Jump to content
Dogomania

Kajtek-widzę nie oczami a sercem-ma dom w Miliczu!


caryca26

Recommended Posts

  • Replies 718
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='feliksik']jejku dobrze, że się wszystko wyjaśniło, bo nie było mnie jakiśczas na wątku i dzisiaj sięprzeraziłam, jak to wszystko poczytałam. Inga trzymam kciuki, żeby Kajtuś do ciebie pojechał[/QUOTE]
dziękuję. Mam nadzieję, że wszystko uda się, ale przede wszystkim, że Kajtkowy ubytek wzroku jest odwracalny.
Byłoby rewelacyjnie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='caryca26']Ja piszę do kogo mogę ale ja tu jeszcze mało ludzi znam.Moi znajomi też na FB rozsyłają wątek.
No i chętnie bym ruszyła z bazarkami bo mam sporo fantów ale nie umiem sama:( Mam znowu zasyp butelek wysadzanych kamieniami...[/QUOTE]
Spróbuj jakoś : ) bo ja nie wiem co z tymi zdjęciami... zrobiłabym, ale kurde coś jest nie tak ;/

Link to comment
Share on other sites

Witam, jak wcześniej obiecałam własnie zrobiłam przelew na 30 zł dla Kajtusia! Jest to jedynie jednorazowa wpłata bo wspieram już stałą deklaracja inego psiaczka ale napewno się przyda :-) Trzymam kciuki za kochanego Kajtusia i za pomyślne zebranie całej sumy!!! pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Aga bardzo dziękujemy w imieniu swoim i kajtusia!
Amarylis ja z tymi fotkami jestem noga.Mój siostrzeniec jest lepszy tylko podajcie mi stronę w jakim formacie je przerobić bo to image-coś tam Ci nie wchodzi...A jak robisz bazarki to z jakiej strony korzystasz?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='caryca26']Aga bardzo dziękujemy w imieniu swoim i kajtusia!
Amarylis ja z tymi fotkami jestem noga.Mój siostrzeniec jest lepszy tylko podajcie mi stronę w jakim formacie je przerobić bo to image-coś tam Ci nie wchodzi...A jak robisz bazarki to z jakiej strony korzystasz?[/QUOTE]

to może Twój siostrzeniec będzie wiedziała z jakie strony to zrobić... A bazarek masz tu: [URL]http://www.dogomania.pl/forums/99-Bazarek[/URL] i tam zakładasz nowy temat : )

Link to comment
Share on other sites

[CENTER]kochani zarzyjcie - nikogo prawie na wątku, pies wyrzucony z auta i potrącony kolejnym - tragedia - nie ma nawet tymczasu:
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/212244-Wyrzucony-z-samochodu-i-potrącony-przez-samochód-Rudasek.-Błagam-o-pomoc.#post17373009[/URL][/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

przyszłam na zaproszenie caryca26

niestety stałej deklaracji nie mogę dać, dopóki któryś z psiaków, na którego mam deklaracje nie pójdzie do adopcji, bo jestem już zadeklarowana na 8 psiaków :(
ale biore się za rozsyłanie wątku i pomyślę dalej jak pomóc.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...