Jump to content
Dogomania

Felerny Feler, czyli niskopodwoziowy labrador ;)


Drzagodha

Recommended Posts

  • Replies 439
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Witam Feler.
Dziewczyny, szukam dla siebie kociaka w typie mainekoona do adopcji, cudnie by bylo jakby byl rudo-platynowy (kocurek najlepiej, jaja mu wytnę), wszelkie wizyty przed i po adopcyjne oczywiście jak najbardziej. warunek, ze musi być młody, bo mam 3 labradory (miały do dzis kota persa
[*]). Zakładam właśnie konto na Miaunkowo, ale to troche trwa.

Link to comment
Share on other sites

ech - odwiedzam tylko.
Na miaukonkowie mnie na razie zjechali - czy to tak zawsze jest - można znienawidzić takich ludzi juz na starcie.

A psy i koty do dobry pomysł, byle psy byly ludzkie. U mnie do tej pory wszystko sie sprawdzało ok, do momentu wizyty psa znajomych..... Nie pozwalajcie żadnym psom obcym być w waszych domach bez smyczy a tym bardziej na podwórkach....

Link to comment
Share on other sites

panbazyl, kota w typie mainecoona póki co nie mamy. Na kocich forach ciężko takiego wyadoptować - kiedyś chciałam adoptować właśnie mainecoona z chorym sercem, ale w końcu i tak znalazł inny dom. Podejść do kotów z forum miałam kilka, żaden kot do mnie nie trafił - nie miałam nawet wizyty, za to miałam rekomendacje dziewczyny na forum. Koty i tak rozchodziły się po znajomych, więc przestałam się starać. Nie wiem po co je ogłaszają, skoro i tak nie mają zamiaru ich wydać obcej osobie. I tak zawsze trafia się ktoś znajomy, kto tego kota bierze. Aktualnie mam dwa koty z naszego schroniska i żaden mainecoon mi nie potrzebny ;)

Satrina, szczerze mówiąc nie wiem, jak Feler na koty zareaguje, ale mogę sprawdzić ;)

Link to comment
Share on other sites

powiem Wam tyle - po wizytach na kocich stronach adopcyjnych pzrestalam wierzyć w hodowle, ludzi z tych hodowli i ten caly zgiełk. na razie za świeże u mnie wszystko, ale za jakiś czas znajdę sobie zwierzaka i mam nadzieję, ze bedzie to poza Polską.

A Feler do góry!!!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='panbazyl']ech - odwiedzam tylko.
Na miaukonkowie mnie na razie zjechali - czy to tak zawsze jest - można znienawidzić takich ludzi juz na starcie.

A psy i koty do dobry pomysł, byle psy byly ludzkie. U mnie do tej pory wszystko sie sprawdzało ok, do momentu wizyty psa znajomych..... Nie pozwalajcie żadnym psom obcym być w waszych domach bez smyczy a tym bardziej na podwórkach....[/QUOTE]

Twój kot został zagryziony???

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...