Jump to content
Dogomania

Tymczasy wcale nie tymczasowe czyli gromadka psiaków szuka domków


Recommended Posts

Dnia 12.02.2024 o 13:40, mari23 napisał:

Przedstawiam Wam nową ( no może nie aż tak "nową";)) sunię - wczoraj otrzymała imię: Inka

Jutro idziemy na badania, bo chuda jest strasznie, a apetyt ma wilczy.

Śliczna ta Ineczka   ❤️  Może ma bogate życie wewnętrzne?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 12.02.2024 o 13:52, elik napisał:

Śliczna ta Ineczka   ❤️  Może ma bogate życie wewnętrzne?

Zapewne tak, ale to już przeszłość, bo oczywiście "na powitanie" została odrobaczona Dehinelem Plus podawanym przez 3 dni.

Dnia 12.02.2024 o 15:55, Poker napisał:

Faktycznie skóra i gnatki.

Byłyśmy dzisiaj na pobraniu krwi, Inka urzekła swoją delikatnością cały personel w gabinecie 🙂 waży tylko 9,6 kg 😞 ale to już i tak trochę więcej, była chudsza, jak do mnie trafiła3 tygodnie temu, teraz żebra już nie wystają. Czekamy na wyniki, będą jutro.

Nie jest łatwo zauważyć, że Inka ma ogonek "3/4", ona prawie cały czas go podkula, dopiero dzisiaj zwróciłam na to uwagę. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 13.02.2024 o 15:41, mari23 napisał:

Byłyśmy dzisiaj na pobraniu krwi, Inka urzekła swoją delikatnością cały personel w gabinecie 🙂 waży tylko 9,6 kg 😞 ale to już i tak trochę więcej, była chudsza, jak do mnie trafiła3 tygodnie temu, teraz żebra już nie wystają. Czekamy na wyniki, będą jutro.

 

IMG-20240213-WA0003.jpg

IMG-20240213-WA0002.jpg

Link to comment
Share on other sites

Dnia 15.02.2024 o 18:01, maarit napisał:

A tutaj macie pozdrowienia od Cezara...  Chociaż nie wiem czy byłby zadowolony że w internetach krąży filmik jak szykuje się do zrobienia kooopy 😉 

 

Dnia 15.02.2024 o 17:57, maarit napisał:

Okruszek wyjechał 😉

IMG-20240214-WA0003.jpg

                                  Gify Międzynarodowy Dzień Szczęścia – 20 marca - Gify i obrazki na  GifyAgusi.pl

            Szczęscia szczęścia wszelkiego w zdrowiu
               Pieknego życia wspólnego lapeczkom i Pańciom
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Dnia 20.02.2024 o 19:43, Nadziejka napisał:

Rozliczony 85 zl Łapeczkom mari23 i  30 zl Pikusi 3.03

   serdecznie zapraszam 💓       

 
   Na konto Stowarzyszenia
            poslalam z baz zakonczonego 85 zl dla łapeczek mari23

Stowarzyszenie Help Animals, Malczyce, ul. Sienkiewicza 10A

BS Środa Sląska 85 9589 0003 0007 2023 2000 0010

dopisek - cel wpłaty "Nadziejka z bazarku Dogo dla psiaków mari23"

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dnia 15.02.2024 o 18:25, Poker napisał:

A dokąd pojechał " maluszek" ?

"Maluszek - okruszek" zamieszkał ok. 5 km od mojego domu, rodzina z polecenia zwierzolubnej znajomej, również zwierzolubna bardzo ( syn po technikum weterynaryjnym, córka jest wolontariuszka w legnickim schronisku). Wszyscy, którzy dzwonili z ogłoszeń "kaukaza" po usłyszeniu informacji, że nie jest czystej rasy - obiecali zadzwonić.... i tylko tyle.... żaden z telefonów nie zadzwonił po raz drugi, nawet młody człowiek, który pytał, czy mu psa do Gdańska przywiozę, bo on ma podobną sunię....

"Mały" tak długo czekał, bo ludzie musieli ogrodzenie posesji zrobić, żeby pies był bezpieczny ( akurat byli w trakcie wymiany ogrodzenia, jak znajoma pokazała im zdjęcia psa)

fotki z domku dostałam, fotograf raczej się nie popisał 🙂 🙂

oczywiście będzie wizyta poadopcyjna i to niejedna, bez zapowiedzi 😉 

IMG_20240221_084332.jpg

IMG_20240221_084351.jpg

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

I to tyle z dobrych wieści.

Wyniki Inki po leczeniu trochę się poprawiły, waga też, ale sunia wciąż jest leczona. Wzrosła hemoglobina i hematokryt, spadł mocznik, niestety wzrosła lipaza. 

U Betty też powoli choroba postępuje, czytałam, że psy z czerniakiem jamy ustnej żyją 8-10 miesięcy, Betuni minęło 11 miesięcy od operacji i całkiem nieźle się trzyma (jak na jej stan oczywiście). Jest na przeciwbólowych, nie widać, żeby cierpiała, na to oczywiście nie pozwolę.

W minionym tygodniu nawet senior Miluś zaniemógł, ale po zastrzykach znów chodzi na 4 łapkach, troszkę tylko kuleje. 

Od dłuższego czasu nie nadążam, praktycznie codziennie jestem w gabinecie wet, na diagnostykę siebie samej czasu już brak ( i sił)

IMG_20240308_113926.jpg

Oto moje "usprawiedliwienie nieobecności"... remont po zalaniu sufitu 😞 dzisiaj pan budowlaniec odpoczywa, więc odkopałam komputer spod folii...

 

IMG_20240306_130038.jpg

Odiś odwiedził gabinetowego Mruczka, potem trochę pospał, żeby doktor mógł go prześwietlić, wyczyścić uszy i ząbki. Z Uszami nie jest zbyt dobrze, z kregosłupem jeszcze gorzej 😞 Odiś chodzi, ale rokowań dobrych nie ma 😞

IMG_20240306_134708.jpg

IMG_20240306_134735_1.jpg

IMG_20240308_130304.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 7.03.2024 o 20:08, Nadziejka napisał:
 
   Na konto Stowarzyszenia
            poslalam z baz zakonczonego 85 zl dla łapeczek mari23

Stowarzyszenie Help Animals, Malczyce, ul. Sienkiewicza 10A

BS Środa Sląska 85 9589 0003 0007 2023 2000 0010

dopisek - cel wpłaty "Nadziejka z bazarku Dogo dla psiaków mari23"

Nadziejko kochana, bardzo Ci dziękuję. Naprawdę nie trzeba było, jest tyle psiaków w większej potrzebie na dogo, że ja nieswojo się czuję korzystając z pomocy.... znaczy pieski korzystają z pomocy, ale naprawdę nie trzeba, jakoś udaje mi się "wiązać koniec z końcem", a Odiś ma swoje kochane ciocie i fundusze na leczenie. 

Edit:

Potwierdzam wpływ kwoty 85,-z na konto Stowarzyszenia dnia 11.03.2024r.

Dziękuję ❤️ 

Link to comment
Share on other sites

Maryniu trzymajcie sie serduszka trzymajcie z calego serducha modlimy                                                    pozdrawiamy 
robie czaruję kolejny kramik dla Was  bedzie za dni kilka
Link to comment
Share on other sites

Marysiu droga, jak Ty to wszystko ogarniasz   😳  tu dla trzech osób pracy by nie zabrakło, a Ty sama jedna i nie widzę, jak można byłoby Ci pomóc, bo nie o same pieniądze chodzi  😞  Jeśli masz jakiś pomysł, to proszę powiedz.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...