Jump to content
Dogomania

Maleńka wystraszona Zosia !!!!!


funia

Recommended Posts

[quote name='funia']że muszę pokazać ja .Obejrzy i zobaczy .....
Dzisiaj nie mam jak jechać .Moze jutro ? Zobaczę .W kazdym razie dla mnie srom jest jakby nie było wogóle cieczki .Ale wet mówi ,ze ruja cicha włąsnie tak moze wygladać ....[/QUOTE]

To dobrze, że wet obejrzy Zosienkę... musimy mieć pewność, że będzie bezpieczna z tym psem w nowym domu... I może zapytaj weta kiedy najlepiej ją sterylizować, dobrze?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 917
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jeżeli sunia ma teraz cieczkę to sterylka może być najprędzej dopiero za trzy miesiące, czyli dokładnie w połowie odstępu pomiędzy dwoma cieczkami. Tak jest najbezpieczniej dla suki, odchodzi wtedy duże ukrwienie macicy(ryzyko krwotoku) i ew. urojona ciąża. Wiem, bo akurat dzisiaj byłam u weta w sprawie Moli, która dwa miesiące temu miała cieczkę. Poradził, aby ze sterylką poczekać do końca sierpnia.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='elinka']Jeżeli sunia ma teraz cieczkę to sterylka może być najprędzej dopiero za trzy miesiące, czyli dokładnie w połowie odstępu pomiędzy dwoma cieczkami. Tak jest najbezpieczniej dla suki, odchodzi wtedy duże ukrwienie macicy(ryzyko krwotoku) i ew. urojona ciąża. Wiem, bo akurat dzisiaj byłam u weta w sprawie Moli, która dwa miesiące temu miała cieczkę. Poradził, aby ze sterylką poczekać do końca sierpnia.[/QUOTE]


Dzięki Elinko ;-)

Link to comment
Share on other sites

Byłam wczoraj z sunią .Wet jednoznacznie nie mógł stwierdzić lub wykluczyć cieczki bo srom jest tylko lekko opuchniety .WIęc w grę moze wchodzić tzw.cicha ruja .W pon.mija 2 tydz jak Zosia ma,, cieczkę ,,więc mozna szukac transportu bo zanim się znajdzie cieczka bedzie już sprawą końcową .

Link to comment
Share on other sites

Funiu - znowu trochę się pogmatwało z transportem... Ania czeka na wyniki badań lekarskich (ma jakieś problemy zdrowotne) i chciała odebrać Zosię z Warszawy około 4 Sierpnia (w przyszły Czwartek), ale Beatka ma zepsuty samochód (czekają na jakieś części), więc nie wiem co będzie...

Szczerze mówiąc jestem zmęczona tym wszystkim - Ania będąc na wakacjach w PL oferuje pomoc w przewozie, ja wydzwaniam jak głupia z USA do Polski, piszę maile, błagam ludzi o pomoc, staram sie aranżować wszystko z odległości 10000 km...a wygląda na to, że tak naprawdę niewielu osobom zależy na włączeniu się w pomoc Zosi...

Nieciekawa sytuacja, po prostu...

Link to comment
Share on other sites

dzwoniłąm do domku Zosi .Jak najbardziej czekają na nią .MOgą wyjechać do Inowrocławia po nią .To jest około 35 km od ich domu .
Za chwilę ma mi wysłąc smsa z dokłądnym adresem docelowym w razie gdyby taki dowóz też się trafił .
Więc teraz trzeba kombinowac ten transport na już .

Link to comment
Share on other sites

A ile DS ma do Torunia? Jesli to grzeczna psinka, to moze moglabym pomoc na czesci trasy pociagiem. Ale do Zamoscia nie dojade, wiec w gre wchodzi Lublin - Warszawa, Warszawa - Torun. Do Inowroclawia z przesiadka w Toruniu tez mozna dojechac, ale byloby latwiej i szybciej, gdyby DS podjechal do Torunia. :)

Edycja: Toruń lub na trasie do Torunia Wloclawek lub Aleksandrow Kujawski. Nie wiem, gdzie jest DS.

Link to comment
Share on other sites

Już pisze .Miejscowośc to Chełmce 82. Jest to trasa krajowa nr62 z Waraszwa /Poznań ..Około 35 km od Włocławka jest ta miejcowość Chełmce .
Dziekuję ludko za odzew .Bedziemy myśleć jak to załatwić .Miło ,ze ofiarujesz pomoc .

Link to comment
Share on other sites

Ja będę jechać najprawdopodobniej do Lublina w srodę albo czwartek .Ale ,ze boję się tam poruszać to wyjeżdzają po mnie pod Makro ludzie ,którzy biorą sunie ode mnie .
Możemy się tam umówić .Potwierdze na wątku we wtorek .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ludka']Niestety az tak dyspozycyjna nie jestem. Mam czas w weekendy. Ale dzis nie dasz rady wyruszyc do Lublina? Pociag lub bus? Psinka przespalaby sie u mnie i jutro do Wloclawka. :)[/QUOTE]

Niestety ludko .Mam pod opieką cały hotelik psów .Nie dam rady .Zaraz zapytam Beci .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ludka']Ja zdaze. Pytanie, czy sunia zdazy na 19.00 na pociag w Lublinie. Macie blizej niz ja ;)[/QUOTE]
Tak ,zgadza się ale osoba która miałąby przyjechac po nią do mnie jest z Lublina i nie ma jej w domu .Jest po za nim ,I nie wiem czy da radę bo to w sumie wyszło przed chwilą .
Zaraz znowu zadzwonie ,
Ps .Jutro ludko nie wchodzi w grę ?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...