Jump to content
Dogomania

3 maluchy wygrały walkę z chorobą . Teraz walczą o ciepłe domki . Pomóżcie .


piesia

Recommended Posts

Dzis poszedł do ciebie piesia przelew na 248 zł za bazarki :)

bazarek kosmetyczny - 250 zł ( z tego wyslałam 195 zł - bo 55 zł to te 20 zł od adav i 35 zł od cicia )
bazarek Angel - 53 zł


także dług się zmniejsza naszych maluchów :)
no i jeszcze twój bazarek piesia koło 60 zł tam chyba jest, czyli coraz lepiej.
Jeszcze tylko domki niech sie znajda.

Link to comment
Share on other sites

Witam :) może na początku się przedstawie, jestem DT dla szczeniaczków Bentiego, Luny i Kudłatego :) Pragnę wszystkim bardzo gorąco podziękować za zaangażowanie sie w akcje uratowania życia szczeniaczków , nie jestem aż tak bardzo obyta z komputerem dlatego nie uczestniczyłam w Dogo bezpośrednio , poza tym cierpie na chroniczny brak czasu dom dzieci itp a teraz jeszcze psiaki :)
Pieski czują sie bardzo dobrze w porównaniu do tego co było to teraz są to chodzące torpedy :) wszędzie ich pełno.
Opisze może charakterki psinek :
[B][U]KUDŁATY[/U][/B] :
spokojny , delikatny , lubi zabawy , przytulanie , jest psem bardzo czujnym wbrew pozorom gdyż jest pieskiem bardzo malutkim :)
[B][U]BENTI :[/U][/B]
jest dominujący , lubi towarzystwo człowieka , lubi być przytualny , głaskany jest najwiekszy ze szczeniąt :)

[B][U]LUNA:[/U][/B]
jest jak prawdziwa kobieta lubi wchodzic braciom na glowe , są przez nią zdominowane , lubi zabawe , głaskanie , towarzystwo człowieka a wręcz chce mieć kogoś na wyłączność , zaborcza jak chodzi o względy i uwage opiekuna , jest suczka postury drobnej (prawie jak pinczer)


Z adopcja musimy sie sprężyc gdyz od września synek idzie do szkoły , córka wyjeżdża do szkoły i nie wyobrazam sobie aby w domu na 8 -9 godzin zostawic ich samych bez opieki :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ania z poznania']Dziewczyny, dzwonił do mnie pan chcący adoptować szczeniaka, my w przytulisku niestety nie mamy, przekierowałam go do Piesi, mam nadzieję, że się na mnie nie pogniewa :oops:??[/QUOTE]
Aniu , dziękuję , że o nas pamiętałaś :):):) . Ale póki co pan nie dzwonił niestety . Są jedni państwo zainteresowani . Wczoraj byli zobaczyć maluchy . Zastanawiają sie nad wyborem pomiędzy Lunką a Bentim . dzisiaj też rozmawiałam z panem , w sprawie szczepień , mówił , że na pewno wezmą malucha tylko cały czas się zastanawiają którego . Na razie cisza .
Uzupełniam rozliczenia : [U][SIZE="4"]maluchy dostały 80 zł od pani Anny B.[/SIZE][/U]:loveu::loveu::loveu:
Pieniądze za bazarki od Angel dotarły . Resztę wpłat bazarkowych uzupełniam na wątkach bazarkowych i na pierwsze stronie :).

Angel , pamiętasz o allegro ogłoszeniowym dla maluchów :) ?

Link to comment
Share on other sites

Lunka wróciła z adopcji dostałam dzisiaj taką wiadomość od siostry :( Pan który zabrał Lunke do siebie mieszka u teściowej i ona stwierdziła że woli pieska rasowego:shake: Pan prawie płakał przez słuchawkę gdyż zdążyli się z żoną do małej przyzwyczaic , nauczyli Lunkę załatwiania się na dworze, do ich dziecka też była super no ale... teściowa :roll:

Link to comment
Share on other sites

dziewczyny zmiencie tytuł wątku gdyż w ogłoszeniach na dogo gdzie są zgłoszone do adopcji pojawia sie link ze sa chore na parwo i zbieracie fundusze , zniecheca to potencjalne domki bo są ludzie wprowadzani w błąd i myślą ze pieski są nadal chore , w ten sposób nie ma zadnych szans na to zeby one znalazły nowy domek a u Oli wiecznie pozostać nie moga.
Czy lekarz schroniska moze je zaszczepic ?

Link to comment
Share on other sites

[URL="http://www.dogomania.pl/threads/213172-masa-różnych-książek-na-szczeniaczki!-do-9.09-zapraszamy-***?p=17473598#post17473598"]http://www.dogomania.pl/threads/213172-masa-różnych-książek-na-szczeniaczki!-do-9.09-zapraszamy-***?p=17473598#post17473598[/URL]

zrobiłam kolejny bazarek :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Angel'][URL="http://www.dogomania.pl/threads/213172-masa-różnych-książek-na-szczeniaczki!-do-9.09-zapraszamy-***?p=17473598#post17473598"]http://www.dogomania.pl/threads/213172-masa-różnych-książek-na-szczeniaczki!-do-9.09-zapraszamy-***?p=17473598#post17473598[/URL]

zrobiłam kolejny bazarek :)[/QUOTE]
Angel , jesteś kochana :) .

Dzisiaj do domku poszedł Benti :) . To była mega szybka akcja , ale tutaj mamy wrażenie , że trafił dobrze :) . Przy Lunce państwo przyjeżdżali chyba dwa razy , zastanawiali się , zastanawiali i wzięli a potem oddali :( .
Benti mieszka w domku z ogródkiem :) , niedaleko mnie :) , więc będę mogła od czasu do czasu go odwiedzać :) .

Nie mam cały czas odpowiedzi od Selengi .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...