Jump to content
Dogomania

Teddy...Żegnaj Aniołku :( (*)


BUDRYSEK

Recommended Posts

  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Agnieszka Co.']Dzwoniłam przed chwilą do Budrysek - ma problemy z internetem. Ja nie jestem na FB, ale może ktoś z Was mógłby skontaktować się z Budrysek telefonicznie (swój numer ma w podpisie) i napisać na FB co z Teddym[/QUOTE]
Jeśli coś Ci o psiaku powiedziała wrzuć tu, proszę, przekopiuję na fb.

Nie jestem w stanie dziś rozmawiać - apogeum anginy. Wysłałam do Budrysek smsa z prośbą o 2-3 zdania smsem, co z Teddkiem do wrzucenia tu i na fb.

Edit:
Budrysek napisała, bym skopiowała info z fb, zostało tam wrzucone (dogo ją wywala :-():
[B][SIZE=2]"Przyszedl wynik bad moczu, nie ma nic niepokojacego ale mozna podawac Teddiemu ipakitine lub inny lek na nerki, oprocz tego codziennie podaję Mu 1 tabl Lotensinu i 3/4 Ulfamidu.
Poza tym wszystko ok, Teddy nie sprawia problemów, na spacerkach chodzi sam po parku, ciagle jest kolo mnie, nie spuszcza mnie z oka :)
Kociaki uwielbiaja Go :)
Zbieramy fundusze na transport do hotelu i na sam hotel."[/SIZE][/B]

Edited by majqa
Link to comment
Share on other sites

no, w koncu udalo mi sie wejsc na dogo...masakra jest z tym dzisiaj!

majqa dzieki za wstawienie info :)


[quote name='Annaa4']Pierwsza wpłata :)

[SIZE=4][COLOR=magenta]Luty 2012:[/COLOR][/SIZE]
[COLOR=red][COLOR=black][B]wpłaty jednorazowe, które wpłynęły w m-cu lutym :
[/B]10zł- stokrotka.af wpłacone 01.02.[/COLOR][/COLOR][/QUOTE]

mam wpłatę jednorazowa od Ani J z Zywca- 50 zł, bedzie przeznaczona na transport

Link to comment
Share on other sites

[quote name='majqa']Jeśli coś Ci o psiaku powiedziała wrzuć tu, proszę, przekopiuję na fb.

Nie jestem w stanie dziś rozmawiać - apogeum anginy. Wysłałam do Budrysek smsa z prośbą o 2-3 zdania smsem, co z Teddkiem do wrzucenia tu i na fb.

Edit:
Budrysek napisała, bym skopiowała info z fb, zostało tam wrzucone (dogo ją wywala :-():
[B][SIZE=2]"Przyszedl wynik bad moczu, nie ma nic niepokojacego ale mozna podawac Teddiemu ipakitine lub inny lek na nerki, oprocz tego codziennie podaję Mu 1 tabl Lotensinu i 3/4 Ulfamidu.
Poza tym wszystko ok, Teddy nie sprawia problemów, na spacerkach chodzi sam po parku, ciagle jest kolo mnie, nie spuszcza mnie z oka :)
Kociaki uwielbiaja Go :)
Zbieramy fundusze na transport do hotelu i na sam hotel."[/SIZE][/B][/QUOTE]
A co z opłatami za badania, jakie to koszty ? To trzeba też wrzucić do rozliczenia.

Poproszę też o datę przelewu, i warto wrzucić rozliczenie też w treść informacji o Teddym na FB.

[SIZE=4][COLOR=magenta]Luty 2012:[/COLOR][/SIZE]
[COLOR=red][COLOR=black][B]wpłaty jednorazowe, które wpłynęły w m-cu lutym :
[/B]10zł- stokrotka.af wpłacone 01.02.
80zł- kikka wpłacone 02.02
20zł- maja602 wpłacone 03.02
50zł- [/COLOR][/COLOR]Ania J z Zywca
[COLOR=red][COLOR=black] [SIZE=3][COLOR=royalblue][B]STAN KONTA 03.02. +160zł[/B][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/COLOR]

Edited by Annaa4
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Annaa4']A co z opłatami za badania, jakie to koszty ? To trzeba też wrzucić do rozliczenia.

Poproszę też o datę przelewu, i warto wrzucić rozliczenie też w treść informacji o Teddym na FB.(...)[/QUOTE]
Cytuję, bo ważne.
Przy czym, rozliczenie na fb - wrzutka = strzał w 10tkę. Taka rzetelność dodaje wiarygodności sprawie.

Link to comment
Share on other sites

Nie ma problemu!! Ale czy mnie się wydaje ze ty już z tydzień temu chora byłaś ??? Kobieto szanuj Ty swoje zdrowie :D:P

Idę przekopywać gnój u swoich podopiecznych, tak się ciesze przywieźli mi siano , świnie nie zrobią burdy a może nawet dadzą się pogłaskać:D Dla nie wtajemniczonych dodam tylko że mówię o 3 świnkach morskich, bo Maciejka(królik) to spoko laska :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='majqa']Aj tam, jaki gupek! :shake: :lol: Ja sobie skopiowałam z Twojego podpisu, w podpisie masz baner podlinkowany. :lol:[/QUOTE]

hyhy :D Jutro z rana lecę na bazar a potem siadam pstrykam zdjęcia i zaczynam internetowy bazarek :D Dziewczyny mam 4 czy 5 pudełek puzzli, minus jest taki że w każdym może brakować kilku elementów (raczej więcej niż 3 to nie będzie) puzzle mają od 1000 do 3000 tyś. elementów. Nie wiem czy to ma sens nie chce aby ktoś pomyślał że bubel chce sprzedać.

Edited by Annaa4
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...