Jump to content
Dogomania

Kraków - Beros wśród niebieskich traw... wsród gwiazd... za TM [']


Jagienka

Recommended Posts

Wyszperałam coś w szafie dla Berosika:
Misie Serca
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=2805072#post2805072[/URL]
Obraz:
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=2805137#post2805137[/URL]
Ochraniacze sportowe:
[url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=2805743#post2805743[/url]
Sprzątałam dzisiaj aż furczało, tylko TZ mruczał, żebym mu czegoś potrzebnego na aukcję nie wystawiła :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='zasadzkas']Wyszperałam coś w szafie dla Berosika:
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=2805072#post2805072[/URL]
Sprzątałam dzisiaj aż furczało, tylko TZ mruczał, żebym mu czegoś potrzebnego na aukcję nie wystawiła :evil_lol:[/quote]
dziekujemy!!!:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agnes34']cześć
jestem z Katowic i mieszkam 200m od lecznicy!
jak moge pomoc?[/quote]

witamy agnes:)
czy jest mozliwosc zebys ktoregos dnia poszla do lecznicy np wyprowadzic Beroska na jakis spacerek??tzn ja nie wiem jak to jest tam, ze jak przebywa juz w szpitaliku to czy mozna itp...ale super ze jestes tam:)
Berosik lubi ciagnac troszke bo tak lubi sobie spacerowac,ale na pewno bys sobie poradzila:)
albo np po zabiegu zeby go troszke pomiziac:loveu:

Link to comment
Share on other sites

agnes34, chodzi głównie o to zeby psiak miał kontakt z człowiekiem
pójsć, pogadać do niego, pomiziac:lol:
pospacerowac jesli wolno

podejrzewam, ze pracownicy kliniki nie mają tyle czasu, aby opiekowac sie psami w ten właśnie sposób
a dla psa ze schroniska to bardzo wazne...

Link to comment
Share on other sites

Wiataj Karusiap!
Wysłałam do ciebie maila ale nie mogłam juz wysiedzieć i udało mi sie zalogować wiec jestem!
Lecznice mam na wyciągnięcie ręki wiec jutro ok godz.11 będę w lecznicy.
Miałam juz kiedyś dobka i inne większe wiec z wyprowadzeniem nie bedzie problemu. Tylko czy dostane Beroska na spacer? Leczyłam tam kiedyś swoje psiaki wiec moze własciciel mnie pozna.?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agnes34']Wiataj Karusiap!
Wysłałam do ciebie maila ale nie mogłam juz wysiedzieć i udało mi sie zalogować wiec jestem!
Lecznice mam na wyciągnięcie ręki wiec jutro ok godz.11 będę w lecznicy.
Miałam juz kiedyś dobka i inne większe wiec z wyprowadzeniem nie bedzie problemu. Tylko czy dostane Beroska na spacer? Leczyłam tam kiedyś swoje psiaki wiec moze własciciel mnie pozna.?[/quote]
agnes super:loveu: ja juz dzwonie do Dr i zapytam czy daja pieski:)

Link to comment
Share on other sites

agnes jak najbardziej mozesz pojsc:)
aha mam prosbe jakys miala jakas dobra obroze to wez ze soba,bo Berosik ma ale taka na zatrzesk a on czasem sobie pociagnie wiec na wszelki wypadek:)bo nie zostawilysmy tej od cioci dagi na razie ale oczywiscie czeka na niego:)a jak nie masz to nic...Beros jest wyprowadzany i dotad nic sie z ta obrozka nie stalo wiec bedzie ok...
czekamy na relacje:)
powodzenia i jakby cokolwiek to dawaj znac 507058628

Link to comment
Share on other sites

mam nadzieję, że spacerek się uda:lol:
mam 6 letniego syna i on już obiecał ,że jutro dla Beroska kupi w sklepiku przy lecznicy jakieś smakołyki (jeżeli oczywiście DR. zezwoli przed operacją) a jak nie to poczekaja na niego.
W tygodniu pracuje do godz. 17 ale to zawsze nie jest problem nawet na pół godziny podjechać i Go wypieścić:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agnes34']mam nadzieję, że spacerek się uda:lol:
mam 6 letniego syna i on już obiecał ,że jutro dla Beroska kupi w sklepiku przy lecznicy jakieś smakołyki (jeżeli oczywiście DR. zezwoli przed operacją) a jak nie to poczekaja na niego.
W tygodniu pracuje do godz. 17 ale to zawsze nie jest problem nawet na pół godziny podjechać i Go wypieścić:lol:[/quote]
super agnes Berosek bedzie szczesliwy:loveu: i ucaluj synka od nas:)
aha zapytaj wczesniej lekarza lub Pan od szpitalika jaki jest Berosik...nigdy nie wiadomo czy zmiana sytuacji nie wplynelajakos na niego,ale to naprawde kochany psiak

Link to comment
Share on other sites

3 miesiace temu udało mi się znaleść kochający domek dla bardzo biednego setera i wtedy jak szukałam nowych właścicieli dla psiaka to szukałam takich rożnych stron o psach i tak trafiłam na dogomanie, no i od tamtej chwili zagladam tutaj w miarę mozliwości czasowych.
i tak tez trafiłam na Beroska bo zauważyłam ,że jest potrzebny ktoś z Katowic.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agnes34']3 miesiace temu udało mi się znaleść kochający domek dla bardzo biednego setera i wtedy jak szukałam nowych właścicieli dla psiaka to szukałam takich rożnych stron o psach i tak trafiłam na dogomanie, no i od tamtej chwili zagladam tutaj w miarę mozliwości czasowych.
i tak tez trafiłam na Beroska bo zauważyłam ,że jest potrzebny ktoś z Katowic.[/quote]
super:)a jak masz taka dobra reke do dobrych domkow to wiesz...szepnij jakiemus slowko o Berosiatku:loveu:

Link to comment
Share on other sites

super ze sie nim ktos tak zajmie....poczuje, ze warto zyc a to przeciez w leczeniu tez bardzo wazne...no i zeby po operacji mial juz przygotowany domek !! musimy sie o to postarac !!

a z tymi ogloszeniami to mam sobie je sama jakos wydrukowac ?? tylko, ze w domku mam tylko czarno-biala drukareczke :( i zdjecia nie wyjda za dobrze !!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...