Jump to content
Dogomania

Starachowice! 2 córeczki Berty w nowym domku! Ona sama niestety zaginęła!


Majaa

Recommended Posts

A czy macie jakieś w miarę aktualne zdjęcia.
Pan do mnie dziś dzwonił.
Poszukuje młodego psa/suke do pilnowania posji.
Piesio bedzie mieszkał w kojcu i na podwórku. Zadnych łancuchów.
Szuka w wieku 5-6 mcy.
A misia to ile ma bo się pogubiłam?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 282
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='beka']Oj to za malutka,
Pan nie chce maluszka na zimę....[/quote]

Myślę, że ona za malutka jest do kojca teraz, ale z drugiej strony wcale nie byłabym tego taka pewna. Jak tylko otworzę balkon to ona od razu na niego wchodzi i muszę z nią bój niezły toczyć, aby mi w tyłek nie wiało :). Najczęściej śpi pod drzwiami balkonowymi, albo wyjściowymi (najbardziej wieje. Nie wiem tylko, czy ona się nadaje. Wczoraj pozbyłam się mojego wrednego suczydła i Miśka nie odchodziła ode mnie na krok ( teraz leży przytulona do mojej stopy). Szkoda mi jej, bo jej strasznie brakuje kontaktu z człowiekiem. Niby staram się być cały czas blisko ale boję się ja głaskać aby niezaognić sytuacji. Dziś troszkę nadrobiłyśmy zaległości korzystając z nieobecności mojej Wredoty.

Co do zdjęć nie mam aparatu w poniedziałek postaram się pożyczyć i wyślę zdjęcia Maji, bo ja gapa i nie umiem wkleić.

Link to comment
Share on other sites

Niestety Dzisiaj się w ogóle nie pojawiła :(

Pozostaje mi więc życzyć Bercie dużo zdrówka i zaufania, a wszystkim dogomaniakom i ich podopiecznym , żeby Święta przebiegały jak najspokojniej i przyniosły wszystkim, tak ludziom, jak i czworonogom mnóstwo ciepła i miłości na całe życie!
:tree1: :tree1: :tree1:

Link to comment
Share on other sites

Oj biedna Berta.
Niech ten przeklęty grudzień się juz skończy. Ja niestety jeszcze nie bardzo wiem co się u mnie w domu dzieje, bo ostatnie dwa tygodnie spędziłam w szpitalu, dziś wyszłam wbrew zaleceniem lekarza (a;e prosto z położniczego pojechałabym do psychiatryka jakbym tam dłużej została ). Fasola buntuje się z ilosci wrażeń i na na fakt, że mama wkurzona chodzi. Z tego co się wypytałam ukochanego i z moich skromnych obserwacji wynika, że py się w miare dogadały i problemem jest teraz dostęp do miski.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...