Jump to content
Dogomania

BŁAGAMY!!POMOŻCIE opłacić hotel!Wieś 70km od W-wy.Duża molosowata głodna suka.MA DOM


Awit

Recommended Posts

Dziś dostałam telefon od cioci.
Kilka dni temu pokazała się u nich duża suka.
Ciocia ją karmi, suka kręci się pod płotem.
Zostawić jej nie mogą, mają sukę też stamtąd, po wakacjach wracają do w-wy.
Macie jakiś pomysł???
Może któraś ciotka od dużych psów?
Czy ta sunia jest w typie jakiejś rasy? Bo mi jakąś przypomina, ale ja się nie znam.
POMOCY!!
Zaraz zadzwonię do gminy, dowiem się z kim mają umowę, czy jest jakiś schron, ale niesądzę żeby był, nigdy nie słyszałam o schronisku tam.
A do Płocka jej nie przyjmą, bo spoza gminy.
Ja jestem na wakacjach, internet prawie nie chodzi, naprawiają go od poniedziałku.

Edit:
Bardzo proszę, może poprzeglądajcie ogłoszenia kto może, może komuś zginęła.....

Edit:
Dzwoniłam do gminy, mają podpisaną umowę ze schroniskiem w Płocku, facet powiedział, że jak pojawiają się bezdomne psy, to znajdują gdzieś w obrębie im domy. Dałam mu swój telefon, gdyby ktoś ją chciał, a może źle zrobiłam...


Bardzo prosimy o pomoc finansową!!


[SIZE=3][B]22 1370 1109 0000 1706 4838 7304[/B]
Fundacja Międzynarodowy Ruch Na Rzecz Zwierząt Viva!
ul. Kopernika 6 m 8, 00-367 Warszawa

[SIZE=3]tytułem: dla Livki

Deklaracje:
co m-c MalgorzataD: 100zł.
[/SIZE] [/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 141
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

[IMG]http://imageshack.us/photo/my-images/844/dsc00100suz.jpg/[/IMG]
[IMG]http://imageshack.us/photo/my-images/232/dsc00101el.jpg/[/IMG]
Mam jakiś kłopot ze zdjęciami
[URL]http://imageshack.us/photo/my-images/827/dsc00100bo.jpg/[/URL]
[URL]http://imageshack.us/photo/my-images/232/dsc00101el.jpg/[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Wczoraj napisałam, że żaden z sąsiadów jej nie weźmie, ciocia przypomina niektórym o wodzie i karmieniu. ALe net się skończył i nie poszło.
Dziś się dowiedziałam, że wczoraj sąsiadka ją zgłosiła do gminy a dziś przyjechali i ją zabrali:-(
Podwarkiwała na sunię mojej cioci na pewno<nie znam okoliczności> na inne psy też, bo podchodziła do ogrodzeń, w nocy ludzie nie spali bo psy cała noc na nią szczekały.

Mają jej szukać domu, jak się nie znajdzie maja umowę ze schroniskiem w Płocku.
Wiecie, że jak ją zawołali ci pracownicy, to ona zwyczajnie podeszła i weszła do przyczepki klatki...?
Chyba jest dość łagodna........
Przykro mi, moja ciocia ma wielkie serce, ale jeśli jej nie wzięła na swoje podwórko tzn, że nie mogła.

Link to comment
Share on other sites

Wyobraźcie sobie, że szanowni pracownicy gminy wypuścili sukę!!!

Dziś ciocia jadąc gdzieś, widziała ją jak szła w kierunki jej wsi.........
Jej mąz aż się zagotował, ma iść w poniedziałek do wójta.
Wziąć psa i wypuścić na drugi dzień przy drodze, chyba po to żeby ją auto rąbnęło<tfu>

Link to comment
Share on other sites

Cudownie! To zupełnie jak nasi panowie policjanci, którzy zostali wezwani do lecznicy, gdzie przyprowadzono psa, który wypadł z IV piętra. Zabrali gdzieś panią właścicielkę, pojeździli z nią, a następnie przywieźli z powrotem do lecznicy, żeby... odebrała psa. I odebrała. Na leczenie się nie zgodziła, bo... nie ma pieniędzy. CUDOWNIE!

Link to comment
Share on other sites

jak mąż pójdzie do wójta to suka zniknie, dostanie w łeb żeby był spokój...

to nie jest wyjście, chyba znamy realia.?

a umowa z czym niby? z Płockiem? też bez sensu, zgnije tam ta suka, to pewnie jakaś pralnia kasy. więc może lepiej, że nie trafiła do schronu tylko na wieś - ze wsi zawsze można ją zgarnąć.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Awit']...facet powiedział, że jak pojawiają się bezdomne psy, to znajdują gdzieś w obrębie im domy...[/QUOTE]

o rany, ale ściema, dobre... :) każdy chce bezdomnego psa we wsi pod Płockiem! :)

Link to comment
Share on other sites

awit, nie ma się co oszukiwać, że nagle gmina pomoże - z gminą to możemy potem ew. pogadać a [B]sukę trzeba czy prędzej zabrać do hotelu[/B]

wesprzemy Cię ze zbieraniem kasy i domu

[B]ja ze swojej strony mogę zaproponować sterylizację[/B] w lecznicy, z którą mamy umowę - taniej zawsze, zapłacę... sterylka plus doba dwie w szpitalu - zawsze coś...

nie ma co czekać aż gmina da suce w łeb...

zrób jeszcze to o czym pisała Ci Paulina smsem!

aha tylko [B]transport jakiś by się przydał,[/B] bo my nie uradzimy na razie, auto w wiecznej naprawie od 2mcy mamy :(

tak, niech wujek do wójta nie idzie. bo sytuacja się w ten sposób nie zmieni a suka może zniknąć w lesie, w rowie lub w mordowni jakiejś.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...