Jump to content
Dogomania

Cztery Gremlinki i ich mały/wielki świat.. <3 ... ;)


ChiqDeeWikiXenia

Recommended Posts

Dziewczyny - bardzo Was proszę o pomoc dla starej psinki z mega guzami - po kilkunastu latach jej życia właściciele sie jej wyrzekli. Jest pod opieką bielskiej fundacji Zmieńmy Los, przeszła pomyslnie pierwszą operację i czeka na kolejną. My na nasze psinki dmuchamy i chuchamy a to biedactwo porzucono. Przydałyby sie bazarki, banerek ale i obecność na wątku
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/215242-Babcia-Rita-z-wielkimi-guzami-(?p=17712423#post17712423[/URL]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A ja dziś miałam dziwny dzień i na koniec okazało się, że w ogródku czeka na mnie słodki kotocek:diabloti:
Dostał jeść, pić, pomiział się, dostał kocyk i zobaczymy ile u nas zostanie...;)
Jak się bardziej zadomowi, do trzeba będzie mu zrobić domek i zakupić kocią karmę:lol:
Nie chciał Pan kotecka w domku - to będzie miał ogrodowego:evil_lol:

Casablanka, a Ty to już byś chciała chorować... kobieto Ty się edukuj, nowe pokolenie nam rośnie:diabloti::eviltong:

Link to comment
Share on other sites

No i już mnie wkurzył.... to na bank samiec....:diabloti:
Najadł się, pogłaskał... i se poszedł:placz: a już myślałam, że będę miała kotecka...:placz:
To musiał być facet... wykorzystał i zostawił:evil_lol:
A nawet mu kocyk wyszykowałam... :shake:

P.s. a ja mu już sterylkę umawiałam... musiał podsłuchać:D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Chiquita&DeeDee']No i już mnie wkurzył.... to na bank samiec....:diabloti:
Najadł się, pogłaskał... i se poszedł:placz: a już myślałam, że będę miała kotecka...:placz:
To musiał być facet... wykorzystał i zostawił:evil_lol:
A nawet mu kocyk wyszykowałam... :shake:

P.s. a ja mu już sterylkę umawiałam... musiał podsłuchać:D[/QUOTE]

Wiesz bardzo mozliwe ze poszedl se jeszcze pouzywac zanim bys go pozbawila klejnotow hihi

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...