-hotelu-1848zł-błagam-o-pomoc-do-12-09-2013r-godz-22-00?p=21275537#post21275537[/URL]

Edited by malvaaa
Link to comment
Share on other sites

[quote name='bric-a-brac']Trafiłam z bazarku. Kurcze, sytuacja niefajna widzę...
Jakiś skrót wydarzeń? Dlaczego wróciła z adopcji, kto był odpowiedzialny, co się stało? Czy nie da się na skróty?[/QUOTE]

hmm to trochę skomplikowane, więc tak Crazy z siostrą zostały podrzucone do Korabiewic, jeszcze za czasów Magdaleny S. stamtąd zabrały je tripti i tusinka, nie jestem pewna czy do hotelu, czy od razu do płatnego dt, nie mniej Velvet znalazła dom, a Crazy musiała nagle opuścić dt (i tu też nie do końca wiem dlaczego, chyba dziewczyna która prowadziła dt była niepełnoletnia i rodzice kazali się pozbyć Crazy bo coś tam, remont czy jakoś tak) i tak trafiła do mnie do hotelu. Po jakimś czasie znalazł się DS, niestety okazało się że Crazy to trudny przypadek, dziewczyna która ją adoptowała nie umiała sobie z nią poradzić, Crazy jak tylko da się jej taką możliwość to wchodzi na głowę (dosłownie i w przenośni) bardzo szybko okazało się że wszyscy poza właścicielką są wrogami których trzeba zagryźć, inne psy na spacerach, ale i ludzie, szczególnie Ci którzy zjawiają się w domu. Crazy ugryzła ojca tej dziewczyny (mimo że przedtem nie wykazywała wobec niego agresji) no i dziewczyna dostała warunek od rodziców, albo Crazy albo rodzina. Nie mam pretensji do byłego DS Crazy, dziewczyna dała kasę, już teraz nie pamiętam ile, ale chyba za miesiąc hotelowania, bardzo się przejęła, ale widać było że z Crazy będzie tylko gorzej, że potrzebuje "twardszego" opiekuna. No i powstał dylemat, ogólnie ja usłyszałam że Crazy w takim razie wraca do Korabiewic, że nie ma nikogo kto by wziął za nią odpowiedzialność. Ponieważ ja byłam w kontakcie z DS Crazy i zdaje się że malvaa też to ustaliłyśmy że jednak Crazy przyjedzie do mnie, no niby jak miałyśmy ją odwieźć do schroniska? Deklarowicze się wykruszyli i wychodzi na to że Crazy to mój problem.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

[quote name='malvaaa']wysyłając zaproszenia na bazarek trafiłam na anioła Crazy
ariete2503 Crazy otrzymała 300zł, bardzo dziękujemy :)[/QUOTE]

super, bardzo dziękuję. Przepraszam że Cię nie wspieram bo widzę że zostałaś tu sama. Mamy teraz dużo na głowie, między innymi matkę ze szczeniakami. Postaram się ogarnąć jak najszybciej. Viva obiecała wypromować Crazy na ich fb, mam nadzieję że dotrzymają słowa. Ja ich ciągle męczę o tych opiekunów wirtualnych, ale nie mam odpowiedzi czy na Crazy wpływają jakieś pieniądze do nich. Zastanawiam się nad jakąś akcją ogłoszeniową, może plakaty w Warszawie, ale coś nietypowego, jakieś głupie zdjęcia, może tekst zwracający uwagę. Mogłabym napisać że Crazy jak prawdziwa księżniczka beka po jedzeniu i pierdzi jak wskakuje na łóżko. Tak jest naprawdę ;) może taka nietypowa promocja kogoś rozbawi i zwróci uwagę na tą paskudę.

Link to comment
Share on other sites

to jest dobry pomysł, może jakiś wierszyk ułożyć, albo jakąś rymowankę właśnie o tym pierdzeniu i bekaniu ale też o tym że to czuła istotka :) puścić ogłoszenia? tylko potrzebny nam ktoś z talentem.

z kolejnego bazarku uzbierało się 130zł, czekam na ostatnią wpłatę i wyslę, Natalia jak możesz to jak dojdzie kasa to napisz na wątku :)

kurcze widzicie nowy tytuł wątku? napisałam do moda, zmienione jest, wpisałam nowy tytuł a ciągle widzę stary.


zapraszam do pobrania plakatu i pomocy w rozwieszaniu, w lecznicach itd. może ktoś wypatrzy tą naszą Crazy :) Natalia się napracowała ale wyszło super :)

[IMG]http://www.picshot.pl/pfiles/372816/PLAKAT CRAZY.jpg[/IMG]

Edited by malvaaa
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...