Jump to content
Dogomania

Zwykły, szary Daffi... Udało się - ZNALAZŁ DOMEK :)


nika28

Recommended Posts

[quote name='Sabina02']Hop!, niestety juz za pozno. :oops: Juz wyslalam prosbe o wycene. To sie juz tak dlugo ciagnie z tym ogloszeniem, ze nie chcialam juz dluzej przeciagac. Jesli sie ktos odezwie w sprawie jego adopcji, to wtedy mozna dogadac szczegoly.[/QUOTE]

Oby się ktoś sensowny odezwał. :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 412
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja dzisiaj miałam telefon o Daffiego z Krakowa (z gazety).
Pani wypytywała się o Daffiego, wydawała się sensowna i konkretna :) Ma się odezwać za jakiś tydzień - dwa, bo przeprowadza się do nowego mieszkania.
Pani, mimo że nie ma samochodu powiedziała że może pojechać po Daffiego pociągiem, nie jest to dla niej problem :)
Ciekawe, czy się odezwie...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='nika28']Ja dzisiaj miałam telefon o Daffiego z Krakowa (z gazety).
Pani wypytywała się o Daffiego, wydawała się sensowna i konkretna :) Ma się odezwać za jakiś tydzień - dwa, bo przeprowadza się do nowego mieszkania.
Pani, mimo że nie ma samochodu powiedziała że może pojechać po Daffiego pociągiem, nie jest to dla niej problem :)
Ciekawe, czy się odezwie...[/QUOTE]

Ooo! To w takim razie czekamy na rozwoj wydarzen. Ogloszenie w DZ ma kosztowac 46,30 zl, ale narazie moze poczekajmy ze zbiorka pieniazkow na decyzje tej Pani z Krakowa.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='nika28']Ja dzisiaj miałam telefon o Daffiego z Krakowa (z gazety).
Pani wypytywała się o Daffiego, wydawała się sensowna i konkretna :) Ma się odezwać za jakiś tydzień - dwa, bo przeprowadza się do nowego mieszkania.
Pani, mimo że nie ma samochodu powiedziała że może pojechać po Daffiego pociągiem, nie jest to dla niej problem :)
Ciekawe, czy się odezwie...[/QUOTE]

Pociągiem? Z Daffim? Jakoś kiepsko to widzę. Jeżeli coś z tego wyjdzie, to lepiej załatwić transport. Pani zamiast wydać na bilety może się dołożyć do kosztów transportu. Będzie wygodniej i bezpieczniej dla psa, a dla pani też mniejszy kłopot.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='hop!']Pociągiem? Z Daffim? Jakoś kiepsko to widzę. Jeżeli coś z tego wyjdzie, to lepiej załatwić transport. Pani zamiast wydać na bilety może się dołożyć do kosztów transportu. Będzie wygodniej i bezpieczniej dla psa, a dla pani też mniejszy kłopot.[/QUOTE]

Wiem, wiem, po prostu zdziwiłam się, bo rzadko ktoś proponuje że sam przyjedzie po psa... Byłam zaskoczona pozytywnie :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='hop!']Czyli ogłoszenie w DZ na razie wstrzymane?[/QUOTE]

Narazie czekamy na rozwoj wydarzen. Ogloszenie zostalo zamowione na 27.01, a oplate trzeba przelac do gazety do 24.01. Tak wiec jesli nic sie nie wyklaruje z tym potencjalnym domem tak do 18.01, to wyslemy nasze deklaracje do Niki28 zeby zdazyla zaplacic na czas za ogloszenie.

Link to comment
Share on other sites

Pani na razie się nie odezwała, poczekamy jeszcze trochę, i jak nadal nie zadzwoni, to przeleję pieniążki za ogłoszenie w DZ.

Daffi dzisiaj był na spacerze :)
On jest taki grzeczny... większość psów, jak chce się im założyć obrożę czy szelki to albo chowają się do budy, albo wariują jak szalone. A Daffi od razu wie co ma robić - wkłada głowę w obrożę i już wie, że idzie na spacer :) Jeszcze mnie łapką pośpieszał, żebym mu szybciej obróżkę założyła.
[B]Daffi jest już po kastracji.[/B]
Jedyne co mnie zmartwiło to to, że dzisiaj na spacerku spotkaliśmy dwa psiaki (w różnych odstępach czasu) i niestety na oba Daffi chciał się rzucić z zębami :(
Także nie wiem, czy dom z innym psem to byłby dobry pomysł... Chociaż niektóre psy Daffi toleruje. Z sunią z którą jest w boksie też nie ma sprzeczek.

Link to comment
Share on other sites

Ta Pani powiedziała że odezwie się po remoncie za jakieś 2-3 tygodnie, więc w sumie może się jeszcze odezwać...
Ale ja myślę że można go już ogłosić w tym DZ, jakby znalazł dzięki temu dom, to tamtej Pani polecę innego psiaka :)
Ona chciała po prostu staruszka który potrzebuje domu.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...