Jump to content
Dogomania

Teddy...Żegnaj Aniołku :( (*)


BUDRYSEK

Recommended Posts

  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='majqa']


Mnie też ta konieczność nocnego wyjścia nie dziwi. Sama śmigam ze swoimi dziadkami, a nerki i pęcherze mają zdrowe. Co do reszty, ciekawe, czy wyniki badań nas zaskoczą, bo Twoje spostrzeżenia wskazują, że relacje DT są mocno naciągane i na tym etapie tak je właśnie widzę. Gdyby coś z Teddim było mocno nie halo, musiałabyś to wypatrzeć.


[/QUOTE]

Tak naprawdę to, nie wiem jak podchodzić do informacji wcześniejszych... ja mogę mówić jedynie o swoich bezpośrednich doswiadczeniach i te były takie jak opisałam i zupełnie nie wywoływały u mnie niepokoju!
A nawet zupełnie nie zdziwił mnie wczorajszy sms BUDRYSEK... a chcę zauważyć, że Tedy był w domu jedynie z kotami...bez wyprowadzania bez mała caly dzień (BUDRYSEK pomagała mi zabrać benka z Olkusza i zawieźć go do hoteliku) i strasznie bałysmy się o to jak Teddy będzie zachowywał się w czasie tak długiej nieobecności BUDRYSEK- szczekanie, siku, koopy?... bardzo sie obawiałysmy!

I teraz cytuję smsa od BUDRYSEK... ja mogłabym zacząć reagowac nademocjonalnie:evil_lol::lol:i miast pisać, zacząć jedynie podskakiwać z radości:multi::
"W domu ok. Nie nasikane, zero kreta, krety z kuwety nie zjedzone. Tedy spał, teraz zjadł, podreptał, potulił się i dalej śpi. Jakby Pani (hihihi: Pani, to ja:diabloti:) była na dogo to proszę go pochwalić".

Nie pozostaje mi, więc nic innego jak tylko uczciwie starszego pana pochwalić:loveu:... stanął na wysokości zadania i pokazał zachowanie kurturarnego:evil_lol: psiego gentelmena.

Wyniki badania krwi, nie sugerują problemów zdrowotnych... zobaczymy co pokaże badanie moczu- wczoraj jeszcze nie było wyników. Powinny być dzisiaj.

Edited by zuzlikowa
Link to comment
Share on other sites

:iloveyou::iloveyou::iloveyou::thumbs::thumbs::bye:serducho tancujeeeeeeeeeeeeee zuzliczku moj , jak czytam te wiesci cudne jakze ajajaaaa jakze cudneeeee:loveu::multi: ciotenki na bazarenku tymze dla niunia [URL]http://www.dogomania.pl/threads/222027-SOS-Ratujmy-Tediego!!-blagamy-o-pomoc-kochani!-bazarus-od30.01-8.02godz22.00[/URL] :multi: ciocie kochane :[IMG]http://www.e-gify.com/gify/1928.gif[/IMG] kikka :loveu: dara9:loveu::iloveyou::modla: prosza o num konta Tedunia , wpalca pieniazek nasze ciocie kochane[IMG]http://www.e-gify.com/gify/1928.gif[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='majqa']Konto dla kikka i dara9 podane. :-)
Dziękujemy! :-)

Hm... czyli Teddy to [B]wciąż[/B] normalny, starszy pan.

Edit:
Aniu, kikka zasygnalizowała mi, że spodziewana wpłata to 80zł. :-)[/QUOTE]

Nie no, Teddy strasznie przyzwoicie się zachował, zuch-chłopak :) teraz wiemy, że może sam w domu zostawać :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asikowska']bardzo pilne szukamy domu dla jamniczka [URL="http://www.dogomania.pl/threads/209129-B.pilne!-Szukamy-dt-dla-pawe%C5%82ka-poznan-pomocy!"]http://www.dogomania.pl/threads/209129-B.pilne!-Szukamy-dt-dla-pawe%C5%82ka-poznan-pomocy![/URL]
zajrzyjcie proszę[/QUOTE]

jamniczek tez jest nasz i bardzo potrzebuje pomocy :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='majqa'][B]Uporządkujmy[/B], co się da na obecnym etapie[B]:[/B]

Budrysku, jak się pojawisz wrzuć info w 1 post o hoteliku (gdzie, cena itp.)

Ponadto, to, co poniżej, czyli oferta Emilki, nie do odrzucenia. Da się to zrobić? Skoro w cenie hoteliku jest karma to nie ma co Kastora doić ale może fundacja mogłaby pomóc z lekami? Hm? Emilka zagoniona na pewno nie śledzi pilnie wątku. Budrysku, czy możesz się z Nią skontaktować w kwestii leków, gdyby były potrzebne?



I dalej... Czekamy na wyniki, prawda? Powinny być dzisiaj, jak sądzę.[/QUOTE]

Tak kochana, dziékujé ze pilnujesz, ja nie nadrabiam z wátkami, dlatego to wazne zeby nam wyslano maila z wypelnioná metryczká i pomocá którá oferowalismy na wátku :)

[FONT=Calibri]Data zabiegu:
Imié psa i plec:[/FONT]
[FONT=Calibri]Cena zabiegu:
Nazwa Gabinetu Wet:[/FONT]
[FONT=Calibri]Miejscowosc:
Zdjęcia lub link do wątku:
Kto zgłasza:[/FONT]
[FONT=Calibri][/FONT]
[FONT=Calibri]a w tym przypadku napiszcie ze chodzi o leki nie zabieg pls: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] jak juz bédzie diagnoza i jakie leki i za ile i skád kupic :)[/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='majqa']Konto dla kikka i dara9 podane. :-)
Dziękujemy! :-)

Hm... czyli Teddy to [B]wciąż[/B] normalny, starszy pan.

Edit:
Aniu, kikka zasygnalizowała mi, że spodziewana wpłata to 80zł. :-)[/QUOTE]
Ups ja właśnie do dary wysłałam bo ewa gonzales do mnie napisała - nauka na przyszłość najpierw zajrzeć na wątek Teddego :-D Dzięki majqa- bo ja znów dzień świra miałam w pracy :-D Ofiarodawczyni dziękujemy !!! :)

[quote name='Lolalola']witaj Tedusiu!!!zaraz pstrykam foty na Twoj bazarek i wysylam wieczorkiem do Anny...........widze,ze same pochwaly zbierasz za zachowanie,cieszy mnie to:)[/QUOTE]

dzięki :)))

Link to comment
Share on other sites

to ten tak to wygląda :
[SIZE=4][COLOR=magenta]Luty 2012:[/COLOR][/SIZE]
[COLOR=red][COLOR=black][B]wpłaty jednorazowe, które wpłynęły w m-cu lutym :
[/B]10zł- stokrotka.af wpłacone 01.02.
80zł- kikka wpłacone 02.02

[SIZE=3][COLOR=royalblue][B]STAN KONTA 02.02. +90zł[/B][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

To już lecę meldować mam zaksięgowaną wpłatę od Maja602

[SIZE=4][COLOR=magenta]Luty 2012:[/COLOR][/SIZE]
[COLOR=red][COLOR=black][B]wpłaty jednorazowe, które wpłynęły w m-cu lutym :
[/B]10zł- stokrotka.af wpłacone 01.02.
80zł- kikka wpłacone 02.02
20zł- maja602 wpłacone 03.02

[SIZE=3][COLOR=royalblue][B]STAN KONTA 03.02. +110zł[/B][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...