Jump to content
Dogomania

Lucky - nieśmiały, delikatny mix border collie MA DOM!


kajkoowa

Recommended Posts

  • Replies 242
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Becia66']A więc jestem po wizycie przedadopcyjnej i powiem tyle, że swojego psiaka oddałabym tam bez zastanowienia. Dom solidnie ogrodzony, ładne miejsce, jest gdzie spacerować z psiakiem. Pani Ania przemiła, wrażliwa bardzo na los zwierząt, dużo pytań, troski, adopcja planowana od jakiegoś czasu i przemyślana. Czuć ciepło w tym domu, Lucky na pewno będzie zadbanym i szczęsliwym psiakiem, w końcu nie na darmo tak się nazywa. Sprawa kotów otwarta bo nie znam pieska ale jak piszecie że łagodny i delikatny to powinny się dogadać, jeśli nie na początku to z czasem. Uprzedzilam o sytuacjach kiedy po adopcjach dochodzi do spięć na linii pies-kot ale jeśli wynika to tylko z ciekawości bądż zazdrości to wszystko się ułoży, byle jatki na początku nie było i morderczych zapędów.
Romka porozmawiaj z p.Anią o żywieniu Luckiego, co dajecie psom w schronisku bo nasze psy praktycznie wszystko jedzą. Planowana wizyta u weterynarza w najbliższym czasie i zakup środkow p/kleszczowych. Pełna świadomośc bo koty też zabezpieczane.
Wszystko wygląda bardzo dobrze, jedyne co może niepokoić to fakt, że Państwo nigdy nie mieli psa i trochę nerwów i cierpliwości będzie kosztowało ich przystosowanie się do wspólnego życia, a może i nie :lol:.
Powodzenia. Lucky bądż szczęsliwy i daj szczęście innym.[/QUOTE]
Beciu,BARDZO,BARDZO DZIĘKUJĘ Ci za wizytę...byłam zajęta dopiero dziś mogłam wejśc na forum...już kontaktuję się z domkiem Lakiego i patrząc na blog nie miałam watpliwości...teraz pozostaje ustalić tylko czy Pianka jedzie do Starej Wsi...i już zaraz dalej działam...Laki już na kastracji...:lol::lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Romka']Laki wrócił z lecznicy po kastracji...teraz czeka na domek,który przyjedzie po niego 3 lipca czyli za tydzień w niedzielę...czekamy niecierpliwie...:lol:[/QUOTE]
fajnie że wszystko dograne i cieszę się, że Lucky będzie miał taki fajny domek. Sam fakt, że jadą kawał drogi po psa dobrze o nich świadczy bo większość chce przywozu pod drzwi.

Link to comment
Share on other sites

Spodobał się Serwus, Pan z synem, napisał: ,, Widzę, ze trafiłem na wspaniałych ludzi z sympatycznym odchyleniem na punkcie psów:D spokojnie mam podobnie:D" ale Łowicz jest dla Niego niestety za daleko. Napisałam, ze jeżeli byliby super domkiem to transport dałoby się jakoś zorganizować.

Link to comment
Share on other sites

Lucky tydzień temu:

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/199/dsc0482q.jpg/][IMG]http://img199.imageshack.us/img199/1624/dsc0482q.jpg[/IMG][/URL]

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/850/dsc0497r.jpg/][IMG]http://img850.imageshack.us/img850/2632/dsc0497r.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kaja10014']Spodobał się Serwus, Pan z synem, napisał: ,, Widzę, ze trafiłem na wspaniałych ludzi z sympatycznym odchyleniem na punkcie psów:D spokojnie mam podobnie:D" ale Łowicz jest dla Niego niestety za daleko. Napisałam, ze jeżeli byliby super domkiem to transport dałoby się jakoś zorganizować.[/QUOTE]
No kurde,następny wątek z propozycją...ale się cieszę...;)

Link to comment
Share on other sites

A nasz szczęściarz chyba oberwał,ma skaleczoną powiekę...dobrze,że już jutro jedzie do domu...stawiam na obronę Dekiego lub zadrość Ruperta...ale oba psiaki są w całosci...tylko Laki ma chorą powiekę.Pewnie po wczorajszym spacerku z Paula i Kajką...psiaki były o siebie zazdrosne...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kaja10014']No i pojechał. Trochę niepewnie odnosił się do swojej nowej rodzinki, ale to normalne. Po wyjściu ze schroniska zaczął tulić się do Pana. Mam nadzieję, że podróż będzie spokojna. Powodzenia mały![/QUOTE]

ale się cieszę, jestem pewna że w tym domu będzie szczęsliwy....:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kaja10014']No i pojechał. Trochę niepewnie odnosił się do swojej nowej rodzinki, ale to normalne. Po wyjściu ze schroniska zaczął tulić się do Pana. Mam nadzieję, że podróż będzie spokojna. Powodzenia mały![/QUOTE]
Ale trzeba dodać,że ciotka Kaja pokazała mu,że nie trzeba bać się samochodu...a potem pożegnałyśmy go:ciotki:Romka,Donata,Ewa,Kaja i Edzia...nawet p.Marek przyszedł pożegnać Lakiego...mały położył się z tyłu i patrzył na gromadę zachwyconych ciotek,które wykrzykiwały jaki on mądry i grzeczny i jak wszystko rozumie...SĄ ZDJĘCIA...JAK TYLKO KAJKA WRÓCI OD BABCI ZARAZ BĘDĄ NA WĄTKU!
A ja przed chwilą dzwoniłam do Państwa jak Laki znosi podróż...nie sprawia,żadnych kłopotów,był postój...nie chciał wracać do samochodu,ale udało się małego przekonać...na stacji benzynowej usiadł i zaczął rozglądać się...żadnych kłopotów...oby tak dalej.:lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...