Jump to content
Dogomania

Maleńka wystraszona Zosia !!!!!


funia

Recommended Posts

[quote name='funia']Nie Jolu nie kąpałam ....Brak czasu zupełnie .Wykapię ją prrzed samym wyjazdem .
U nas dzisiaj był huragan prawie .Mamy sporo zniszczeń ,zalało budynki ...Powyrywało drzewa z korzeniami ....Jutro mam od rana zachrzan ....[/QUOTE]

To chyba wszędzie w Zamościu:shake:
Ja rano nie mogłam wyjsc z psami - powyrywane z korzeniami jarzębiny, wierzby, wszedzie woda:shake:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 917
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Funiu - ja jestem za tym żeby robić jak najszybciej... nikt się nie zgłasza na trasę Wawa- Inowrocław, więc prowdopodobnie Zosię zabierze Ania pod koniec miesiąca...

Ale wolałabym żeby Iwonia się na ten temat wypowiedziała, bo ja nawet nie wiem jak ten fundusz sterylkowy działa... Funiu, masz numer telefonu do rodziców Iwonki w Lublinie? Czy mogłabyś do niej zadzwonić i zapytać?



Edycja: Magda z FB (nie ma Jej na dogo) już rozmawiała z Iwonką... obiecała, że zadzwoni do Ciebie Funiu... To teraz ja czekam na Waszą decyzję (bo przyszły dom zdecydowanie NIE jest w stanie dojechać do Warszawy po Zosię :( )

Link to comment
Share on other sites

Dzwoniła Madzia z FB .Sterylka ma być u mnie bo dom coś tam nie moze ...Czyli robimy u mnie .
Babka ma szwy w piątek zdejmowane ,WIec umówię ją na poniedziałek ,
Kto zapłaci za sterylkę Zosi ?
Zadzwonie do Ivony jutro .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='funia']Dzwoniła Madzia z FB .Sterylka ma być u mnie bo dom coś tam nie moze ...Czyli robimy u mnie .
Babka ma szwy w piątek zdejmowane ,WIec umówię ją na poniedziałek ,
Kto zapłaci za sterylkę Zosi ?
Zadzwonie do Ivony jutro .[/QUOTE]

Świetnie Funiu - dzięki...Fundusze musisz omówić z Iwonką, bo ma dostać pieniądze z funduszu sterylkowego...

Dla wyjaśnienia - przyszły dom nie może dojechać do Warszawy po Zosię, a nikt inny się nie zgłosił. Dzięki Beatko za ofertę :)

Dlatego zdecydowałyśmy nie marnować czasu, zrobić sterylkę u Ciebie Funiu, i poczekać do końca miesiąca na Anię, która przewiezie małą do nowego domku...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jogolcia@pdx']Świetnie Funiu - dzięki...Fundusze musisz omówić z Iwonką, bo ma dostać pieniądze z funduszu sterylkowego...

Dla wyjaśnienia - przyszły dom nie może dojechać do Warszawy po Zosię, a nikt inny się nie zgłosił. Dzięki Beatko za ofertę :)

Dlatego zdecydowałyśmy nie marnować czasu, zrobić sterylkę u Ciebie Funiu, i poczekać do końca miesiąca na Anię, która przewiezie małą do nowego domku...[/QUOTE]

Rozumiem. Nie mam aż tyle funduszy, żeby zawieść ją dalej niż do Warszawy. Może lepiej, że tak wyszło, przynajmniej Zosia będzie po sterylce.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Becia Lublin']Rozumiem. Nie mam aż tyle funduszy, żeby zawieść ją dalej niż do Warszawy. Może lepiej, że tak wyszło, przynajmniej Zosia będzie po sterylce.[/QUOTE]

Beatko - zaoferowałaś nieproporcjonalnie więcej niż ktokolwiek inny ( i za to będę Ci wdzięczna do grobowej deski ;)), ale ceny przewozów są straszne (dostaliśmy orientacyjną wycenę, i to po niższych cenach, na 330 zł za przewóz z Wawy do Inowrocławia - a to prawie przecież cały miesiąc jakiegoś bidaka u Funi)... Dlatego, chociaż moje serce rwało się do zaakceptowania Twojej oferty, rozsądek wziął górę... Nie ma chyba sensu wydawać tyle pieniędzy (których zresztą nie mamy) na przewóz, gdy możemy to zrobić po sterylce za darmo...

Jeszcze raz dziękuję za chęć pomocy Beatko :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jogolcia@pdx']Beatko - zaoferowałaś nieproporcjonalnie więcej niż ktokolwiek inny ( i za to będę Ci wdzięczna do grobowej deski ;)), ale ceny przewozów są straszne (dostaliśmy orientacyjną wycenę, i to po niższych cenach, na 330 zł za przewóz z Wawy do Inowrocławia - a to prawie przecież cały miesiąc jakiegoś bidaka u Funi)... Dlatego, chociaż moje serce rwało się do zaakceptowania Twojej oferty, rozsądek wziął górę... Nie ma chyba sensu wydawać tyle pieniędzy (których zresztą nie mamy) na przewóz, gdy możemy to zrobić po sterylce za darmo...

Jeszcze raz dziękuję za chęć pomocy Beatko :)[/QUOTE]

Masz rację, popieram Twoją decyzję. Może jeszcze kiedyś będę mogła pomóc jakieś bidzie ... wczoraj zawiozłam 10 kg karmy dla psiaków z Rachowa ... tak mi ich szkoda...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sonia71']jogolciu -na nic twoje pąsy :)i tak TO FAKT NIE ZAPRZECZALNY a Zośka to szczęściara jedna i niech jej tak już zostanie :)[/QUOTE]


Soniu - my wszystkie jesteśmy szczęściary... tylko nie wszystkie jeszcze o tym wiemy, hihihihi... zobaczysz, przyjedzie kolej na każdą z nas ;-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='funia']Dziewczyny nie umawiam sterylki bo nie mam pieniedzy .[/QUOTE]


Funiu - może spróbuj zadzwonić bez 48 (to kierunkowy do Polski od nas, więc niepotrzebny tam na miejscu)... Iwonka ma obiecane pieniążki z funduszu sterylkowego, ale ja zupełnie nie mam pojęcia jak to działa, więc nie mogę nic zrobić....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...