Jump to content
Dogomania

Maleńka wystraszona Zosia !!!!!


funia

Recommended Posts

Wiem ,ale nie jestem w stanie zając się dwiema suniami po sterylce .Gdybym miąła tylko je to oczywiscie .
Jestem w stanie zrobić zabieg u Zosi najwcześniej po tyg .od zabiegu u Lusi czyli w przyszły Piatek .CZyli 21 lipca .plus 10 dni do zdjecia szwów .wyjdzie na 31 lipca .Chociaż szwy moze zdjąc u siebie DS .Myślę ,ze tyle można by było od nich oczekiwać .
..

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 917
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='funia']Wiem ,ale nie jestem w stanie zając się dwiema suniami po sterylce .Gdybym miąła tylko je to oczywiscie .
Jestem w stanie zrobić zabieg u Zosi najwcześniej po tyg .od zabiegu u Lusi czyli w przyszły Piatek .CZyli 21 lipca .plus 10 dni do zdjecia szwów .wyjdzie na 31 lipca .Chociaż szwy moze zdjąc u siebie DS .Myślę ,ze tyle można by było od nich oczekiwać .
..[/QUOTE]

myślę, że to jest dobry plan :fadein:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jogolcia@pdx']A co nowego u Zosieńki? Jak się dogaduje z innymi psiakami?[/QUOTE]

Jest wspaniała i przyjacielsko nastawiona do wszystkich psówi,.Biedna musiała nie dojadać ogromnie rzuca sie na jedzenie ....
Uwielbia zabawy i chce mieć cały czas kontakt z człowiekiem .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='funia']Jest wspaniała i przyjacielsko nastawiona do wszystkich psówi,.Biedna musiała nie dojadać ogromnie rzuca sie na jedzenie ....
Uwielbia zabawy i chce mieć cały czas kontakt z człowiekiem .[/QUOTE]

Kochane, biedne maleństwo...ale najgorsze już za nią... a wkrótce niespodzianka ;-)

Link to comment
Share on other sites

Jest transport! Jutro rano Pati-C będzie jechać z pewnym pieskiem z Warszawy do Brodnicy, może zabrać Zosię, jednak trzeba by jej sunię dowieźć i zapłacić za odcinek z Brodnicy do Inowrocławia (to dodatkowe 220km, czyli ok.130zł. Być może te koszty trochę się pomniejszą, bo do transportu przymierza się jeszcze jeden zwierzak) Jeżeli Beatka jest nadal w pogotowiu, to musiałaby sunię już dzisiaj, albo jutro wcześnie rano zawieźć do Pati-C. Pati mieszka przed Warszawą, na trasie z Zamościa więc Beata nawet nie musiałaby wjeżdżać do stolicy. Pati_c pyta, czy macie może transporter, bo wolałaby sunię w nim przewozić. To co teraz robimy? Sunia jutro miała mieć sterylkę, a tu taka okazja...

Link to comment
Share on other sites

Cioteczka IVV wygłąskała Zosię na wszytkie strony .A nasza Zosia nie jest taka wystraszona ...Rzucała się na moją Funie :-oTaka jest ..
Nie wiem dziewczyny jak z tym transportem decydujcie ,Czy jestescie pewne ,ze dom upilnuje Zośkę ? Tam są chyba pieski ?
Ja nie decyduje ,ale proszę skontaktujcie się z tym domem aby zapytać o ten stan rzeczy gdyż bedzie niezły galimatias suka z cieczka .....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='elinka']Jest transport! Jutro rano Pati-C będzie jechać z pewnym pieskiem z Warszawy do Brodnicy, może zabrać Zosię, jednak trzeba by jej sunię dowieźć i zapłacić za odcinek z Brodnicy do Inowrocławia (to dodatkowe 220km, czyli ok.130zł. Być może te koszty trochę się pomniejszą, bo do transportu przymierza się jeszcze jeden zwierzak) Jeżeli Beatka jest nadal w pogotowiu, to musiałaby sunię już dzisiaj, albo jutro wcześnie rano zawieźć do Pati-C. Pati mieszka przed Warszawą, na trasie z Zamościa więc Beata nawet nie musiałaby wjeżdżać do stolicy. Pati_c pyta, czy macie może transporter, bo wolałaby sunię w nim przewozić. To co teraz robimy? Sunia jutro miała mieć sterylkę, a tu taka okazja...[/QUOTE]


Elinko - napisałam do Klaudii (przyszły dom) z pytaniem o ich psa (mają psa i suczkę)... Poprosiłam również Magdę żeby zadzwoniła do tych ludzi, bo nie wiem kiedy dostanę pisemną odpowiedź... Beatka też pewnie zaraz się tu zjawi...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jogolcia@pdx']Elinko - napisałam do Klaudii (przyszły dom) z pytaniem o ich psa (mają psa i suczkę)... Poprosiłam również Magdę żeby zadzwoniła do tych ludzi, bo nie wiem kiedy dostanę pisemną odpowiedź... Beatka też pewnie zaraz się tu zjawi...[/QUOTE]

jestem ... zadecydujcie .... nie chcę się wypowiadać w tej sprawie ....

Link to comment
Share on other sites

Właśnie rozmawiałam z Iwonką, a w między czasie dostałam wiadomość, że pies w przyszłym domu NIE JEST wykastrowany... Dlatego nie ma mowy o przewozie Zosieńki dopóki ma cieczkę... Niestety to również oznacza, że nie możemy skorzystać z oferty darmowego przewozu przez Anię, bo do tej pory Zosia jeszcze nie skończy cieczki...

Funiu, poprosiłam o numer do przyszłej opiekunki Zosi - wysyłam Ci na PW... Będzie czekała na Twój telefon...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='elinka']Skoro później nie będzie transportu to jest jeszcze jedna opcja. Jutro przewieźć Zośkę do Inowrocławia i poprosić natalie1988, aby przetrzymała sunię u siebie przez okres 3tygodnii do końca cieczki na tymczasowym DT?[/QUOTE]


Elinko - dzięki za Twoje wielkie zaangażowanie w sytuację Zosi... Napiszę do Ciebie na PW ;-)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...