Jump to content
Dogomania

SZARIK w swoim DOMU!!!! Trzymajmy kciuki!!!!! Był uwiązany w lesie:-(


Awit

Recommended Posts

Awit spójrzmy prawdzie w oczy i napiszmy w ogłoszeniu ni to pies ni to koza :diabloti:
Zobacz mówiłam, ze Dora jest jak foka a znalazła swego amatora , nie martw się Szarik też znajdzie. :)
Milka od luki pojechała do domku , eh Milusia życzę szczęscia :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nie pamiętam Milki, nie było jej w Nosku?
Szarik też musi pojechać do domku.
Najpierw znaleźć i pojechać.
Powtórzę się ale wg mnie w mieszkaniu będzie mu dobrze.
Zczłowieczeje.
Od jutra mnie nie ma, właściwie mogłabym nie pisać i tak pewnie nikt by nie zauważył.
Tylko te ciocie co zaglądają.
Pod koniec lipca będę, chyba że będę miała internet to wpadnę w odwiedzinki do chłopaczka.

Link to comment
Share on other sites

Oj dziękuję:-)
I powiedz Guliwerowi, że mam jego przesyłkę, i tak pewnie skończy się tak, że gdzieś na ulicy Tobie przekażę kiedyś.
A Ty mi od niego 9zł.
I wtedy sharka z cancer będą mogły zakończyć bazarek.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Awit']Oj dziękuję:-)
I powiedz Guliwerowi, że mam jego przesyłkę, i tak pewnie skończy się tak, że gdzieś na ulicy Tobie przekażę kiedyś.
A Ty mi od niego 9zł.
I wtedy sharka z cancer będą mogły zakończyć bazarek.[/QUOTE]

daj znać cioteczko jak otrzymasz pieniążki to zaznaczę na bazarku i go zamkniemy :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Czorcik'](...) napiszmy w ogłoszeniu ni to pies ni to koza :diabloti:
[/QUOTE]

Hm może by tak w nagłówku napisać... pewnie każdy będzie chciał zobaczyć psa co jak koza wygląda, ja bym z ciekawości zajrzała ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Czorcik']Sharka doszedł przelew od Guliwera ? , wczoraj cisnęłam Go , powiedziałam że bazarek nie rozliczony przez niego[/QUOTE]
są pieniążki, mam adres :) przesyłka jest u Awit - podam cioteczce adres Guliwera na pw :] bardzo dziękuję!

Link to comment
Share on other sites

Cioteńki witam Was!"-)
Wszystko potwierdzę co doszło jak wejdę na konto ze swojego domowego internetu.
Dzwoniłam do P.Małgosi, Szarik dobrze, ładnie się słucha, teraz jest z Anią i jest wszystko dobrze.
Pod koniec lipca napiszę co i kiedy doszło, dziękuję za wszystko!!!

A to tekst od cioci, która pisze teksty, do której wątku dała linka niedawno Sharka:

Szarik, ten pozornie zwykły psiak przeżył niezwykłą historię. Przez pewnego człowieka został skazany na śmierć, gdy ten uwiązał go w lesie i pozostawił takiego. Ten pies mial sie wykończyć właśnie tam, w tym lesie miał umrzeć. Jednak Szarik nie pogodził się z tym losem. Jakimś cudem uwolnil się, zaczął żyć na własną łapę. Biegał po lesie, żywił się tym co znalazł, czasami dokarmiali go ludzie. Zamieszkał na pewnien czas na podwórku, a z tamtąd zabraliśmy go do hoteliku. Szarik jest takim troszkę indywidualistą, potrafił wejść do kojca, ale nie chciał już z tamtąd wyjść, na głaskanie też przychodził kiedy chciał. Obecnie, pięknie chodzi na smyczy, reaguje na przywołanie i słucha się człowieka. Ma dopiero 2 lata, choć przez jego oryginalną urodę wygląda na starszego psiaka. Jest lekko terierowaty lub wyżłowaty. Jest to na pewno pies wyjatkowej urody, z wyjątkowym charakterem. Już ponad rok czeka na swojego człowieka. Czy go znajdzie? A może to Ty nim jesteś?

I jak będę robiła mu ogłoszenia zamierzam zgodnie z Waszym życzeniem dać tytuł:
Szurpaty pies
Ni to pies, ni koza
Tak brzydki, aż ładny
Pies dla konesera
Pies indywidualista
Jeszcze coś innego?
Który tytuł to jeszcze pomyślimy.

Dziękuję za wszystko!!

Edited by Awit
Link to comment
Share on other sites

nie wiem...mnie jakoś nie przekonują te "negatywne" tytuły...mam wrażenie, że osoba, która taki tytuł przeczyta, zniechęci się na wstępie ("nie chcę mieć brzydkiego psa" albo "pies dla konesera, czyli dziwak, z którym się nie dogadam") i nie będzie chciała zajrzeć do ogłoszenia.
Z proponowanych ewentualnie "ni to pies ni koza" - bo wzbudza ciekawość. A ja proponuję np "Wyjątkowy pies - Szarik", no bo, jakby nie patrzeć, wyjątkowy to on jest:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...