Jump to content
Dogomania

Felerny Feler, czyli niskopodwoziowy labrador ;)


Drzagodha

Recommended Posts

  • Replies 439
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kochane, prośbę mam ogromną. W moim mieście jest konkurs na ambasadora młodzieży. Oddacie głos na psio i kociolubnego? Wystarczy kliknąć. Głosujemy na Krzysztofa Dziechciarza ładnie, bo nam bardzo brzydko spadł, a głosowanie jeszcze tylko przez godzinę... Z góry wielkie dzięki :smile:
[url]http://szansa.glogow.org/2011/12/plebiscyt-glogowski-ambasador-mlodziezy-2011/[/url]

Link to comment
Share on other sites

kiepsko, bo mam dół finansowy, nie dam rady odermontować budynku gospodarczego a nie wpuszczę żadnej zywej istoty do tej rudery co jest aktualnie ( w każdej chwili sufit moze spaśc na głowę). choc z wierzchu wygląda w miarę solidnie, ale strach tam przebywać.
wysłalam link Felera do ludzi co chcą adoptować labka, nie obiecuję sobie ani Wam pozytywu, ale zawsze jakaś wiadomośc w świat poszla

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paulinken']Jestem i ja u Felerka, piękny jest. Na tych zdjęciach nie wygląda na jakiegoś specjalnego kurdupla, ale skoro rzeczywiście taki niskopodłogowy, to może go wrzucić na parówki?[/QUOTE]

Na tym zdjęciu dobrze widać jego wielkość

[img]http://i51.tinypic.com/2qk1ds6.jpg[/img]

Szczerze mówiąc nie mam pojęcia, czy kwalifikuje się na parówki... On taki trochę większy niż te wszystkie parówy standardowe ;) Trzeba by było zapytać parówkowych ciotek :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...