Jump to content
Dogomania

Tymczasy wcale nie tymczasowe czyli gromadka psiaków szuka domków


Recommended Posts

Miski przez cały dzień?!?!!?... Moje by popękały ;) Dostają śniadanie i kolację, czyli rozdzielam zalecaną dzienną dawkę na pół. Lesio mało się rusza i ma skłonności do tycia po kastracji, więc je karmę Brit zmniejszającą masę ciała i rzeczywiście masa ciała się zmniejsza ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nutusia']Miski przez cały dzień?!?!!?... Moje by popękały ;) Dostają śniadanie i kolację, czyli rozdzielam zalecaną dzienną dawkę na pół. Lesio mało się rusza i ma skłonności do tycia po kastracji, więc je karmę Brit zmniejszającą masę ciała i rzeczywiście masa ciała się zmniejsza ;)[/QUOTE]

a mój Lesio wciąż nie kastrowany, choć właśnie ze szpitala powrócił ;) ;) ;)

co do wydzielania karmy i odchudzania Puszka..... to chyba trudniejsze dla mnie, niż dla niego.....
przy tych samych miskach ( zawsze pełnych - przyznaję się) Misiek i Pusia to chudziaczki, a Puszek.... puszysty ponad miarę....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mari23']a mój Lesio wciąż nie kastrowany, choć właśnie ze szpitala powrócił ;) ;) ;)

co do wydzielania karmy i odchudzania Puszka..... to chyba trudniejsze dla mnie, niż dla niego.....
przy tych samych miskach ( zawsze pełnych - przyznaję się) [B]Misiek i Pusia to chudziaczki,[/B] a Puszek.... puszysty ponad miarę....[/QUOTE]

Porównując Puszka do Misia i Pusi, to naprawdę dwa szkieleciki:evil_lol:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Havanka']Porównując Puszka do Misia i Pusi, to naprawdę dwa szkieleciki:evil_lol:.[/QUOTE]

oj, tak.... biedne szkieleciki :) ale naprawdę schudło im sie obojgu ostatnio

dzisiaj zdenerwowałam się bardzo :(
dziewczyny, znajdźcie domek 2-letniemu shitzu, ja go po prostu zabiorę z ulicy, po której wciąż biega i niech "właściciel" szuka sobie...... bo ja już nie mam siły patrzeć dłużej na tego wałęsającego się biedaka.....
to już chyba czwarty "domek" i znów beznadziejny idiota psu się trafił.....ja bym mu dżdżownicy nie powierzyła pod opiekę

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mari23']oj, tak.... biedne szkieleciki :) ale naprawdę schudło im sie obojgu ostatnio

dzisiaj zdenerwowałam się bardzo :(
dziewczyny, znajdźcie domek 2-letniemu shitzu, ja go po prostu zabiorę z ulicy, po której wciąż biega i niech "właściciel" szuka sobie...... bo ja już nie mam siły patrzeć dłużej na tego wałęsającego się biedaka.....
to już chyba czwarty "domek" i znów beznadziejny idiota psu się trafił.....ja bym mu dżdżownicy nie powierzyła pod opiekę[/QUOTE]
Czy to ten, o którym wcześniej wspominałaś?
Taki psiak, powinien szybko znaleźć dom. Jak możesz, zgarnij go, zrób zdjęcia a ja zajmę się resztą.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Havanka']Czy to ten, o którym wcześniej wspominałaś?
Taki psiak, powinien szybko znaleźć dom. Jak możesz, zgarnij go, zrób zdjęcia a ja zajmę się resztą.[/QUOTE]


tak, to ten własnie
państwo go oddali znajomym, ci prosili o szukanie mu domu, ale zanim zrobiłaś ogłoszenia - dali go innemu znajomemu "dla dzieci wziął"..... jak mnie to wkurza!!!
piesek oczywiście jata bezpański po ulicy :(
pani ze sklepu ( jak go niosłam do ich domu) mówiła, że podobno chcą go oddać, ech :(
ależ się psinie poszczęściło w życiu - co kolejny "domek" to gorszy :(
on jest blisko, dwa domy ode mnie, więc przechować go nie mogę, chyba, że naprawdę chcą oddać

[quote name='Iljova']i masz a niektórzy jeszcze rozmnażają jakby mało jeszcze było nieszczęśników wśród zwierząt[/QUOTE]

niestety, nie brakuje takich rozmnażaczy :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Havanka']Już robiłabym mu ogłoszenia ! Tylko te foty... Nie ma psiak szczęścia ! Może uda mu się znaleźć taki dom jaki znalazł Reks? Życzę mu tego !Ma duże szanse.[/QUOTE]

jest rasowy, ale to chyba jego pech - trafia do nadętych snobów traktujących psa, jak zabawkę (tylko rasowego psa oczywiście jako zabaweczkę wezmą tacy!)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Havanka']A tego nie wiedziałam. Czy masz jakieś foty? Jeśli tak, prześlij mi prosze na maila.[/QUOTE]

miałam w telefonie, ale skasowały mi się wiadomości i już nie mam, jutro poproszę o ponowne przysłanie
nie wysyłałam ich Tobie?
wydawało mi się, że wysłałam..... moja głowa "dziurawa" już całkiem :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mari23']miałam w telefonie, ale skasowały mi się wiadomości i już nie mam, jutro poproszę o ponowne przysłanie
nie wysyłałam ich Tobie?
wydawało mi się, że wysłałam..... moja głowa "dziurawa" już całkiem :([/QUOTE]

Miałaś wysłać, ale psinka poszła do obecnego domu i już nie było potrzeby robienia ogłoszeń.

Link to comment
Share on other sites

Ech, głupota ludzka jest jednak całkowicie bezkresna... Szkoda, że to nie sunia, bo bym "przechowała" ;)

edit: właśnie przeczytałam na Baloniarkach wpis Iwonii: WPRAWDZIE TO DALEKO ALE MAM OSOBĘ CHĘTNĄ NA SHIH TZU'
Kraków - 509 669 184
Pani zgodziła się podać swój nr - ten powyżej
z tego co wiem, nie ma wielkich wymagań - polecony przez osobę z gabinetu wet.
powodzenia

Edited by Nutusia
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nutusia']Ech, głupota ludzka jest jednak całkowicie bezkresna... Szkoda, że to nie sunia, bo bym "przechowała" ;)

edit: właśnie przeczytałam na Baloniarkach wpis Iwonii: WPRAWDZIE TO DALEKO ALE MAM OSOBĘ CHĘTNĄ NA SHIH TZU'
Kraków - 509 669 184
Pani zgodziła się podać swój nr - ten powyżej
z tego co wiem, nie ma wielkich wymagań - polecony przez osobę z gabinetu wet.
powodzenia[/QUOTE]

Kraków daleko....
właśnie przed chwilka miałam telefon, że mały znów po ulicy biega :(
mam już fotki w telefonie, ale zgrać będę mogła dopiero w domu, mms zaraz Havance wyślę, jak ktoś chciałby zdjęcie - podajcie nr ( mój tel. 504252274)
muszę "spadać" z dogo, jestem w pracy :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nutusia']Ech, głupota ludzka jest jednak całkowicie bezkresna... Szkoda, że to nie sunia, bo bym "przechowała" ;)

edit: właśnie przeczytałam na Baloniarkach wpis Iwonii: WPRAWDZIE TO DALEKO ALE MAM OSOBĘ CHĘTNĄ NA SHIH TZU'
Kraków - 509 669 184
Pani zgodziła się podać swój nr - ten powyżej
z tego co wiem, nie ma wielkich wymagań - polecony przez osobę z gabinetu wet.
powodzenia[/QUOTE]

Tak, trochę daleko, ale gdyby domek okazał się naprawdę fajny, warto to wykorzystać. Po aferze z kobietą usypiającą psy po adopcji, właśnie z Krakowa, zawsze włącza mi się czerwona lampka, choć wiem, ze na Czarnych kwiatkach, można natknąć się na podobne osoby w całej Polsce.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Havanka']Tak, trochę daleko, ale gdyby domek okazał się naprawdę fajny, warto to wykorzystać. Po aferze z kobietą usypiającą psy po adopcji, właśnie z Krakowa, zawsze włącza mi się czerwona lampka, choć wiem, ze na Czarnych kwiatkach, można natknąć się na podobne osoby w całej Polsce.[/QUOTE]

oj, tak! w przypadku adopcji odległość to nie największy problem

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lika1771']Kochani zaglosujcie na bezpłatny DT mamy dogomaniaczki missieek - Magdaleny Nieduziak w krawecie.Wyciagaja psy z mordowni w Olkuszu [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/232080-KrakVet-wybieramy-kandydata-na-wrzesień[/URL]![/QUOTE]

dostałam wcześniej prośbę od schroniska w Białej Podlaskiej - tam psów dużo i bieda taka..... już głosowałam przedwczoraj, więc pomóc nie mogę

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nutusia']W Krakowie mamy fajne Ciotki - sprawdzą domek do dziesiątego pokolenia ;) Ja też skorzystałam z ich uprzejmości i doświadczenia i od soboty Dumcia jest w superowym domku i kochającej Rodzinie :)[/QUOTE]
Nutusiu, a czy ten domek widział "naszego" shih tzu?

Edited by Havanka
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...