Jump to content
Dogomania

18 SZCZENIĄT i wciąż przybywa! Chorują, głodują, PROSIMY O WSPARCIE FINANSOWE! :-(((


AśkaK

Recommended Posts

  • Replies 768
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Owieczka']Jeśli ma ok 10 tygodni to pod łydke jeszcze włazi ... no chyba że jest mniejsza ... bo tak marniutko wygląda jak na pitka[/quote]

Sunieczka jest mini pini, no jak szczenior w wieku okolo 10 tygodni, jak na pitka to nawet duza jest. Bardzo ladnie wyglada, jakby ktos o nia juz dbal. Kurcze powinna byc z reszta maluchow, tam cieplej i bardziej sucho.... widac nawet na zdjeciach, ze malej niemile jest stapanie po blocie, zimno jej bylo. Ale tak wpadlam na moment, ze nawet nie pomyslalam o tym aby poprosic o jej przeniesienie do szczeniakow... :oops:

A Bonanzo to taki sliczniak, jakby synek Tofficzka naszego do u Jayow mieszka :loveu: I te okularki... :loveu: Ale chudzinka :shake: Reszta maluchow miala tak napchane brzuchy, ze o rety... Podobno wlasnie skonczyly sie opychac jedzonkiem.

Link to comment
Share on other sites

Bonanzo to sliczny Toficzkowy siostrzeniec ;-)
I nawet wzielibysmy nastepne maluchi - ale Fela nam juz nie chce dac :diabloti:

Ale domkow szukamy tak czy tak.

Przydalyby sie [B]aukcje[/B] - [B]Magdarynka [/B]- dasz rade?

Zawsze sie z tego cos udaje ukleic - ludzie dzwonia, i to calkiem sensowne domki sie trafiaja.
Jutro sprawdze czy pani Kuleczki mimo przejsc ostatnich jest gotowa przygarnac inna biede.

po ostatnich doswiadczeniach - przed wydaniem i tak trzeba szczeniaki przytrzymac conajmniej tydzien..

Link to comment
Share on other sites

Bonanza zostal przechrzczony na skunks,bo smierdzial niemilosiernie (teraz juz nie smierdzi - nawet grzeczny przy kapieli,tylko raz uciekl :eviltong: ). Co do jego chudosci to on nie umie jesc suchego,a jak mu ugotowalam troche makaroniku z marchewka to potem zwymiotowal. Narazie dostanie kaszki dla dzieci i ryzyk z kurczaczkiem gotowanym. Osobiscie nie jestem zwolenniczka gotowania,wiec postaram sie przestawic go na sucha karme (wydaje mi sie ze jest wystarczajaco duzy na juniorka).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jayo']
Jutro sprawdze czy pani Kuleczki mimo przejsc ostatnich jest gotowa przygarnac inna biede.

po ostatnich doswiadczeniach - przed wydaniem i tak trzeba szczeniaki przytrzymac conajmniej tydzien..[/quote]

Polecam moją Gryzię :) przetrzymana, już wyleczona i po takich przejściach zasługuje na super domek...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lara']Sunieczka jest mini pini, no jak szczenior w wieku okolo 10 tygodni, jak na pitka to nawet duza jest. Bardzo ladnie wyglada, jakby ktos o nia juz dbal. Kurcze powinna byc z reszta maluchow, tam cieplej i bardziej sucho.... widac nawet na zdjeciach, ze malej niemile jest stapanie po blocie, zimno jej bylo. Ale tak wpadlam na moment, ze nawet nie pomyslalam o tym aby poprosic o jej przeniesienie do szczeniakow... :oops:
[/quote]
To 10 tygodniowa czy 10 miesieczna:cool3: Bo co post to inny wiek ma:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Czy ktos dzwonił do Janusza aby umieścił Pitkę z resztą szczeniaków ? Jak nie to mogę to zaraz zrobić.
Narazie nie mogę wziąć do siebie szczeniaka bo biegam po lekarzach, ale mój tz obiecał, że jak tylko się podleczę to weźmiemy malucha.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maćka']Czy ktos dzwonił do Janusza aby umieścił Pitkę z resztą szczeniaków ? Jak nie to mogę to zaraz zrobić.
Narazie nie mogę wziąć do siebie szczeniaka bo biegam po lekarzach, ale mój tz obiecał, że jak tylko się podleczę to weźmiemy malucha.[/quote]

Jesli mozęsz to dryndnij oki i powiedz też żeby nikomu jej nie wydawał
Fela będzie w sobote w schronie ( tak słyszałam ....):roll: to zadecyduje dalej .... bo może DT sie znajdzie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Owieczka']Jesli mozęsz to dryndnij oki i powiedz też żeby nikomu jej nie wydawał
Fela będzie w sobote w schronie ( tak słyszałam ....):roll: to zadecyduje dalej .... bo może DT sie znajdzie[/quote]

Już załatwione, przekazałam żeby mała trafiła do szczeniaków i żeby jej nikomu nie wydawać.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lara']Sunieczka jest mini pini, no jak szczenior w wieku okolo 10 tygodni.[/quote]
No właśnie dlatego pytam, bo napisałaś że ma 10 mies.:eviltong: Super że Monika ją weźmie, ja już walczyłam ostatkiem sił ze swoim zdrowym rozsądkiem czy jej nie wziąć.:roll: :oops:

Reszta maluszków do góry!!!

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=4][B]Słuchajcie jest problem !!!
[/B][/SIZE][SIZE=3]Fela Przywiozła małą Astkę do Moniki [/SIZE]
[SIZE=3]Niestety Astka to nie 10 tygodniowy szczeniak a już spora ok 6-8 miesięczna sunia!! [/SIZE]
[SIZE=3]Gania koty u Moniki a jej suka się wścieka i jest jadka !!! :placz: [/SIZE]

[SIZE=3][B]Sunie nie może u niej zostać ani minuty !!!![/B][/SIZE]
[SIZE=3][B]POMOCY !!![/B][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lara']Moze zawiezc ja na sggw do szpitala i wysterylizowac? ... skoro nie jest dzieckiem :shake: sama nie wiem...
A moze dziewczyny z adopcji bullowatych cos poradza... :shake:[/QUOTE]Ona jest dzieckiem, ma gora 6-7 miesiecy nie powinno sie jej jeszcze sterylizowac. Wetka, u ktorej dowiadywalysmy sie o strylke astki, ktora ma 1 rok i 2 miesiaca, powiedziala ze i to za wczesnie,bo one maja tendencje do nietrzyamania moczu jak sie zrobi w bardzo mlodym wieku.Nie wiem czy to prawda.
W kazdym razie, mala jest pocieszna chce sie bawic, grzecznie jechala cala droge i nie miala konfliktow z przewozonymi psami.Przytulila sie do mnie dala buziaka i usnela:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Igusia']Ona jest dzieckiem, ma gora 6-7 miesiecy nie powinno sie jej jeszcze sterylizowac. Wetka, u ktorej dowiadywalysmy sie o strylke astki, ktora ma 1 rok i 2 miesiaca, powiedziala ze i to za wczesnie,bo one maja tendencje do nietrzyamania moczu jak sie zrobi w bardzo mlodym wieku.Nie wiem czy to prawda.
W kazdym razie, mala jest pocieszna chce sie bawic, grzecznie jechala cala droge i nie miala konfliktow z przewozonymi psami.Przytulila sie do mnie dala buziaka i usnela:loveu:[/quote]


W kazdym razie wskazane jest aby suka miała pierwszą cieczkę przed sterylką.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maćka']W kazdym razie wskazane jest aby suka miała pierwszą cieczkę przed sterylką.[/quote]

Uffff...Sytuacja chwilowo opanowana ...
dostałam włąśnie smska od Moniki że mała narazie zostaje u niej
Miejmy nadzieję , że nie będzie większych strat wśród kotów :-o

Monika prosiła żeby wszystkich bardzo przeprosić za tą panikę
ale naprawdę było gorąco :shake: mała zachowywała się skandalicznie

narazie jest spokój i jeśli mała nie narozrabia konkretnie w nocy
to zostanie.
Nazwana została NUKA

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...