Jump to content
Dogomania

Rudzik - schorowany staruszek ma dom, ale mile widziane wsparcie w leczeniu !


Recommended Posts

Już mi się powoli rym zaczyna kończyć, gdy te pustki widzę to zaczynam wątpić, że już nie ma ciotek naszych do pisania, poszły gdzieś, polazły, nie chcą pomagania, może już znudziła im się tu ta rola, wolą zrobić bułę, zagryźć pomidora, a Rudzisko biedne samo sobie leży, w jego wiernych oczkach nadzieja się szerzy, że może gdzieś ktoś tam, za górą za lasem, dojrzy jego profil i napisze czasem, albo też zadzwoni bo się nim zachwyca, do domku zabierze, miłość dlań przemyca :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 145
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

To dziadziuś. Czy ktoś napisał do siekowej ?? ona zajmuje się staruszkami. Wejdźcie też na stronę [URL]http://psiegranemarzenia.pl/[/URL] lub [URL]http://psiegranemarzenia.socjum.pl/[/URL] i dodajcie go tam jako psiaka do adopcji. Chyba, że już jest to zrobione. Napiszcie też do p. Teresy Borcz ( nick na dogo : TERESA BORCZ). Ona zawsze pomaga. Ja rozejrzę się za dt. I napiszcie do lioness czy jakoś tak. W moich znajomych jest - zmiana nicku po Renacie5 :) brała kiedyś staruszki na dt.

Link to comment
Share on other sites

No mam nadzieję, że tak...zalęzy nam na bardzo dobrym domu stałym, Rudzik nie nadaje się n aprzenoszenie z tymczasu na tymczas, w tej chwili jest ogromnie do Magdy przywiązany i każda zmiana byłaby dla niego dużym stresem więc musi to mieć ograniczone do minimum

Link to comment
Share on other sites

I co z takim zrobić? Jedyna co mi do głowy przychodzi to pomysł tyleż oczywisty, co mało realny - szukanie domu dla Rudzika wśród znajomych i znajomych znajomych. I adopcja na raty - żeby pies zdążył poznać i polubić nowego opiekuna zanim z nim na dobre zamieszka. Ech...pomarzyć zawsze można.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...