Jump to content
Dogomania

CHMURKA. Prawie sznaucerka miniaturka. Nigdy nie jest za późno na DOM :)


kinga

Recommended Posts

  • Replies 567
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

są już u Uli :lol: Chmureczka zwiedza, dogadała się z Murzynkiem i Milką i Ula mówi, że nie jest sznaucerem :evil_lol: ALe BĘDZIE :diabloti: nie ważne - ważne, ze jest już bezpieczna, jutro pojadą do oględziny mojego nowego psa :D mam już jamnika to mogę miec i Chmurkę a co! :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']są już u Uli :lol: Chmureczka zwiedza, dogadała się z Murzynkiem i Milką i Ula mówi, że nie jest sznaucerem :evil_lol: ALe BĘDZIE :diabloti: nie ważne - ważne, ze jest już bezpieczna, jutro pojadą do oględziny mojego nowego psa :D mam już jamnika to mogę miec i Chmurkę a co! :loveu:[/QUOTE]

masz rację to nie ma znaczenia, że nie jest sznupkiem, najważniejsze, że została zabrana z tego piekła:(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zerduszko']
O jakiego kota chodzi?[/QUOTE]

szylkrecia pojechała :loveu:

[quote name='ULKA12']nie ma znaczenia, chodzi i szczeka. Teraz wyprosiłam reszte psów na dwór i myślałam, że się uspokoi ale gdzie tam, dalej szczeka[/QUOTE]

emocje musi wykrzyczeć - ależ jej się nakumulowało, biedne Wy obie teraz...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']szylkrecia pojechała :loveu: [/QUOTE]
To co się nie chwalisz :multi:

[quote name='malawaszka']emocje musi wykrzyczeć - ależ jej się nakumulowało, biedne Wy obie teraz...[/QUOTE]
Trzeba ja położyć spać, jest pewnie przemęczona po tylko zmianach ;)

Link to comment
Share on other sites

Chmurka już po kąpieli i wiem, że to nie jest jej ulubione zajęcie, oczywiście bez jakiś przesadnych awantur ale broda i okolice głowy są niedotykalskie. Do tego nie podoba mi się jej oddech, czasami mam wrażenie, że Lord Wader stoi mi za plecami. Ona nie miała żadnej książeczki ze sobą?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...