Jump to content
Dogomania

wrocławskie okruszki


Basia1244

Recommended Posts

[quote name='Basia1244']Szczeniakarnia/geriatria
Nr schroniskowy: 1042/11
Nr na szyi 1534
W schronisku od 09.06.2011
Wiek: 12 lat
Imię – nie ma
Opis – pekińczyk, kremowy, większy, ładny, ale staruszek, nie ma humoru, leży cichutko, nie wstaje, nie nawiązuje kontaktu tylko tak patrzy tymi smutnymi ślepiami



[IMG]http://img87.imageshack.us/img87/4372/p1020018j.jpg[/IMG][/QUOTE]
Fundacja Koci Azyl z Warszawy jest nim zainteresowana..Może do nich przyjechać kwestia transportu...Z kim mogę się kontaktować w sprawie pieska?Proszę pisać na PV

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Bella1']To jest super sunia jest oddana z powodu śmierci własciciela ma na imię Wega , to moja pupilka bardzo grzeczna i posłuszna jest po sterylce ale ząbki sa do zrobienia wet wstępnie zapisał ją na przyszły tydzień , napisz coś więcej jak ma się malutka[/QUOTE]
Wegusia ma się dobrze, faktycznie jest super sunieczką. Czasami jej się kichnie i wtedy się przez chwilkę "zapowietrza" - jeśli to się będzie powtarzać często, to oczywiście polecimy do wetów. Zapisaliśmy ją na wtorek do naszej lecznicy na czyszczenie ząbków, bo jak wyciągałam jakiś czas temu szkotkę ze schronu z podobnym stanem uzębienia to mi w schronie doktorzy powiedzieli, że nie mają sprzętu i robią tylko mechanicznie i że lepiej to zrobić gdzie indziej. Boję się trochę o nią, pani wet obiecała mi łagodne stopniowe znieczulanie, bo to już starsza panienka jednak. Jeśli teściowie się nie zdecydują na ds, to założę jej wątek i będę dostarczać foteczki :) Dziś jeszcze ją obfocę, ale na spacerku, bo w domu mi słabe te fotki wychodzą.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='terierfanka']Wegusia ma się dobrze, faktycznie jest super sunieczką. Czasami jej się kichnie i wtedy się przez chwilkę "zapowietrza" - jeśli to się będzie powtarzać często, to oczywiście polecimy do wetów. .[/QUOTE]

jeśli to katar wsteczny, to wet raczej nic nie pomoże. taka uroda niektórych psiaków (często węszacych albo podekscytowanych).

Link to comment
Share on other sites

Wegusia piękna moja kochana drobinka
ta malutka ma coś w sobie jej nie da się nie pokochać
mam pytanie jak z jej jedzeniem daje radę gryść
bardzo się cieszę że ją zabrałaś i nadzieję że będziemy mieć wieści o niej
do Schroniska przyprowadził ją facet razem z 12 letnim kotem

Link to comment
Share on other sites

z gryzieniem słabo - dostałam od wetki próbki RC, to wypluwała granulki
zjadła kurczaczka z ryżem i marchewką :) teściowej zawiozłam RC z instrukcją, żeby jej moczyć przed podaniem - może tak zje
To prawda, że ona ma coś w sobie - nawet moja mama zadeklarowała chęć wzięcia jej, chociaż mają już jedną schroniskową sunię i zawsze się zapierali, że nie mogą drugiego psa wziąć :) no ale ich sunia trochę zazdrośnica, więc nie wiem jak by to było...
tak więc na razie nie ogłaszamy, poczekamy z tydzień - może zostanie w rodzinie

Link to comment
Share on other sites

ta mała jest rzeczywiście zjawiskowa.
Kota oddał też? Mam nadzieję ,że jego też ktoś odda.
Mam nadzieję ,że wet osłucha jej serduszko przed narkozą. Dr Szczypka zawsze wzmacnia serce Vetmedinem przed zabiegiem u starszych psów.
Każe podawać 7 do 10 dni i mówił ,że jeszcze żaden pies mu nie zszedł z tego świata.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Basia1244']Będzie dobrze!
Jutro o której jedziesz do schroniska z niunią?[/QUOTE]
no właśnie nie jadę do schroniska, tylko do swoich wetów, bo w schronisku mi ostatnio powiedzieli, że oni tylko mechanicznie robią i że lepiej gdzie indziej (jak brałam Maszę) Jedziemy na 13:30.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bella1']Bardzo denerwuję się jutrzejszym dniem jak Wegunia zniesie ten zabieg[/QUOTE]
ja też :nerwy: i jeszcze mnie dodatkowo stresuje, że inni się stresują :roll:
ale musi być dobrze! Teściowie mówią, że nie bardzo chciała jeść gotowane, chociaż zjadła herbatniczka :) U mnie zjadła ładnie, no ale może się bała, że jej mój Emir zje ;)
Jutro na czczo ma być, przegłodzi się troszkę to zobaczymy...

Link to comment
Share on other sites

uff... Wegunia zniosła wszystko dobrze, wyniki ma ok, jak na swój wiek. Straciła cztery ząbki, w tym niestety jeden kieł, więc będzie miała asymetryczny uśmiech teraz :) Dostała antybiotyk na kilka dni i rimadyl na dwa.
Wega przed zabiegiem:
[IMG]http://img17.imageshack.us/img17/1443/dscn6208b.jpg[/IMG]
Ząbalki przed czyszczeniem:
[IMG]http://img195.imageshack.us/img195/6977/dscn6210x.jpg[/IMG]
Ząbki "po" sfotografuję jak mi ją ktoś przytrzyma :)
Edit: jednak na razie nie sfotografuję "po", bo ma wrażliwy pyszczek i nie będę jej męczyć. Jutro może odwiedzimy razem schron, bo chcę wpaść z koleżanką, a nie chcę małej samej zostawiać :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Basia1244']A no właśnie nie odezwała się :(
Na dodatek pekinczyk dziś w nocy umarł (sam z siebie -ponoć wyniki miał złe :(, a ja chciałam go dziś do drogi do Kociego Świata szykować :(
Oczywiście drobinek przybyło na kwarantannie, ale nawet nie robiłysmy zdjęć - taka jestem podłamana :(
Andzia mi serce rozwala, Negra też, Bona, zwariuję.[/QUOTE]
Ojej a ja chciałam go zabrać w sobotę do siebie i wytransportować do Osy:(Jak mi przykro:(Biegaj maleńki za Tęczowym Mostem...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...