Jump to content
Dogomania

Ivor - znalazł odpowiedni DS, ma już swojego człowieka :)


sylwija

Recommended Posts

Cleo2008, mam prośbę o sprostowanie na FB,
że [B][email protected] - to kontakt w sprawie adopcji[/B]
a [B][email protected] - ewentualne wpłaty[/B] na hotel Ivora - to [B]Livka [/B](pw na dogo)

dziękuję bardzo :)

[quote name='sylwija']
a osoba do kontaktu - to myślę [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] tel. [B]517 255 632[/B] Łódź

witam :) bardzo, bardzo dziękuję w imieniu Ivora. Księgową zgodziła się zostać Livka, więc ona już przesle nr konta na pw[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='kurkata']Jestem na zaproszenie. Mogę zadeklarować 10 zł miesięcznie. Na razie na pół roku. Proszę o numer konta. Pozdrawiam[/QUOTE]

[quote name='mimi od cezara']dam 20 miesięcznie - poproszę o numer konta.[/QUOTE]


[quote name='lika1771']Jednorazowo cos dozuce,ach zycie...........[/QUOTE]



bardzo dziękuję w imieniu Ivora.

Okazuje się, że Trochę się pospieszyłam,
akurat dzisiaj miałam czas, żeby trochę zaproszeń wysłać, a nasza Livka (skarbnik/księgowa Ivora) jest na urlopie:
[B]URLOP 11-18 CZERWCA BEZ DOSTĘPU DO INTERNETU !!! DO ZOBACZENIA ZA TYDZIEŃ !!! :lol:[/B]

Mam nadzieję, że Wasze deklaracje nie przeterminują się, a konto będzie wysyłane po 18 czerwca

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zakar']jestem z zaproszenia sylwija jednorazowo coś dorzucę się do pieska.[/QUOTE]

witam i dziękuję bardzo :)

[quote name='Plicha']Spokojnie, jak wróci z urlopu to się ucieszy że Ivorek takie powodzenie ma :)[/QUOTE]

mam nadzieję :) i że się zainteresowanie Ivorem nie skończy, a raczej zwiększy :)

Link to comment
Share on other sites

Przepraszam za OT, ale sytuacja naprawdę tragiczna - [B]Przytulisko Znajdki musi się do 28 czerwca wyprowadzić z wynajmowanej posesji!!![/B]

[URL="http://www.dogomania.pl/threads/209488-Przytulisko-Znajdki-traci-DOM-traci-swoje-miejsce-i-przenosi-si%C4%99-W-POLE.-Pomocy%21-%28"]http://www.dogomania.pl/threads/209488-Przytulisko-Znajdki-traci-DOM-traci-swoje-miejsce-i-przenosi-si%C4%99-W-POLE.-Pomocy%21-%28[/URL]

Każda pomoc potrzebna

Link to comment
Share on other sites

[quote name='TERESA BORCZ']piękny, napewno znajdzie dom, zapisuje wątek i posledzę jego losy dzieki za zaproszenie sylwija[/QUOTE]

[quote name='__Lara']Ja też dziękuję za zaproszenie, będę śledzić wątek :)

Tyle huskich w schronach, a wszystko przez ludzką głupotę....[/QUOTE]

Witam :) dziękuję za obecność, to naprawdę świetny psiak, tylko musi dostać szansę, żeby to pokazać
A haszczaków wyjątkowo dużo faktycznie, moda..

[quote name='moca35']jestem
deklaruje wpłatę stałą 15,00zł na miesiąc
sylwija ma dobrą rekę do psów, więc deklaracja to chyba nie na długo ;)[/QUOTE]

Dziękuję w imieniu Ivora, też mam nadzieję, że okaże się wyjątkowo adopcyjny, jak go tylko wyciągniemy ze schronu :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gorki330']Dziękuję za zaproszenie poproszę o nr konta - dorzucę jednorazowo 20 zł .[/QUOTE]


dziękuję bardzo, zaraz się wezmę za zestawienie deklaracji :)

koto będzie przesyłane po 18ym, bo teraz księgowa/skarbnik na urlopie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Yv1958']Niestety ja nadal czekam na numer konta:shake:[/QUOTE]


tak, numer konta będzie rozsyłany po 18ym, bo Livka - księgowa/skarbnik Ivora jest na urlopie.
przeoczyłam ten fakt wysyłając zaproszenia

Watek Ivora założyłam już jakiś czas temu, a dopiero teraz udało mi się znaleźć chwilę, żeby prosić o pomoc..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Yv1958']Niestety ja nadal czekam na numer konta:shake:[/QUOTE]

wystarczy przeczytać dobrze wątek ;)


[quote name='sylwija']bardzo dziękuję w imieniu Ivora.

Okazuje się, że Trochę się pospieszyłam,
akurat dzisiaj miałam czas, żeby trochę zaproszeń wysłać, a nasza Livka (skarbnik/księgowa Ivora) jest na urlopie:
[B]URLOP 11-18 CZERWCA BEZ DOSTĘPU DO INTERNETU !!! DO ZOBACZENIA ZA TYDZIEŃ !!! :lol:[/B]

Mam nadzieję, że Wasze deklaracje nie przeterminują się, a konto będzie wysyłane po 18 czerwca[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...