Jump to content
Dogomania

18 SZCZENIĄT i wciąż przybywa! Chorują, głodują, PROSIMY O WSPARCIE FINANSOWE! :-(((


AśkaK

Recommended Posts

  • Replies 768
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Maćka']Mój maluch dostał na 3 dni zastrzyki, dzisiaj była jedna kupka bardzo malutka w nocy żadnej, ta z rana juz nie taka biegunkowata i bez krwi.
Ma apetyt, przedewszystkim nie gorączkuje, jest wesoły i jak człowiek je posiłki to musi uważać bo nagle Dominek może wylądować mu w talerzu, skubaniec skacze wtedy po plecach i patrzy jak sie dorwać do talerza.[/quote]
To trzeba go temperować :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Igusia']To trzeba go temperować :diabloti:[/quote]


Taaa temperuj go jak masz serce, ja nie mam choć nigdy nie miałam problemu z "ustawieniem" psa, Dominek jeszcze się wszystkiego boi, przymila sie merdając ogonkiem, ale tak naprawdę to przygotowany jest zawsze w kazdej chwili czmychnąć. Pomalutku i spokojnie nauczę go co mozna a czego nie :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maćka']jak człowiek je posiłki to musi uważać bo nagle Dominek może wylądować mu w talerzu, skubaniec skacze wtedy po plecach i patrzy jak sie dorwać do talerza.[/quote]

:lol: :lol: :lol: Ucałuj go i przekaż, że ciotka ara jest z niego dumna:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Kochane rudy maluch żyje (wszystkie maluchy oprócz szczeniąt Gumisi i szczeniąt suki, ktora dobę po przybyciu do schroniska urodziła żyją)
Aga i Eto jedzie dziś przez Ostrów. O 18 mogłaby zabrać psiaka i na 19.30 do W-wy go przywieźć (kombinuję przy okazji transportu rottki, ale nie wiem czy z rotweilerką się uda).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Igusia']Tez sie martwie co z nim...ale naprawde nie mamy jak pojechac, autko na zimowe wypady sie nie nadje, a ja musze siedziec w domu i pisac prace magisterska bleeeee[/quote]

Spokojnie cioteczki u mojego malucha narazie nie widac wirusówki, w każdym razie jest lepiej a nosówkę juz raczej wykluczam, do tej pory miałby ropny wyciek z nosa a ma tylko chwilami wilgotny jak to pies. Myślę że ich siostra padła ze względu na odwodnienie, zbyt silne jak wiadomo prowadzi do śmierci. U mojego Dominka podejżewam jak już to zapalenie oskrzeli, płucka ma czyste, doktor nic mu nie wysłuchał a ja sama przykładam często ucho do jego ciałka i słucham, oddycha czysto a kaszle tak jakby właśnie od oskrzeli no i prawdopodobnie jeden węzeł chłonny miał powiększony, więc pewnie to oskrzela itp. nie gorączkuje też, a esperanza mi powiedziała, że Brązik żyje i to są świeże informacje z wczoraj wieczór :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jayo']Kto wie jaki mamy bilans szczeniakow na DT? Kto jest na biezaco?
Moze warto zrobic akucje zbiorcza - to jakos za serce moze chwyci?

Macka...? dalabys rade zebrac t do kupy?[/quote]


Tak, dopytam się ile mamy tych szczeniaków, poszukam wątków i zdjęć i zrobię aukcje zbiorczą :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...