Jump to content
Dogomania

PON(?)..chora..dzika..umierajaca w schronie-Jel.Gora ! Znow za pozno- za TM ! ! ! ! !


zuziaM

Recommended Posts

  • Replies 167
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Czy może mi ktos odpowiedzieć: czy widział tę sunię wet.? jaka jest diagnoza? to nie musi być grzybica tylko zmiany na skórze spwodowane glodem, złym odżywianiem i zaniedbaniem; potrzebna jest diagnoza!!
W jakim wieku jest suka i w jakiej kondycji? wychudzona:
EMIR

Link to comment
Share on other sites

[quote name='emir']Czy może mi ktos odpowiedzieć: czy widział tę sunię wet.? jaka jest diagnoza? to nie musi być grzybica tylko zmiany na skórze spwodowane glodem, złym odżywianiem i zaniedbaniem; potrzebna jest diagnoza!!
W jakim wieku jest suka i w jakiej kondycji? wychudzona:
EMIR[/quote]

nie wiem nic o wizycie /diagnozie u wet..
Niewątpliwie sunia jest w bardzo złym stanie.
Jutro w schronisku ma być zuziaM, będą też inne osoby, mają się na miejscu dowiedzieć o tę sunię.

Link to comment
Share on other sites

Nie ma, ale na wsztstki psiaki ratowane z jeleniej jest skarpeta "Chudzina i inne z J.G."
To są pieniązki na hotel i weterynarza. W tym przypadku hotel z innymi psiakami raczej nie wchodzi w grę :( włąśnie dla dobra tych wyciągniętych.
Nie wiem co robić już :placz:

Link to comment
Share on other sites

Obawiam sie, że ludzie, którzy mogliby sie zająć potrzebującym psem, są zazwyczaj mocno "zazwierzęceni"...
Sama strasznie bym chciała wziąć ją na tymczas, ale mam 2 PONy i 6 szczurów! PONy mogłabym zostawic rodzicom, np na miesiąc, ale szczury juz nie! Czy jej choroba zagraża zdrowiu szczurów? One sa wypuszczane na mieszkanie codziennie... Czy zagraża zdrowiu ludzi?!!

Maleńka, trzymam mocno kciuki za Ciebie!

Link to comment
Share on other sites

A czy mala widzial juz jakikolwiek weterynarz? Moje szare komorki pracuja na najwyzszych obrotach ale nic sensownego nie przychodzi mi do glowy.. Jej nawet teraz nie ma jak ogolic bo przeciez noce juz takie zimne a z drugiej strony to podejrzewam, ze jest to jeden wielki koltun zyjacy wlasnym zyciem... Ech.. malenka wytrzymaj jeszcze troszke.. na pewno cos wymyslimy...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...