Jump to content
Dogomania

Wychudzony i zaniedbany Timon ma swoje miejsce na ziemi!!


Klaudus__

Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[I][IMG]http://images10.fotosik.pl/82/602965f262f42dbdmed.jpg[/IMG]

[IMG]http://images10.fotosik.pl/82/da50e52d059c4cd1med.jpg[/IMG]

[IMG]http://images10.fotosik.pl/82/88559efbd6893950med.jpg[/IMG]

[IMG]http://images10.fotosik.pl/82/8370e72f13f07c66med.jpg[/IMG]

[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/209/5596854db18c265amed.jpg[/IMG][/URL]

Srebro,kuferki na biżu, ręcznie robione kolczyki, papierośnice, świeczki, kadzidełka.
Podnieście chociaż Ciocie...

[url]http://www.dogomania.pl/threads/219333-Pi%C4%99kne-maski-kuferki-na-bi%C5%BCu-papiero%C5%9Bnice-i-%C5%9Bwieczki-idealne-na-prezent-do-18.12.2011[/url]

Link to comment
Share on other sites

Niech Boże Narodzenie zamiast okresem zakupowego szaleństwa,
stanie się czasem odpoczynku i wzajemnej miłości.
a spedzone wspólnie z rodziną godziny najwazniejszym prezentem.
Piękna jest radość lecz nie każdy ją zna
Piękne są święta i każdy z nas je ma.
Jedni w oddali inni przy jednym stole
Nieważne kto, gdzie,
lecz ważne byśmy zawsze pamiętali o sobie.
Wesołych Świąt.
[IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-YG80pFH9h8g/TvIeNRaKKFI/AAAAAAAAGis/DKZOZWgIvIs/s288/photo.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Zycze Wam, aby kazde z Was spedzilo te Swieta tak jak tego pragnie. Tym z Was, ktorzy potrzebuja wsparcia, zycze aby je otrzymali. Tym, ktorzy sa chorzy, aby wyzdrowieli.Tym, ktorzy czuja sie samotni i nieszczesliwi, aby dostrzegli, ze otaczaja ich dobrzy, zyczliwi ludzie, a szczescie mozemy znalezc w nas samych.
Tym z Was, ktorzy lubia rodzinne spacery zycze pieknej, slonecznej pogody i sniegu skrzypiacego pod butami. Tym z Was, ktorzy chca po prostu odpoczac zycze spokoju. Tym, ktorzy pragna spotkac sie z przyjaciolmi i rodzina zycze jak najmilszego towarzystwa. A wszystkim nam zycze, abysmy pamietali, ze naprawde niewazne sa wszystkie umyte okna i jeszcze jedna salaterka swiatecznej potrawy. Ze wazne jest poczucie szczescia, milosci i afirmacji. Ze Swieta nie maja byc stresem lecz radoscia. A wiec:
Niech te Swieta przyniosa nam wszystkim radosc i pojednanie, niech przemina zdrowo, bez stresow i bez przejedzenia i przepicia. Niech sianko pod obrusem przypomni nam, ze nawet jesli nie zawsze mozemy sobie pozwolic na wszystko, to jednak nikt z nas nie umiera z glodu. Niech puste miejsce prze stole napelni nas radoscia wspomnien i wiara w pojednanie i spotkanie (kiedys, tam, moze w innym swiecie) z Osobami, ktorych zabraklo. Niech beda to Swieta Milosci do wszystkich Stworzen na tej ziemi, Radosci i doceniania Darow, ktore otrzymalismy, Wiary, ze zycie jest piekne i pelne Cudow i Nadziei.

Link to comment
Share on other sites

Ktoś na trąbce pięknie gra,
tę melodię każdy zna
Cicha noc, święta noc...
Każdy sobie ją tak nuci,
Serce nasze też się wzruszy,
że już nadszedł piękny czas,
który kocha każdy z nas.
Tam w stajence na nizinach,
na świat przyszła ta dziecina.
Wszyscy pokłon jej składają
i królowie przybywają.
Tak niech wszystkie te radości,
dziś ogarną nasze troski.
A Bóg zdrowia, siły daje
i w Rok Nowy nie przestaje.

Link to comment
Share on other sites

Cioteczki miałam straszne przeżycia, zachorowala mi bardzo siostra , zagrożenie życia bylo spore, ale jest juz ok , bylo mi bardzo ciężko bo nie tylko ona wymagała opieki 24 godzinnej ale i Timo, w końcu i ja przy pierwszym lodzie uległam okropnemu wypadkowi i leżę lecząc wstrząs mózgu, bardzo to dolegliwe, ale za to mam wspaaniałą wiadomość, Timo nadal jest u mnie, pojedzie na dniach do dt w Gierałtowicach i wcale mnie to nie cieszy bo to cudowny kanapowy przytulak, ale stał sie niemal cud i ten ogon ma wreszcie zagojony porasta ogolone miejsce włoskami, odkryłam też nareszcie sekret tych problemów, ale opiszę jak sie nieco lepiej poczuje bo jest mi jeszcze nieco trudno dzisiaj, pierwszy raz wstałam, (tak naprawde to wstawałam tylko na spacery z psami) i staram się minimalnie choć nadrobić zaległośći , napewno wszyscy są ciekawi, tak tu światecznie i życzeniowo a ja niecnie nie pisałam do nikogo ani nawet na wątkach bo nie miałam ani głowy ani siły, ani ogona Tima nie mogłam spuścic z oczu, jak miał sekundkę nadgryzal ogon w nowym miejscu, a potem ten wypadek, najgorzej ze mimo kastracji Timoński jest strasznie żywiołowy , BO W KOŃCU MA ZDECYDOWANIE ZA MAŁO RUCHU,a ja już naprawdę padam na nos , muszę z nim wychodzić na spacery a on ciągnie jak szatan, obwiązuje się jego linką w pół, ale mimo wszelkich wielkich trudów Timon ma ogon zagojony, jest wykastrowany i poprzegladałam każdy centymetr jego skóry, miał sporo małych martwicznych miejsc po nie wiadomo czym i pod tym były rozmaitości, wyczesałam i podleczyłam wszystko, i dalej to robię zanim go odwiozę do dt jeszcze wykąpię luksusowo, może teraz jak lepiej śpi często na kanapie!!i lepiej się czuje podje nieco więcej choć i tak wage ma niezłą , chce go jeszcze super ufocić talentem przyjaciółki, które już może też swoje problemy skończyła i wpadnie do mnie/ MIMO WSZYSTKO MIELIŚMY CUDOWNĄ PSIKOWĄ WIGILJE I JAK WIDAC WSZYSTKO DOBRE CO SIE DOBRZE KOŃCZY!! przepraszam za opóznienie ale naprawdę nie dawałam rady, a do tego wróciła cudowna Lisunia z adopcji i dobrze!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='TERESA BORCZ']Cioteczki miałam straszne przeżycia, zachorowala mi bardzo siostra , zagrożenie życia bylo spore, ale jest juz ok , bylo mi bardzo ciężko bo nie tylko ona wymagała opieki 24 godzinnej ale i Timo, w końcu i ja przy pierwszym lodzie uległam okropnemu wypadkowi i leżę lecząc wstrząs mózgu, bardzo to dolegliwe, ale za to mam wspaaniałą wiadomość, Timo nadal jest u mnie, pojedzie na dniach do dt w Gierałtowicach i wcale mnie to nie cieszy bo to cudowny kanapowy przytulak, ale stał sie niemal cud i ten ogon ma wreszcie zagojony porasta ogolone miejsce włoskami, odkryłam też nareszcie sekret tych problemów, ale opiszę jak sie nieco lepiej poczuje bo jest mi jeszcze nieco trudno dzisiaj, pierwszy raz wstałam, (tak naprawde to wstawałam tylko na spacery z psami) i staram się minimalnie choć nadrobić zaległośći , napewno wszyscy są ciekawi, tak tu światecznie i życzeniowo a ja niecnie nie pisałam do nikogo ani nawet na wątkach bo nie miałam ani głowy ani siły, ani ogona Tima nie mogłam spuścic z oczu, jak miał sekundkę nadgryzal ogon w nowym miejscu, a potem ten wypadek, najgorzej ze mimo kastracji Timoński jest strasznie żywiołowy , BO W KOŃCU MA ZDECYDOWANIE ZA MAŁO RUCHU,a ja już naprawdę padam na nos , muszę z nim wychodzić na spacery a on ciągnie jak szatan, obwiązuje się jego linką w pół, ale mimo wszelkich wielkich trudów Timon ma ogon zagojony, jest wykastrowany i poprzegladałam każdy centymetr jego skóry, miał sporo małych martwicznych miejsc po nie wiadomo czym i pod tym były rozmaitości, wyczesałam i podleczyłam wszystko, i dalej to robię zanim go odwiozę do dt jeszcze wykąpię luksusowo, może teraz jak lepiej śpi często na kanapie!!i lepiej się czuje podje nieco więcej choć i tak wage ma niezłą , chce go jeszcze super ufocić talentem przyjaciółki, które już może też swoje problemy skończyła i wpadnie do mnie/ MIMO WSZYSTKO MIELIŚMY CUDOWNĄ PSIKOWĄ WIGILJE I JAK WIDAC WSZYSTKO DOBRE CO SIE DOBRZE KOŃCZY!! przepraszam za opóznienie ale naprawdę nie dawałam rady, a do tego wróciła cudowna Lisunia z adopcji i dobrze!![/QUOTE]

Jak powieść sensacyjną to wszystko się czyta - dobrze, że już wszystko dobrze. Teresko, jesteś wspaniałym, dobrym duszkiem - aż żal, że jestem tak daleko i nie mogę Tobie pomóc tak normalnie, poza netem.

Link to comment
Share on other sites

Tereniu przede wszystkim nie przepraszaj w takiej sytuacji Ty i tak robisz tak wiele że czasami myślę czy nie ponad siły
Ok z Twoją siostrą dobrze z Timo też, a co z Tobą w jakim stanie jest Twoje zdrowie nie tylko na skutek wypadku ale też spowodowane tym wszystkim ....mało snu bieganie wiele pracy itd..... jak z Tobą
Martwię się o Ciebie i nie przestanę ... mam to we krwi ...

Link to comment
Share on other sites

witam,
jak widac nieszczescia chodza nie tylko parami, ale juz i trojkami....
na szczescie nie stalo sie nic , co nie moznaby naprawic...powolutku , kroczek po kroczku.... do przodu.... jestesmy myslami u Ciebie i wysylamy dobre fluidy....
zycze szybkiego powrotu do zdrowia i trzymam kciuki takze za wyzdrowienie siostry....

Radosc z zagoienia ogonka jest przeogromna....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kava']witam,
jak widac nieszczescia chodza nie tylko parami, ale juz i trojkami....
na szczescie nie stalo sie nic , co nie moznaby naprawic...powolutku , kroczek po kroczku.... do przodu.... jestesmy myslami u Ciebie i wysylamy dobre fluidy....
zycze szybkiego powrotu do zdrowia i trzymam kciuki takze za wyzdrowienie siostry....

Radosc z zagoienia ogonka jest przeogromna....[/QUOTE]

nic dodać nic ująć:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='TERESA BORCZ']...
Timo nadal jest u mnie, pojedzie na dniach do dt w Gierałtowicach i wcale mnie to nie cieszy bo to cudowny kanapowy przytulak
...[/QUOTE]

Czy w dt Timo znowu trafi do kojca??


Tekst taki na szybko:

Timo to pies po przejściach, odebrany interwencyjnie w stanie skrajnego zaniedbania.

Obecnie przebywa w domu tymczasowym.

Ma ok. 3 lata.
Przepiękny, mądry, energiczny ponad wszystko potrzebuje kontaktu z człowiekiem.
Sytuacje stresowe, przede wszystkim zamknięcie w kojcu, odreagowywał gryzieniem ogona, co skończyło się amputacją jego części.

Łagodny i przyjacielski, bardzo pojętny nastawiony na pracę z człowiekiem.
Mieszka w domu i jest typem kanapowca, który jednak w między czasie potrzebuje solidnej dawki ruchu i zajęcia.

Rzućcie proszę okiem, na razie aktywowałam na siebie ogłoszenie na tablicy
[url]http://tablica.pl/oferta/timo-mlody-energiczny-lagodny-owczarek-szuka-domu-IDBn6L.html[/url]

Link to comment
Share on other sites

[IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-mBkdP1snkwM/Tv9Tf2AH3LI/AAAAAAAAGpo/9fH6IE4Q5no/s800/1601067208happy-new-year26.gif[/IMG]
Stary Rok mija, lecz marzenia zostają. Niech one się Tobie wszystkie spełniają. I z Nowym Rokiem niech los Ci się odmieni, a ogród życia wnet zazieleni.
Na wszystkie dni nadchodzącego roku, życzę Ci wiary w sercu i światła w mroku. Obyś jednym krokiem mijał przeszkody, byś czuł się silny i wiecznie młody.

Link to comment
Share on other sites

Jeszcze chwila, jeden krok
i wejdziemy w Nowy Rok.
Niech się życie z górki toczy,
niech Ci wiatr nie wieje w oczy.
Spełnienia marzeń,
wielu pięknych wrażeń.[COLOR=#000000]
[IMG]http://s1.blomedia.pl/lajfmajster.pl/t/270x168/2008/12/sylwester-zwierzat.gif[/IMG][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...