Jump to content
Dogomania

Urokliwy Szuwarek,tak krotko byl ze swoja Pania.Za TM ;(


brazowa1

Recommended Posts

[quote name='brazowa1']Dobra,dobra,panno wklejko! :)
juz nie badz taka skromna :)


dzwonila dzis bardzo fajna babeczka,pytala o Szuwarka,fajna,ale ma duze opory przed wejsciem do schroniska,byloby to duzym przezyciem.Tak jak Ty sie balas,Akucha,pamietasz?
Wyslalam linka do watku,do Szuwarka i do innych pieskow takze.
Byloby wspaniale,gdyby odwiedzila nas w niedziele.[/QUOTE]

:multi: :multi: :multi:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 427
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jeśli Pani zajrzy na ten wątek, to proszę się nie bać!!!! Ja bałam się strasznie, nie spałam, trudno mi było skupić się w pracy... To wielkie emocje i ogromny lek przed spojrzeniem dziesiątek spragnionych człowieka oczu.
Ale z cioteczką Brązową to nie było straszne przeżycie, bo w tym schronisku zwierzęta są zadbane, lubiane, nie przytłacza wyglad przepełnionych boksów. Pracownicy i wolontariusze uśmiechnięci, serdeczni... To nie jest "straszne" miejsce, tylko może trochę hałaśliwe :lol:
Odwagi życzę i determinacji, tam można znaleźć wierne psie serce, przyszłość pełną radości wspólnych spacerów, tkliwych i wzruszajacych momentów spędzonych z psim przyjacielem. Nie jestem gołosłowna, od dwóch miesięcy członkami mojej rodziny zostały dwa słodziaki nadmorskie :loveu: 9 i 17-to letnie; dwa wielkie serducha na czterech łapach!!!

Szuwarku, życzę ci, aby do ciebie dobry los też się uśmiechnął!!!!

Jejku, cioteczki, niech się uda!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

No i w tym schronisku czeka Szuwarek,ktory tydzien temu tak pieknie pozowal do zdjec.

Oferuje pomoc przy kapieli i strzyzeniu :evil_lol: ,aczkolwiek nie recze za efekt :)

a tak na serio-Szuwarek jest bardzo fajnym psem i mimo,ze ma schrorzenia,zyje w schronisku od tylu,tylu lat....Dlaczego tych kolejnych lat nie moglby przezyc w kochajacym domu?

Jego koledze Akcji sie udalo.Mial 13 lat w chwili adopcji.

Link to comment
Share on other sites

Co ja mam za życie...

Akucha mi nawet przeżywać zabrania! Biada, oj biaaaadaaaaa... U mnie ten piesek lata po lewej stronie, a dopiero potem jest bannerek Kiary. I nie wiem dlaczego, nie znam się, ale wszystko jest rozciągnięte.

Jeju jaki ten Szuwarek jest śliczny. Ludziska, ślepe jesteście czy co?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Neris']Co ja mam za życie...

Akucha mi nawet przeżywać zabrania! Biada, oj biaaaadaaaaa... U mnie ten piesek lata po lewej stronie, a dopiero potem jest bannerek Kiary. I nie wiem dlaczego, nie znam się, ale wszystko jest rozciągnięte.

Jeju jaki ten Szuwarek jest śliczny. Ludziska, ślepe jesteście czy co?[/QUOTE]

Neris, a teraz?
Zrobilam małą poprawkę :).


Szuwarek czeka na domek!!!

Link to comment
Share on other sites

Szuwarek mieszka już w Gdyni, tuż przy lesie. Lezy wlasnie przy moich nogach, skulony w klebuszek. Spi... Chyba coś mu sie sni, bo poburkuje pod noskiem. Może śni o morzu, ktore dzis widział i ktore chyba z poczatku wzbudzilo w nim niepewnosc- tak smiesznie patrzyl na zblizajace sie do jego lapek fale :)

Teraz spi, wiec pewnie darujemy sobie na dzisiaj to kąpanie ;)

Bardzo grzeczny pies- tyle przezyc, tyle nowosci: morze, potem trajtek... Ciekawa jest tez jedna rzecz: Szuwarek sam prosto z windy stanal pod moim mieszkaniem- jakby wiedzial, ze to tutaj jest jego dom :)

Pozdrawiam wszystkich doga-manow :)

Do "poczytania" pozniej...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ramikib1']Szuwarek mieszka już w Gdyni, tuż przy lesie. Lezy wlasnie przy moich nogach, skulony w klebuszek. Spi... Chyba coś mu sie sni, bo poburkuje pod noskiem. Może śni o morzu, ktore dzis widział i ktore chyba z poczatku wzbudzilo w nim niepewnosc- tak smiesznie patrzyl na zblizajace sie do jego lapek fale :)

Teraz spi, wiec pewnie darujemy sobie na dzisiaj to kąpanie ;)

Bardzo grzeczny pies- tyle przezyc, tyle nowosci: morze, potem trajtek... Ciekawa jest tez jedna rzecz: Szuwarek sam prosto z windy stanal pod moim mieszkaniem- jakby wiedzial, ze to tutaj jest jego dom :)

Pozdrawiam wszystkich doga-manow :)

Do "poczytania" pozniej...[/QUOTE]

Udadło się!!!! :sweetCyb: :sweetCyb: :sweetCyb: :sweetCyb: :sweetCyb: :sweetCyb:

Ja właśnie wlazłam na dogo, bo dzwonił TZ-et. Czepia sie, że telefo nów nie odbieram, bo on z wiadomością, że przyszedl sms [B]"Szuwarek ma dom" [/B]
A tu już nawet wiesci z nowego domku są :BIG: :BIG: :BIG:
Jestem chora, jakaś błyskawiczna grypa, ale taka szczęśliwa, bardzo, bardzo, bardzo!!!!!!!!!!!!!

Ramikib1, pisz, pisz, pisz!!!!! Szuwarku, bądź szczęśliwy, kochaj mocno swoich ludzi i ciesz się każdym dniem nowego życia. Już zima ci nie straszna... :loveu: :loveu: :loveu: :loveu:

A mafia nadmorska jeszcze nie wie :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Już wie, już wie!!!!!!!!:multi::multi:

Cudowna wiadomość, Szuwarek jest w Gdyni!!!!!

Kochany piesku, ale Ci się udało.:loveu::loveu:
Kochana jego nowa Pani, że tak szybciutko się zdecydowała.:loveu::loveu:

Witamy na Dogomanii [B]Ramonkę[/B].:iloveyou:

No to na imprezce andrzejkowej wypijemy zdrówko Szuwarka i jego Pani.
:popcorn: :bigcool::bigcool:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='akucha']Brązow, opowiadanko miało być!!! No kruca, napisz co, jak... Co zrobił Szuwarek, jak wyszedł, A Ramona, jak zniosła pobyt w schronisku, pisz!!![/quote]

Bylo to tak:chodzilam z Ciapkiem i Ruda, wola mnie kierownik i mowi,ze jest pani,ktora ze mna rozmawiala o Szuwarku,moze pokaze jej, tez inne psy,bo chyba nie jest przekonana.

No i poznalam Ramone :)
Byla przekonana,ale troche przerazona,takie mialam wrazenie...stad zagubienie.Ja czasem,gdy jestem w obcym schronisku tez mam to uczucie,nie wiem,o co chodzi,tylko widze psie nieszczescie i dociera do mnie,jakie to podle miejsce - schronisko.

Pokazalam inne psy,potem Szuwarka...wzielysmy go na spacer i juz byla decyzja.Ze Szuwarek bezapelacyjnie idzie do nowego domu.

Na koniec odczytanie listy chorob,oplata adopcyjna i piesio poszedl... odprowadzilam ich do miejsca,gdzie zwykle konczylam spacer z Szuwarkiem.Dalej poszli sami.

I tak mocno trzymam kciuki za Szuwarka i jego Pańcie!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...