Jump to content
Dogomania

klubowka szpicow - 2004


Dolphine

Recommended Posts

Anata - Młodzieżowy zwycięzcza klubu na 7 suk :))))

i Yamamoto nalepsza hodowla..

Husky. najlepsza hodowla - arktogea

BOBa wziął któryś z championów Ciukci

l

Więcej o husky'ch nie wiem

szybszy jaki urwany ogon? Coś przegapiłam?? Bo te "kilogramy pudru" i "szubienice" to widziałam, nawet siedziałam przy nich.. Ale nawet bez tych upiększeń te pieski są śliczne.. widziałam je wczoraj.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 623
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

No może nie był odgryziony ogon ale walka wyglądała poważnie. Coś musiało się jednak stać bo był wzywany wet. Właścicielka rannego psa zemdlała.Chyba częściej będę chodził na wystawy.

A to na pocżatku jakoś.. ale to haszczaki??? u akit co chwile były jakieś spięcia.. Anaty siostra chciała ją zjeść nawet na ringu honorowym podczas najlepszej hodowli..

No i gratulacje dla młodej Mł.Zw.Kl to nie byle co Zwlaszcza w takiej stawce.

Dzięki szkoda tylko, że ta sędzina była. Bo Anata ma już 3 Zw.Młodzieży, ale 2 od tej dzisiejszej sędziny.. A w młodzieży już nie będzie wystawiana (za stara)

kingula gratulacje..

A co do haszczaków jescze wiem że srebry medal dostała Arktogea Christal Mountain w swojej klasie. Arktogea była w pierwszej 3 najlepszych hodowli. i Najlepszy reproduktor też był w trójce finałowej (ale jaki pies to nie wiem).

Link to comment
Share on other sites

No hej,

Azzis zajął co prawda drugie miejsce :roll: , ale p. sędzia coś długo nie mogła sie zdecydować, bo musielismy robić dodatkowe kółeczko. Pewnie jak też byłby jedynym psem w klasie :o , to by wygrał :wink: . Nas ocena wybitnie obiecująca tez w pelni satysfakcjonuje. :lol: . Siostra Azzisa Aisha też była druga i otrzymała ocenę wybitnie obiecującą. ALE ZA TO Mamuśka (LILIA WENEDA JOEN Chatanga) zgarnęła w sukach wszystko, co było możliwe, i teraz do swoich tytułów moze również dołączyć Zwycięstwo Klubu :lol: :lol: :lol:. Całokształt sukcesu ukoronowało kolejne zwycięstwo brata mamuśki (LUCA JOEN Chatanga). A hodowla Chatanga wygrała walkowerem :o konkurencję hodowlaną. To by było na tyle z ringu Samoyedów.

URSA gratulujemy Młodzieżowego Zwyciezcy Klubu :lol:

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

1 DAKOTA NIKE Nitor Nivalis best baby

2 JOURNEY Fortunatus

klasa szczeniat

1 Arktogea BLACK WIZARD nszwr, bis puppy

2 CORAL SEA de Ciukci

3 ASTRO NIKE'S Lupinus

młodzież

AMADIS Fortunatus zw mł

JANOSIK z Coyoacan

NICO PRINCE Ksiazeta Polnocy

BORN TO BE SIBERIAN LORD Potega Naturalnosci

posrenia

QUICK EYED Yukon Tanana

EWAN Fortunatus

CORTEZ Gorzowska Panorama bdb (chyba)

CAMEL Gorzowska Panorama db ( na 100% :wink: )

otwarta

Explorer BEAR HYDRARGIUM

Kowboy z Coyoacan

MICERINO de Ciukci

KASUS z Coyoacan

championy

CHIRICOTE de Ciukci

Ban's Northern HOPES ARE HIGH

PUSHMATAHA Fortunatus

Arktogea SWEETY

honorowa

MINUK Sivudelek

BURSZTYN z Coyoacan

HURRICANE Fortunatus

suki baby

Husqvarna I LOVE YOU

Arktogea DOLCE VITA

CLEVER Fortunatus

szczeniata ( nie jestem pewna)

Husqvarna HEROINA OF ARKTOGEA

HAVANA CLUB Eskimoski Domek

BALLADA Sniezna Rakieta

Husqvarna HARDA OF ARKTOGEA

młodzież

JAGIENKA z Coyoacan

NAOMI PRINCESS Ksiazeta Polnocy

ARIZONA Fortunatus

JUTRZENKA z Coyoacan

posrednia

1 Everlast Fortunatus

2 Arktogea 'Montana"

3 Evora de Ciukci

4 ??

otwarta

nie wiem nic

championy

1 Kristaris solocha ms duptfire

2 alpina arktogea

3 ( najpiekniejsze co moze byc, 7 lenia juz, cudna, przekochana) Karnovanda's BELLEEK

4 Pocahontas Fortunatus

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

uzupełnienie:

suczki-otwarta:

1)Arktogea ANDALUSIA

2)one for all fORTUNATUS

3)ROMA de Estrella Polar

4)AGORA z Leszczynowego sadu

A w pośredniej-suczki:

1)EVERLAST Fortunatus

2)?

3)EVORA de Ciukci

4)SONIA FIDELITY Chucho

My nie mamy się czym pochwalić.

Gratulujemy zwycięzcom!

ale:Gloria victis! :wink: :wink:

Link to comment
Share on other sites

Witam!!

A mnie zastanawia dlaczego w ostatnim momencie znienili sędziego na P.Musiał :roll:.

Asiu i Dorotko gratulacje jeszcze raz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Co do psiaczków Kingulki to jak je zobaczyłam to mnie zamurowało.

Są niesamowite w każdym najmniejszym szczególe, CUDA!!!!!!!!!!

A mój Kinguś niestety nie miał konkurenta nad czym ubolewam bo pewnie byłaby większa radocha jakby wygrał. Ocenę dostał wybitnie obiecującą , musiał się spodobać sędzinie bo w opisie wszystko miał wybitne :P .

Kamilko BARDZO CI DZIĘKUJĘ za wszystko!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Pogryzły się chyba duże psy japońskie .Było to na ringu.

Podryzły się dość mocno, właścielka poszkodowanego psa prawie zemdlała. Ale dziwię się właścicielce tego ktory zaatakował, że została cały czas przy ringu zamiast go zabrać a nie był zbyt przyjaźnie nastawiony do przechodzących innych psów

Link to comment
Share on other sites

Pogryzły się chyba duże psy japońskie .Było to na ringu.

Podryzły się dość mocno, właścielka poszkodowanego psa prawie zemdlała. Ale dziwię się właścicielce tego ktory zaatakował, że została cały czas przy ringu zamiast go zabrać a nie był zbyt przyjaźnie nastawiony do przechodzących innych psów

a został dopuszczony do oceny?? I czy bardzo zaatakowany piesek ucierpiał? <kocham odpowiedzialnośc i uważność właścicieli wielu agresywnych psow.. ehh>

Link to comment
Share on other sites

a został dopuszczony do oceny?? I czy bardzo zaatakowany piesek ucierpiał? <kocham odpowiedzialnośc i uważność właścicieli wielu agresywnych psow.. ehh>

To się wydażyło podczas porównania o Zw. Kl. W pewnym momencie psy znalazły się zbyt blisko siebie i jeden z nich zaatakował. Oba zostały usunięte z ringu i wygrał trzeci :) A i tak najlepszy był weterynarz, którego wzywana do sekretariatu a ten wystawców się pytał gdzie jest ten sekretariat :evil:

P.S. Jeśli ktoś ma proszę napisać wygranych w husky. Byłam ale nie notowałam wyników :oops:

Link to comment
Share on other sites

Ta Pani od pogryzionego japończyka poważnie ucierpiała- pies ją złapał i kąsał z bólu. Miała pogryzioną rękę do łokcia. Nie miałam jak się rzucić na pomoc, bo stałam z suką na ringówce. Ogon ocaleje, ale też poważnie nadgryziony.

My mamy Młodzieżowe Zw. Klubu i Najlepszą Sukę w Rasie. Przegrałyśmy z tatusiem.

Gosia

Link to comment
Share on other sites

metro, sorry :oops: Zagapiłam się, ale już mam wyniki :)

Osobiście scenki z japończykami nie widziałam, ale mój TZ widział i mówił, że nie wyglądało to dobrze. Swoją drogą to ciekawe psy te DJP. Sporo ich przechodziło koło nas i mało który nie próbował złapać kogoś. Zauważyłam, że obojętne im czy to pies, czy człowiek, byleby capnąć :roll:

Co do pudru... Ja nie podchodziłam tam, bo nie chciałam na to patrzeć, ale facet, który obok mnie był rozłożony krótko skwitował całą sytuację mówiąc:

Te psy mają łzy w oczach :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...