Jump to content
Dogomania

Skatowana MINI - ISIA odeszła za TM :(


tayga

Recommended Posts

[quote name='tayga']Mam informacje, o których aż boję się pisać...
Badań jeszcze nie było, ale pewien weterynarz w Poznaniu widząc tylko fotki stwierdził, ze niemal na 100% wzrasta cisnienie sródczaszkowe (czy jakoś tak). Według niego powinno się przeprowadzic trepanację. Nie jakies wielkie otwieranie główki, tylko dziurkę, która zmniejszyłaby tę dolegliwość. Podobno to dość łatwy zabieg.
Żupełnie się na tym nie znam, ale martwie się na zapas.
A Mini ze sroczką chciała się bawić. I nie denerwowała się, ze ptak jej wyżera z miseczki.[/QUOTE]

a co na to wetka we wrocku?
mysle, ze trzeba bedzie to zrobic...slyszalam juz gdzies o podobnym przypadku...czy ten wet z poznania by to zrobil?
tu rczaej nie ma na co czekac....

biedna Malutka :(

Link to comment
Share on other sites

Przepraszam za off'a, ale chciałam Was zaprosić na wątek kolejnej bidy z Sosnowca. Bary został bardzo pogryziony, u weta rany zostały oczyszczone, pies dostał antybiotyk. gdyby wrócił do schroniska, mogoby dojść do sepsy! Dlatego został przewieziony do hotelu. Koszt to 250zł/miesiąc +karma. Nie mamy ŻADNYCH deklaracji !

Oto wątek "Malucha" [URL="http://www.dogomania.pl/threads/210863-Pogryziony-Bary-cierpi-i-czeka-na-nowy-dom-%21%21%21-Zbieramy-na-hotelik-i-leki-%21"]http://www.dogomania.pl/threads/210863-Pogryziony-Bary-cierpi-i-czeka-na-nowy-dom-!!!-Zbieramy-na-hotelik-i-leki-![/URL]

Link to comment
Share on other sites

Podgladam cichutko wĄtek w nadziei że sie małej uda, nie neguję umiejetności wetki ale skoro jesteście z psiakiem we Wrocławiu to trzeba by popytać może o pomoc dr, Wrzoska? Jak wam pomóc?

Czy znacie kogoś z okolic Wrocławia kto mógłby się podjąć ważnej dla długo oczekującego na dom psiaka w okolicach Trzebnicy wizyty pa??

Link to comment
Share on other sites

[B]Cioteczki kochane, przepraszam ze zaśmiecę wątek, ale sytuacja jest bardzo poważna :-( Nasze psiaki: Rysio i Romuś uratowane z tragicznych warunków, mają [COLOR=red]ponad 2000,00 zł długu[/COLOR] w hoteliku :-( Grozi im "eksmisja" i powrót do punktu a z niego prawdopodobnie [COLOR=red]czeka ich wywóz (kto zna wątki pszyniaków, wie co to oznacza [/COLOR]:placz:)
BŁAGAM - pomóżcie :( Na wagę złota są choćby deklaracje lub wpłaty po 5 zł :-(
[/B]
[url]http://www.dogomania.pl/threads/198134-Rysio-i-Romu%C5%9B-w-hoteliku.Brak-deklaracji-d%C5%82ug-w-hotelu-wynosi-ju%C5%BC-ponad-2000z%C5%82-%28/page12[/url]

Link to comment
Share on other sites

Nie mam czasu czytać całego wątku, kiedyś tu zajrzałam i chciałam zobaczyć co u malutkiej słychać - widzę, że nie najlepiej :( U mnie na DT jest Malinka,też po urazie głowy, straciła wzrok i miała "kosmiczne" ciśnienie, wetka powiedziała, że gdyby człowiek miał takie, to by z bólu stał pod ścianą i walił w nią głową. Ale Malinka dostaje 3 razy dziennie kropelki lecznicze i przeciwbólowe, pięknie wraca do zdrowia i jest na dobrej drodze do znalezienia domku. Zapraszam na jej wątek, może jakieś info o leczeniu Malinki pomogą Isi. 3-mam kciuki za biedulkę malutką...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tayga']Jutro będzie wiadomo co z badaniami.
Sezon urlopowy powoduje pewne utrudnienia, ale damy radę![/QUOTE]
Nie było mnie trochę, ale jak tylko miałam możliwość to zaglądałam do Mini(tam gdzie byłam nie miałam zasięgu) teraz zaczynam się bać!! Napisz coś proszę, dzisiaj już 12.07

Link to comment
Share on other sites

Przepraszam Was najmocniej, ale w braku wieści niewiele jest mojej winy.
Pani doktor jest na urlopie, wraca jutro. Pracownicy kliniki nie wiedzą nic o badaniach.
Udzielili mi tylko nikłych informacji... Mini czuje się dobrze, odkryła, ze można biegać więc się przemieszcza z prędkością światła. Kocha wszystkich wokół, z wzajemnością oczywiście.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...