Jump to content
Dogomania

CHMURKA. Prawie sznaucerka miniaturka. Nigdy nie jest za późno na DOM :)


kinga

Recommended Posts

  • Replies 567
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='malawaszka']posłałam smsem :oops:[/QUOTE]

he he, postraszyłam ją :p
...że zamiast Chmurki dostanie starą małą pudliczkę bez zębów :diabloti:, jak nie będę miała dokładnych malawaszkowych namiarów.

- i od razu grzecznie wszyściutkie dane, jak na spowiedzi, otrzymałam :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Luna_wro']Chmurka chyba już w drodze:)?
trzymam :kciuki::kciuki::kciuki:[/QUOTE]

Jeszcze nie, ale po 16:00 będzie już z nami. Wzięłam ze sobą aparat (co prawda nie tak dobry jak Wasi, ale na pewno lepszy niż aparat w telefonie), więc wieczorkiem postaram się coś wstawić. Przekonamy się też, jak Chmurka reaguje na inne psy i kotki ;)

Link to comment
Share on other sites

nie martw się, Ania, malawaszka w poniedziałek najpóźniej - wstawi milion albo dwa miliony zdjeć Chmurki, zrobionych tym swoim DOBRYM aparatem :evil_lol:

...więc póki co - będziemy czekać na Twoje, z początków Nowego Zycia ;).
te pierwsze są zawsze najbardziej oczekiwane, bo wreszcie zrobione w innych dekoracjach, niż schroniskowe ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sybisia']Zgodnie z zaleceniem Dyrektor Malawaszki trzymamy kciuki za wyjście Chmurki ze schroniska na Jej wątku!!!:bigok::happy1::kciuki::kciuki::kciuki::kciuki::kciuki::kciuki::kciuki::happy1::bigok:[/QUOTE]
Chciałaś napisać DYKTATOR MALAWASZKI :-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sybisia']Zgodnie z zaleceniem Dyrektor Malawaszki trzymamy kciuki za wyjście Chmurki ze schroniska na Jej wątku!!!:bigok::happy1::kciuki::kciuki::kciuki::kciuki::kciuki::kciuki::kciuki::happy1::bigok:[/QUOTE]

Z najnowszych wieści wiem, ze Chmurka już wyszła ze schroniska :multi:

Link to comment
Share on other sites

... i po raz kolejny odpowiedziałam na pytanie:
- a czy TA KOBIETA jest na pewno dobra?

Powiedziałam, ze to TAKA POWAŻNA KOBIETA, nie taka smarkula, w wieku gdzieś 35 :evil_lol: (malawaszka - nie mam bladego pojęcia, w jakim Ty jesteś wieku, ale uznałam, że 35 - to już brzmi przekonywująco :evil_lol:).
I że TA KOBIETA śpi z tymi wszystkimi starymi i pogryzionymi sznaucerami w łóżku, a potem im znajduje cudowne domy, pani Ireno - a jak przetrzepuje wcześniej te domy, ho ho!

...Żeby pani Irena wiedziała, zę o TEJ KOBIECIE mówią: DYKTATOR :diabloti: - oj, miałabym, miała...:oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kinga']malawaszka :angryy:

w imieniu Wszystkich Starszych Koleżanek przywołuję Cię do porządku :angryy:.
Nie bądź świnia :diabloti:.[/QUOTE]

ale wszstkie Starsze Kolezanki Mają Już Dzieci i to Odchowane, a ja NIE MAM więc NIE MOGĘ mieć jeszcze 35 lat :evil_lol: za 4 lata będę miała aaahahaha nie zdążę już do tego czasu odchować dzieci :cry:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...