Jump to content
Dogomania

Ivor - znalazł odpowiedni DS, ma już swojego człowieka :)


sylwija

Recommended Posts

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Post nr 2 już mój - bardzo dziękuję :)

sylwija w drugim poście są fotki Ivora, może skopiujesz je do jakiegoś swojego posta - szkoda byłoby je usunąć ...

i jeszcze jedna prośba - mogłabyś zmienić w pierwszym poście deklarację stałą Yv1958 z 3,60 na 10 zł - bardzo dziękuję :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Livka']Post nr 2 już mój - bardzo dziękuję :)

sylwija w drugim poście są fotki Ivora, może skopiujesz je do jakiegoś swojego posta - szkoda byłoby je usunąć ...

i jeszcze jedna prośba - mogłabyś zmienić w pierwszym poście deklarację stałą Yv1958 z 3,60 na 10 zł - bardzo dziękuję :loveu:[/QUOTE]

tak zrobię :) dziękuję Yv1958 :) i Kula :) i każdemu :)

Link to comment
Share on other sites

Jest tak:

jeśli mi ktoś podrzuci z rana Ivora do Radomia, to już w sobotę będzie w hoteliku pod Krakowem
jak nie, trzeba będzie kombinować transport do Krakowa w innym terminie..

druga opcja jest hotel pod Warszawą, gdzie jest mniejszy problem z transportem, bliżej itd, ale:
1. czy ktoś coś wie o hotelu przy hodowli Klanu Wydra [url]http://www.alaskanmalamut.pl/index.php/o-hotelu/[/url]
- bardo proszę o opinie

2. byłoby drożej, ale ja np. mogłabym wpadać co jakiś czas

Link to comment
Share on other sites

ten hotel przy hodowli Klanu Wydra, to jest nawet osoba z dogo (właścicielka/współwłaścicielka?) Journey, ich pasją są właśnie husky/malamuty. O hotelu nie wiem nic :( ale np pudelkiem z pseudo na bezpłatnym dt opiekowała się bardzo dobrze.

A gdzie wogóle jest teraz Ivor?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...