Jump to content
Dogomania

Kajtek-widzę nie oczami a sercem-ma dom w Miliczu!


caryca26

Recommended Posts

  • Replies 718
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='irenaka']Muszę koniecznie poczytać ten wątek.
Nie wiem dlaczego, ani Caryca:loveu: ani Julia:loveu: mnie nie zaprosiły;), muszę się wprosić sama;)[/QUOTE]

Irenko ja sama się tu też wprosiłam :) Znalazłam ten wątek poprzez bazarek jakieś 4h temu :)

Link to comment
Share on other sites

Niestety ja nic nie dołożę, nie mam:-(
Mój Szarik zbiera deklaracje na hotelik i zbiera....
Znam Kajtusiowy wątek od początku i całym sercem jestem za tym, żeby udało mu się pójść do ingi.mm.
Kajtuniu wybacz.
Gdyby później potrzebował, to do badania czy zabiegu grosik dołożę.
Pamiętajcie, zanotujcie!!

Link to comment
Share on other sites

aga_1234 przeznaczyła na Kajtusia 50% dochodu ze swojego bazarku :

[URL]http://www.dogomania.pl/threads/212482-Bazarek-bi%C5%BCutkowy-nr-8-wszystko-po-10-z%C5%82-do-11.-08.-godz-20-wszystko-po-10-z%C5%82?p=17400076#post17400076[/URL]

DZIĘKUJEMY

Dzisiaj weszły pieniążki od Gonia13, Eliza71, AAGATA8 , Arim , ASL i Radka !
Dziękujemy bardzo!

Link to comment
Share on other sites

Cioteczko dopisz mi 15 zł stałej deklaracji... przepraszam ze tak mało, ale więcej nie dam rady...

... i napiszcie czy jest jakaś szansa na wyleczenie oczek psiaka? Czy ktoś tak osądził kiedyś że te jego ślepki będzie się dało wyleczyć / zoperować?

Link to comment
Share on other sites

Cioteczki kochane dziękuję!
Zaraz prześlę Wam konto dla Kajtusia!
W Koninie nie ma specjalisty od oczek i w schronisku Kajtek stopniowo tracił wzrok. Mamy nadzieję ,że w Warszawie specjalista dr Garncarz pomoże naszemu psiaczkowi.
Oczywiście będziemy informować na bieżąco na wątku co i jak. Po 15.08 ma jechać do ingi.mm do DT do Warszawy i ona będzie go wozić do dr Garncarza.Dlatego oprócz deklaracji tak ważne są wszystkie nawet najdrobniejsze wpłaty na diagnozowanie i leczenie malucha.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='caryca26']Cioteczki kochane dziękuję!
Zaraz prześlę Wam konto dla Kajtusia!
W Koninie nie ma specjalisty od oczek i w schronisku Kajtek stopniowo tracił wzrok. Mamy nadzieję ,że w Warszawie specjalista dr Garncarz pomoże naszemu psiaczkowi.
Oczywiście będziemy informować na bieżąco na wątku co i jak. Po 15.08 ma jechać do ingi.mm do DT do Warszawy i ona będzie go wozić do dr Garncarza.Dlatego oprócz deklaracji tak ważne są wszystkie nawet najdrobniejsze wpłaty na diagnozowanie i leczenie malucha.[/QUOTE]

Cieszę się, że są szanse by Kajtuś trafił do DT i zostanie zbadany przez dr Garncarza, ale czy jest w ogóle możliwość, że odzyska wzrok. To już chyba wynik jego wieku, po prostu stracił go ze starości.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...