Jump to content
Dogomania

Teddy...Żegnaj Aniołku :( (*)


BUDRYSEK

Recommended Posts

  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='TERESA BORCZ'](...) co do uroseptu i tych supplementów, to takie przyspieszenie siusiania na chwilę jest zbawienne bo usunie szybko zalegające bakterie, i uniemozliwi namnażanie się innych (...)[/QUOTE]
To fakt, fakt, bez dyskusji.

[quote name='zuzlikowa'](...) ja, w czasie wizyty u Teddy'ego(jakoś na poczatku listopada) nie widziałam posikiwania, a chwilę dłuzszą u psiaka byłysmy.
Fakt, że nocą musi wyjść siku 2 razy... mnie osobiście nie niepokoił u starszego psiaka... (...) Teraz 28.01...też "podlewał" krzaczki zupełnie świadomie i w stopniu jaki był potrzebny... nie sikał idąc lub byle gdzie... wyszukiwał, obwąchiwał miejsca, gdzie podnosił nogę i...
na śniegu mocz, był żółty, bez krwiomoczu i nie wywołał u mnie barwą niepokoju. (...)
To moje obserwacje odnośnie tematu "podsikiwanie"... może konkretów uda się nieco później dowiedzieć...[/QUOTE]
Mnie też ta konieczność nocnego wyjścia nie dziwi. Sama śmigam ze swoimi dziadkami, a nerki i pęcherze mają zdrowe. Co do reszty, ciekawe, czy wyniki badań nas zaskoczą, bo Twoje spostrzeżenia wskazują, że relacje DT są mocno naciągane i na tym etapie tak je właśnie widzę. Gdyby coś z Teddim było mocno nie halo, musiałabyś to wypatrzeć.

[quote name='BUDRYSEK']Dzisiaj jadę po Tedusia...po drodze zrobię bad krwi i moczu, na max kilka dni wezmę Go do siebie...będzie ciężko bo mój Portos nie toleruje samców ale nie mam wyjścia a bardzo sie tego boje, nie mam mozliwosci izolacji..przy okazji sprawdzę jak to jest z tym Jego szczekaniem?
Bardzo proszę o pomoc dla biedaczka...sama nie dam rady Mu pomóc :(
Chętnie przyjmiemy fanty na bazarek...jeżeli Ktoś zechce wesprzeć Tedusia groszem to prześlę konto lecznicy na pw
Wstępnie zarezerwowałam hotelik za 350 zł/mies + transport...tam nie będzie przeszkadzał Jego śpiew....Bardzo proszę o pomoc w uzbieraniu deklaracji stałych i jednorazowych....Proszę o szansę dla Niego!
Każda złotówka na wagę zycia....Teduś prosi....[/QUOTE]
Mocno trzymam kciuki, by udało Ci się zgrać psiaki, nie lada to wyzwanie i łatwo o błąd. :-(
Wpisz Budrysku, proszę, to info o hoteliku i jego koszcie + deklaracje, które się pojawiają, w 1 post.

Link to comment
Share on other sites

Kliknijcie proszę, czy album jest widoczny, czy czegoś nie poknociłam w ustawieniach. Wybrałam te ze zdjęć, które nie trącą prywatnością. Jeśli któregoś nie wolno mi było pobrać z wątku, proszę o szybką informację, usunę:

[URL]http://www.facebook.com/media/set/?set=a.258905630845431.55872.100001779896786&type=1[/URL]

Jeśli wsio będzie OK proszę o dodanie tego linku do treści wydarzenia, bo jeśli umieszczę go jako komentarz to za jakiś czas zniknie przykryty przez inne komentarze.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bakusiowa']Budrysek nie ma komputera. Wybierzcie skarbnika. (...)[/QUOTE]
Mam nadzieję, że ktoś chętny się objawi i zechce podjąć się roli skarbnika. Ja mogę tylko przeprosić, że nie jestem w stanie być tą osobą.

Do ogarnięcia powoli są deklaracje z wątku.
Na fb też pojawił się odzew na apel o wsparcie finansowe. Nie wolno tego przegapić i nie zareagować, bo inaczej wydarzenie nie zacznie żyć swoim życiem, nie nakręci się spirala pomocy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lolalola']BUDRYSEK JEST ANIOLEM!!!!!.....
Ja moglabym podeslac cos na bazarek,tylko komu cioteczki????.....dam 20 zl jednorazowej,ale pomysle nad stala....3mam kciuki za psiaka!!![/QUOTE]

[quote name='Soko']Ja mogę coś dorzucić (buty) do jaiegoś bazarku[/QUOTE]

Dziewczyny możecie do mnie :) Wasze fanty będą szły tylko na cel Teddego. Ruszę pewnie z bazarkiem pod koniec tygodnia, bo cały czas jeszcze coś dostaje od znajomych :))
Możemy się umówić tak że albo mi je wyślecie lub poproszę zdjęcia z opisem a wysyłka będzie od Was to już wedle uznania.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Annaa4']Dziewczyny możecie do mnie :) Wasze fanty będą szły tylko na cel Teddego. Ruszę pewnie z bazarkiem pod koniec tygodnia, bo cały czas jeszcze coś dostaje od znajomych :))
Możemy się umówić tak że albo mi je wyślecie lub poproszę zdjęcia z opisem a wysyłka będzie od Was to już wedle uznania.[/QUOTE]
Aniu ja musze podeslac rzeczy do Ciebie,koszt przesylki ode mnie ze Szkocji bylby naprawde duzy;)
poprosze adres na pw:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...