Jump to content
Dogomania

Crazy- dług w hotelu 2000zł- potrzebna pomoc


malvaaa

Recommended Posts

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='magdajedral']Serdecznie zapraszam na bazarek dla suniek:

[url]http://www.dogomania.pl/threads/213932-Bazarek-na-utrzymanie-w-DT-Crazy-i-Velvet-ZAPRASZAMY!!!?p=17560914#post17560914[/url]

To mój debiut bazarku na dogo więc proszę o wybaczenie jeśli będę popełniać błędy :)[/QUOTE]

dziękuje Magda!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magdajedral']Serdecznie zapraszam na bazarek dla suniek:

[url]http://www.dogomania.pl/threads/213932-Bazarek-na-utrzymanie-w-DT-Crazy-i-Velvet-ZAPRASZAMY!!!?p=17560914#post17560914[/url]

To mój debiut bazarku na dogo więc proszę o wybaczenie jeśli będę popełniać błędy :)[/QUOTE]

ja też bardzo dziękuję;)

Link to comment
Share on other sites

Byłam u Fiery, niestety nie udało się zrobić ładnych zdjęć, praktycznie nic się dało zrobić.
One tak były ruchome, a mój aparat jest taki zwyczajny prościutki ma opóźnienie jakieś 3 sekundy.
Tripti daję Ci maila, napisz do mnie, wyślę co im zrobiłam.
Ale one są kochane, tak podrosły,velvet tak garnie się do człowieka, Crazy ciut na dystans,, tzn Crazy nie bardzo chciała iść na ręce do fotek. Fajne są, bardzo, bardzo mi ich żal, że nie mają domków.

Link to comment
Share on other sites

Velvet ma komplet szczepień, a dziś byłam u wetki z Crazy - niestety p.doktor coś się popiep...i zrobiła jej same wirusy... Po krótkiej i w miarę miłej wymianie zdań stanęło na tym, że za dwa tygodnie zrobi jej wściekliznę za 9 zł ( bo komplet kosztuje 55 zł, a oddzielnie 46 zł i 20 zł , dziś zapłaciłam te 46 zł ). Crazunia byłą mocno niezadowolona ze smyczy, nie cierpi na niej chodzić, ale za głaski robiła parę kroczków, i tak co chwilę na zmianę - głaski i kroczki, itd;) A po szczepieniu dostała buziaka od wetki, słodziarka mała :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Fiera']Velvet ma komplet szczepień, a dziś byłam u wetki z Crazy - niestety p.doktor coś się popiep...i zrobiła jej same wirusy... Po krótkiej i w miarę miłej wymianie zdań stanęło na tym, że za dwa tygodnie zrobi jej wściekliznę za 9 zł ( bo komplet kosztuje 55 zł, a oddzielnie 46 zł i 20 zł , dziś zapłaciłam te 46 zł ). Crazunia byłą mocno niezadowolona ze smyczy, nie cierpi na niej chodzić, ale za głaski robiła parę kroczków, i tak co chwilę na zmianę - głaski i kroczki, itd;) A po szczepieniu dostała buziaka od wetki, słodziarka mała :)[/QUOTE]

no to teraz tylko żeby domki się znalazły..... jeszcze raz obraczus dzięki za pomoc ze szczepieniami:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...