Jump to content
Dogomania

Akcja zakończona pomyślnie - psy w nowych domach! Dziękujemy wszystkim


plina

Recommended Posts

  • Replies 206
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Kofeina']No i wielkie gratulacje ze sprawe dociagnelyscie do konca:) ciesze sie ze tak to wszystko wyszlo i ze sprawa trafi do prokuratury... no to szukamy domeczkow;)[/QUOTE]

Przylaczam sie do gratulacji, ze sprawa dociagnieta do konca i psy uratowane.

Link to comment
Share on other sites

Gratulacje gratulacjami, ale suksces połowiczny. Wszystko uznamy za zakończone, kiedy wygramy sprawę w sądzie. Na razie szukamy domów dla szczeniaków!! [COLOR=red]Potrzebna pilnie wizyta dogomaniaka w Kwidzynie[/COLOR], czy mamy kogoś stamtąd? Możecie sprawdzić na mapie dogo lub dopytac? Ja ciągle nie mam czasu... Kofeina, dziękuję za ogłoszenia. Szczeniak, który został dopiero wczoraj odebrany podczas interwencji (wiesz, ten sam na zdjęciu) znalazł dziś nowy, wspaniały dom! Dd godziny 15:00 byłyśmy w trasie Malbork- Lidzbark i z powrotem, w jedną stronę 130 km. Dopiero co wróciłam do domu, ale się opłaciło :) Państwo wspaniali, trójka dzieci, pięć świnek morskich. Będą przesyłać zdjęcia, jak piesek bedzie rósł i zapraszają nas ponownie. My może wybierzemy się kiedy indziej, ale może ktoś mieszka blizej?
Sunia husky - Etna już u Rafała, Puszka odwiedzi mnie w piątek.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...