Jump to content
Dogomania

Spanielka w ciąży i z nużycą znaleziona przy drodze - GŁOWNO - BŁAGAMY O DT i $$$


Recommended Posts

Ale na nią jest chętny bardzo fajny domek z Łodzi, wypełnił ankietę przed-adopcyjną, zapowiada się dobrze, tylko trzeba go sprawdzić, a mnie na razie nie ma w Łodzi, i nie ma kto... Kasia pisze z tym domkiem, może p. Zosia nic nie wie na razie :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 120
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

Dzięki [B]zradna[/B] :)

Pan z Łodzi chyba się rozmyślił... albo wyjechał na wakacje... No trudno.

P. Zosia ma dużo telefonów, bo Fundacja Medor dała ją do gazety. Niestety prawie same tłumoki dzwonią :shake:
Jednego Pana wpisałam na czarną listę - mimo że p. Zosia powiedziała mu że psa nie dostanie, przyjechał tydzień po tym do przytuliska pijany, i próbował pracownicę przekonać żeby suczkę mu sprzedała...

Poza tym dzwonią rodziny z małymi dziećmi, a Michalinka do małych dzieci nie bardzo...

Ja za to z ogłoszeń w internecie nie mam żadnego odzewu :(

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='wellington']
Nika28, czy wiesz kto sprawdzal ?[/QUOTE]

Niestety nie wiem. Ktoś zadzwonił do kierowniczki że dla suni jest dom, sprawdzony przez kogoś kto jest na dogomanii od roku. Dom był chyba z Bydgoszczy.
Suni trzeba zrobić nowe zdjęcia (myślę, że za jakiś tydzień będę w przytulisku) i od nowa ogłaszać. Z gazety dzwonią sami niepoważni ludzie (m.in. jakiś facet chciał ją do polowania na kaczki :roll:)

Link to comment
Share on other sites

hehe, no owszem, to sá psy polujáce i jak nie wezmie tego, to i tak znajdzie i bédzie polowal, az go ktos postrzeli w doopé!

A propos Michalinki/Amelki (hehe, wolontariuszki uzywajá tych 2 imion) - dzwonilam dzis do Pani kierowniczki przytuliska. Dziékujé Pewnej Osobie za ten kontakt, osoba bardzo kontaktowa i wiem co chcialam o suni:

oprócz podstawowoych danych:
3 latka, wysterylizaowana ,po nuzycy juz wyleczona, dowiedzialam sié bardzo istotnych informacji na temat zachowania suni, czyli pod jakim kátem trzeba szukac jej domu. Moje obawy okazaly sié sluszne- suczeczka ma zapédy dominujáce i nie zgadza sié z innymi zwierzétami. Do czlowieka cudowna i radosna, ciágnie na smyczy, ale posluszna kiedy przywolana do porzádku.

Czyli ze szukamy domu - odpowiedzialnego (to malo), doswiadczonego ze spanielami (i ich charakterkami), bez innych zwierzát, z ogrodem. Czyli ktos taki jak ja hihi, kto kocha spaniele i bierze je jakie sá i nie ma takiej opcji zeby je oddac - po prostu tryb zycia z takim spanielem musi byc dopasowany do potrzeb psa: poczynajác od warunków mieszkaniowych, po wakacje i zostawienie psa z tymczasowym opiekunem w jego wlasnym domu, selekcja gosci w domu (hihi - bez dzieci, u mnie nie majá wstépu, psiolubni i zdecydowani poznac skaczácego na wszystkich spaniela - sá oczywiscie ostrzegani i majá wybór spotkania w miescie ;p).

To trzeba teraz napisac takie "wymagajáce" ogloszenie, zeby zadne kiepy nie dzwonily w poszukiwaniu piéknego psa, tylko osoby, które swiadomie chcá takiego psa i wiedzá od poczátku jakie sá warunki, zeby potem nie bylo rozczarowan i zwrotów. wtedy lepiej niech nie dzwoniá!

Michalinka mieszka sama w kojcu, gdzie ma 2 budki, ale mimo wszystko to jest beton i przytulisko dla wiékszej ilosci zwierzát. Jest tam kochana i wyprowadzana na spacery, ale wtedy wszystkie inne psy muszá byc zamkniéte, bo "Michasia idzie pobiegac" ;ppp

Link to comment
Share on other sites

Dzięki emilia za wieści :) Ja mam za dużo na głowie, i jak rozmawiam z p. Zosią, to zawsze zapominam się dopytać o Michalinkę, albo nie ma czasu.
Ale ja jednak myślę, że mieszkanie w bloku też wchodzi w grę. Tylko spacerki długie.

Z moich ogłoszeń w internecie nie było w ogóle odzewu.
Odzew był z gazety, tam dała go Fundacja Medor, ale zgłaszają się sami idioci...

Napiszę dla Michalinki nowy tekst, i jak będę miała nowe zdjęcia, to ruszymy znowu z ogłoszeniami :)
Trzeba jej znaleźć porządny dom.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wellington']Niezle ziolko ta Michalinka...
Potrzebny jest amator spanielow ktoremu taki charakterek wlasnie odpowiada - [B]a trafiaja sie tacy[/B] ...:eviltong:[/QUOTE]

zboczency :lol:

Nika, jak umiesz napisz pls taki tekst i wstaw go tutaj. ja poproszé wtedy Catangel o oglosenia bo mam u niej kilka pakietów po 130 i alegratki wyróznione, a nikt jeszcze nie skorzystal jak oferowalam ich odstápienie.

Link to comment
Share on other sites

Michalinka charakterna psinka. Nie chce się dzielić uwagą i miłością człowieka z innymi psiakami. Wredotka z niej. :evil_lol:


[quote name='emilia2280']zboczency :lol:

Nika, jak umiesz napisz pls taki tekst i wstaw go tutaj. ja poproszé wtedy Catangel o oglosenia bo mam u niej kilka pakietów po 130 i alegratki wyróznione, a nikt jeszcze nie skorzystal jak oferowalam ich odstápienie.[/QUOTE]
Emilia a może by tak jeden pakiecik przeznaczyć dla spanielki starowinki? :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...