Jump to content
Dogomania

CHMURKA. Prawie sznaucerka miniaturka. Nigdy nie jest za późno na DOM :)


kinga

Recommended Posts

  • Replies 567
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='ULKA12']Chmurka już po kąpieli i wiem, że to nie jest jej ulubione zajęcie, oczywiście bez jakiś przesadnych awantur ale broda i okolice głowy są niedotykalskie. Do tego nie podoba mi się jej oddech, czasami mam wrażenie, że Lord Wader stoi mi za plecami. Ona nie miała żadnej książeczki ze sobą?[/QUOTE]

ojej :( ale co z tym oddechem? a zresztą sama zobaczę

jeszcze Cię dziwi, że pies ze schroniska nie ma szczepień? :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka'] i Ula mówi, że nie jest sznaucerem :evil_lol: ALe BĘDZIE :diabloti: u:[/QUOTE]

O!
Nie jest sznaucerem??? :roflt::roflt::roflt:

Jest Niskopiennym Środkowopomorskim Sznaucerem Miniaturowym.
Taka nasza lokalna specjalność :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

No to ja też niecierpliwie czekam na wieści o zdrowiu maleńkiej. Ciekawe, jak zeszła noc. Ona szczeka, bo nie chce być sama. Z wysokimi łóżkami też jest problem. Najlepiej nam się spało w kuchni (chmurka lubiła to miejsce :)) na łóżku polowym, tak jak Ani na materacu. Ona potrzebuje duuuużo ciepła. Ja to chyba zrobię zapis w testamencie, że jak rodzina zechce się pozbyć zwierzaków po mojej śmierci, to stracą to co im zostawiłam. :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pola53']Ja to chyba zrobię zapis w testamencie, że jak rodzina zechce się pozbyć zwierzaków po mojej śmierci, to stracą to co im zostawiłam. :evil_lol:[/QUOTE]

myślę, że z Anią w Rodzinie to nic zwierzakom nie grozi ;) ale i ja sama o takim zapisie kiedyś już myślałam :lol:

Link to comment
Share on other sites

A ja w dniu ekspedycji Chmurki miałam telefon.
Pani mówi, ze w sprawie ogłoszenia.
Ponieważ mam na tymczasie trzy szczeniaki, ucieszyłam sie, że jest szybko odzew - a Pani, ze ...w sprawie Chmurki.

To u mnie norma, ze W DNIU ekspedycji psa na drugi koniec Polski do DT - zawsze mam o niego telefon.
Pani spod Gdańska - strasznie jej było szkoda, ze Chmurki już w Koszalinie nie ma - ale nie podjęła zasugerowanego tematu, że "wszelkie odległości są do pokonania".

Link to comment
Share on other sites

i nic i nic :( ja dopiero wróciłam do domu z pracy, a Ula miała na popołudnie zaplanowane coś innego więc spotkanie przełożone, a mnie to też jest na rękę bo dowiedziałam się o strasznej tragedii w mojej rodzinie i nie mam głowy na spotkania towarzyskie w tej chwili za bardzo :(

Link to comment
Share on other sites

Chmurka dostała 85 zł z bazarku lilo :Rose:
[url]http://www.dogomania.pl/threads/208344[/url]

Rozmawiałam z Ulą dziś chwilkę, niestety musiałam przerwać bo jechałam samochodem i nic nie słyszałam prawie - Ula obserwuje Chmurkę, podejrzewa, ze mała może nie słyszeć

Link to comment
Share on other sites

Nie ma co podejrzewać - Chmurka nie słyszy i prawie nie widzi - w dzień jeszcze jakoś sobie daje radę, ale wieczorem wchodzi we wszystko co napotka na drodze. Dlatego tak dopytuję co i jak :(.

W tym tygodniu postaram się przygotować jakiś bazarek, z którego kasa pójdzie na Chmurkę!

Link to comment
Share on other sites

Chmurce musimy zbadać serduszko, ma kłopot z jedzeniem twardych rzeczy - ząbki są pewnie w złym stanie - pyszczek jest niedotykalski więc musi ją boleć, jest chudziutka, zostawiona sama poszczeka i idzie spać, dużo śpi, sporo pije i sika - zrobimy badanie krwi, mam nadzieję, że to nie nereczki :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...