Jump to content
Dogomania

Crazy- dług w hotelu 2000zł- potrzebna pomoc


malvaaa

Recommended Posts

[quote name='obraczus87']Jest wiele wątków, na których dług jest i to nawet wyższy. Ale trzeba się wziąć w garść - słać prośby o pomoc (wystarczy wysłanie kilkunastu próśb codziennie a można naprawdę uzbierać jednorazowo trochę pieniędzy), trzeba robić bazarki, jeśli nie ma fantów do zrobienia bazarku, to trzeba szukać osób, które mogłyby te fanty podarować. Poza tym można zawsze wykonać bazarek wirtualny. Dzięki takim bazarkom można uzbierać ładne pieniądze. Nie trzeba mieć nadzwyczajnych umiejętności. Wystarczy pomysł i założenie bazarku, w zrobieniu cegiełek pomagała mi zawsze ciocia Fochu.
Przykladowe bazarki:
[url]http://www.dogomania.pl/threads/213843-Podaruj-dzie%C5%84-w-SPA-dla-Balto-bazarek-cegie%C5%82kowy-do-14.09.2011r.-godz-22-00[/url]

[url]http://www.dogomania.pl/threads/214981-B%C5%81%C4%98KITNE-R%C3%93%C5%BBE-PODLEWANE-%C5%81ZAMI!-Bazarek-cegie%C5%82kowy-dla-Jarka-i-Leszka-od-Kini-do-5.10[/url].

Nie wyobrażam sobie oddania suniek do schroniska.... byłoby to nie fair w stosunku do wszystkich osób, które pomogły. Mało tego, mijałoby się to z celem.[/QUOTE]

PW z prośbą o pomoc wysyłałam bardzo dużo, bez odzewu..... co do bazarku wiem że to by pomogło, tylko jak się ma dostęp do internetu z doskoku, a w domu internet nie chodzi to jak mam prowadzić bazarek, jak go aktualizować, postaram się przygotować taki wirtualny bazarek i poproszę koleżankę o pomoc w jego zrobieniu, jeden bazarek był i niestety malutko się uzbierało......

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='tripti']do którego schroniska?

są rzeczy na bazarek od mamy izusi - ubrania w dużych rozmiarach, dużo, już odebrane u mnie. Czy ktoś może pomóc w miarę szybko z wystawieniem bazarku?

Fiera nie odezwała sie dzisiaj, ale w wyniku różnych zawirowań losu w życiu Fiery - Velvet i Crazy mogą być u Niej do końca listopada.[/QUOTE]

do którego schroniska? Nie wiem, przyznam się szczerze że nie znam schronisk prócz Korabiewic i Żyrardowa. Nie chcę ich oddawać do schroniska ale nie mam też pomysłów gdzie je umieścić.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tusinka22']do którego schroniska? Nie wiem, przyznam się szczerze że nie znam schronisk prócz Korabiewic i Żyrardowa. Nie chcę ich oddawać do schroniska ale nie mam też pomysłów gdzie je umieścić.[/QUOTE]


ty chyba sobie zartujesz z tym schroniskiem, nie po to tyle sie glowilysmy i wyciagnelysmy je z tego piekla zeby spowrotem je tam pchac, znajdziemy cos dla nich, porobimy milion ogloszen i sie uda, najlatwiej i najprosciej wyslac do schroniska, ale niestety ja na taką wygodę nie ide, i napewno nie pozwole zeby tam znowu trafily! co to w ogole za pomysl...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tusinka22']do którego schroniska? Nie wiem, przyznam się szczerze że nie znam schronisk prócz Korabiewic i Żyrardowa. Nie chcę ich oddawać do schroniska ale nie mam też pomysłów gdzie je umieścić.[/QUOTE]

schroniska w korabiewicach już nie ma, są zwierzęta, których los jest niepewny, ale to chyba wszyscy wiedzą. Wcisnąć psa do Żyrardowa lub Milanówka jest bardzo ciężko, nie przyjmują nawet zgłoszeń.

Pytałam czy ktoś mógłby pomóc z wystawieniem bazarku???

Crazy nie ma praktycznie żadnych zdjęć do ogłoszeń, więc nie ma jej nawet jak ogłaszać.

Na chwilę obecną nie martwiłabym się gdzie je umieścić, bo to jeszcze 2 miesiące i to dobre pod względem adopcji. Dużym zmartwieniem jest spłata długu i brak zdjęć.

Może bazarek wirtualny?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malvaaa']ty chyba sobie zartujesz z tym schroniskiem, nie po to tyle sie glowilysmy i wyciagnelysmy je z tego piekla zeby spowrotem je tam pchac, znajdziemy cos dla nich, porobimy milion ogloszen i sie uda, najlatwiej i najprosciej wyslac do schroniska, ale niestety ja na taką wygodę nie ide, i napewno nie pozwole zeby tam znowu trafily! co to w ogole za pomysl...[/QUOTE]

to nie jest tak że chce je oddać do schroniska i że najłatwiej i najprościej, napisałam że nie mam pomysłów ani fizycznie miejsca żeby je zabrać np do siebie.....

przelałam Fierze 50zł (30zł od tripti za podkład który zakupiła przed bazarkiem, 20zł odemnie, na dzień dzisiejszy nie dałam rady więcej)

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny im pękną serca jak pójdą do schroniska.
Ja te sunie mam ciągle przed oczami, one takie jaśniutkie na tle psów i całego otoczenia tak bardzo się wyróżniają.
W ich oczach i zachowaniu widać pragnienie bycia z człowiekiem.
Nie chcę myśleć co by czuły gdyby wsiadały do auta z nadzieją, że jadą do domku a pojechałyby do schroniska:-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malvaaa']a jak sie robi bazarek wirtualny? na czym to polega? bo nie orientuje sie.[/QUOTE]


Kochana wstawiłam wczesniej dwa linki do takich bazarkow. Sprzedajesz jakieś cegiełki - czyli wirtualny przedmiot. Takie bazarki bardzo często spełniają swoją rolę, bo ludzie wolą kupić cegiełkę za 5 zł, niż podarować ot tak sobie te 5 zł.

Link to comment
Share on other sites

Faktycznie szykują sie u mnie zmiany, ale to jeszcze nic pewnego i dlatego nic nie pisałam ani na wątku suniek, ani innych moich psiaków. Póki co dziewczyny są u mnie bezpieczne i skupmy się na szukaniu domków stałych. Ponieważ jednak rozniosło się to pocztą pantoflową, więc piszę. Ja robię co mogę, zaangażowałam znajomych w poszukiwania domków, rozklejałam ogłoszenia na drzewach i tablicach w marketach, że młode piękne psiaki szukają nowego domu, ale cisza niestety. Nie wiadomo jeszcze na 100 % że będą musiały opuścić DT u mnie, więc nie martwmy sie perspektywą schronu, chyba że taki tytuł wątku przyciągnie uwagę i pomoże psinkom.
Z fotkami u mnie klapa, bo nie mogę ich zgrać z aparatu na kompa :(
Dostałam przelew 50 zł, dziekuję.

Link to comment
Share on other sites

Czy jest jakakolwiek możliwość otrzymania zdjęć dziewczynek? BEz zdjęć nie mamy co liczyć na cudowne znalezienie domku.

Od jakiegoś czasu jesteśmy zapewniane, że zdjęcia będą, ale ich nie ma. Ciągle coś.

Poproszę o jasną odpowiedź - czy możemy liczyć na zdjęcia, czy nie. Jesli nie, proszę wszystkie osoby obecne na wątku o znalezienie osoby, któa mogłaby pojechać i zrobic dziewczynkom zdjęcia, które będą nadawać się do ogłoszeń. Niestety dług ciągle rośnie, Ty Fiera cały czas pod kreską przez V&C.

Nie chciałabym, aby doszło do sytuacji, że skończy się listopad, a dziewczyny tak czy siak trafią do schroniska.

Poza tym uważam, że ABY UTRZYMAĆ dziewczynki u Fiery, trzeba się bardziej namęczyć niż napisac jeden post dziennie z informacją o prespektywnie schroniska.

Tripti napisała o rzeczach na bazarek - jest ktoś chętny? Jesli nie, trzeba poszukac takiej osoby (na dogo jest masa osób, które bezinteresownie wykonuja bazarki, ale potrzebuja zdjęć i opisów).

Dług rośnie, domu dziewczyny nie mają. Działań zmierzających do zmniejszenia długu - brak.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tanitka']Fiera a te suczki miały już pierwszą cieczkę?? żeby się zaraz nie okazało, jak z inna Twoją podopieczną ślepą Maliną, że Graf też im dzieci już zrobił?[/QUOTE]

Z tego co MY wiemy, to V&C cieczki nie miały. Ale nie byłam i nie widziałam, dlatego ręki sobie nie dam uciąć.

Link to comment
Share on other sites

ja moge sprobować z takim bazarkiem... ale robie to pierwszy raz i nie wiem czy cos z tego wyjdzie :)

obraczus ma racje, bez zdjec bedzie cieżko... Fiera pytalam kilka razy o te zdjecia, moglabys napisac konkretnie? i czy jest szansa na pojechanie do sun i porobienie zdjec?

ja tez sie boje o cieczke, ze w tym calym zamieszaniu przegapimy to i bedzie katastrofa. czy oprocz Grafa jest tam jakis nie wykastrowany pies?

jakos to wszystko dziwnie przebiega...

Link to comment
Share on other sites

halo! tak sie nie robi... najpierw piszesz ze nic nie jest pewne a teraz taka nagla decyzja, nie interesuje mnie co sie dzieje na innym watku, nie mnie to oceniac, ale chyba nam tez naleza sie jakies wyjasnienia np. do kiedy dziewczyny mają czas? to jest jakis koszmar

Link to comment
Share on other sites

Fiera, żeby była jasność - uważam, że Inaczej by to wyglądało, gdyby nie doszło do porodu, który de facto był zagrożeniem życia Malinki.
Ale tramta sytuacja nie powinna mieć wpłuwy na dziewczynki, które są niewinne. Mam nadzieję, że zdajesz sobie sprawę z tego, że jeśli zażadasz pilnego zabrania dziewczynek - trafią do schroniska. Wydawało mi się, że jednak zależy Ci na tych psach.

Mam zdjęcia dziewczynek. Jednak wstawię je jutro.

Link to comment
Share on other sites

napisala do mnie Aldonka22, spadła nam z nieba, proponuje domowy DT za 400zł za dwie (w tym karma i domowe jedzenie), mieszka pod warszawą, nie ma psów, duzy ogród. my bez deklaracji ale zaplacic mozna w ciagu miesiaca jak uzbieramy.
napewno napisze tutaj ale nie moglam sie juz doczekac :) tylko nie wiem ile ma lat :)

jesli chodzi o moje zdanie to jestem jak najbardziej na tak, mysle ze dziewczyny przy dobrych zdjeciach napewno znajdą domy. czytając powyzsze posty moze sie tak zdarzyc ze dostaniemy wiadomosc ze jutro musimy je zabrac, a wtedy nie bedziemy mialy gdzie. drugi plus to warunki domowe. a niestety minus to brak kasy! ale moze sie uzbiera z bazarków? i jakis jednorazowych wplat. co wy o tym sądzicie? jutro skontaktuje sie z tripti bo nie wiem czy jestem kompetentna do podjecia takiej decyzji :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...