Jump to content
Dogomania

Grubeś - niesamowity beczkowóz został zagryziony w łódzkim schronie...


katya

Recommended Posts

  • Replies 53
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

to ja może obalę mity, sama byłam zdziwiona :)

nasza Beczka okazała się być Beczkowozem ;) czyli krótko mówiąc jest to facet
przyjęty został 22.7.2003, w danych widnieje imię Kajtuś, został prawdopodobnie oddany przez właścicieli, bo jest opis, że kastrat i że gryzie
widać Kajtusiowi się nieco przez te 3 lata w schronisku odmieniło, co się często zdarza, bo jest to ciesząca się beczkowa przylepa, został przyjęty w wieku 4 lat, teraz ma czyli ok. 7

wszystko się na pewno zgadza, bo sprawdzane było po chipie, chłopak nie ma numeru

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asiuniap']
P.S. Jak będziecie w schronie to zaglądnijcie może pod jego podwozie.[/QUOTE]

ponieważ byłam równie zaskoczona tymi danymi co wy, specjalnie jeszcze raz poszłam do jego boksu, weszłam i sprawdziłam podwozie, bo uwierzyć nie mogłam
a jednak :)
co do hoteliku to teraz i tak wszystko co tam siedzi jest po sterylkach, więc kastrat nie kastrat, szkody nie zrobi :)
chyba powoli mijają czasy przypadkowych ciąży w schronisku, bo sterylki ruszyły pełną parą

Link to comment
Share on other sites

Jak to zagryziony????:cry: :cry: :cry: Co się dzieje w tych pieprzonych schronach!!!!:nerwy: :nerwy: Przecież nasz Beczkowóz koffany miał trafić do wspaniałego domeczku...do kochających właścicieli...:placz: :placz: :placz: :placz: :placz:

Beczułko kochana...
[*]
[*]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Nie napisałam wcześniej, musiałam to przetrawić. Znów nie zdążylismy znaleźć domku dla psiaka.
Przepraszam Kajtusiu - już nie nazwe cię Grubciem.
Odpoczywaj za TM, tam jest spokojnie i bezpiecznie, tylko...tak szkoda, tak żal!

[URL=http://imageshack.us][IMG]http://img192.imageshack.us/img192/4851/zniczxq0.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...