Jump to content
Dogomania

Kraków WILCZEK BORYS znalazl swoja przystan MOZLIWE ZE W TYM TYGODNIU SPLACIMY DLUG!!


missieek

Recommended Posts

  • Replies 364
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Tak jak juz pisałam: Slapcio po psa pojedzie, tylko potrzeba jeszcze jednej lub dwóch osób, które jej pomoga, no i informacji czy oni psa oddadzą...potem potrzebny jest tymczas do przyszłego tygodnia, bo w przyszłym tygodniu Slapcio mogłaby go odwieźć do Katowic...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aisaK']Tak jak juz pisałam: Slapcio po psa pojedzie, tylko potrzeba jeszcze jednej lub dwóch osób, które jej pomoga, no i informacji czy oni psa oddadzą...potem potrzebny jest tymczas do przyszłego tygodnia, bo w przyszłym tygodniu Slapcio mogłaby go odwieźć do Katowic...[/quote]
[SIZE=5][COLOR=red]HELP!!!!!!!!!!!![/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

jesli bedzie taka mozliwosc pies zostanie odebrany w poniedzialek

tymczas potrzebny najlepiej w okolicach krakowa

a tak w ostatecznosci to czy ktos orientowal sie czy hotel w katowicach przyjmie nieszczepionego psa, zapewne wymagajacego leczenia, byc moze agresywnego, zastraszonego, nie nauczonego czystosci?

Link to comment
Share on other sites

Dzwonilam jeszcze do hotelu dla psów w Sosnowcu, rozmawiałam z kierowniczką i powiedziała że niebędzie problemu z przyjęciem psiaka.Doba kosztuje 20zl.Wytłumaczyłam pani że niechcemy by trafił do schroniska bo wiadomo jakie są tam warunki i że piesek potrzebuje opieki.Mam tam zadzwonić w poniedziałek jeśli zdecydujemy się na danie tam psiaka wiec teraz od was zależy co dalej.Narazie zrobiłam co mogłam.....

Link to comment
Share on other sites

No więc jak robimy z tym psem? Ktos musi ze mna tam podjechać - jedno to odebranie psa, drugie - po prostu boje sie jechac z obcym zwierzem w aucie. Nie wiadomo jak sie zachowa no i nie moge sobie pozwolić na zniszczenia w samochodzie. Na dogo bywam teraz rzadko, ale macie mój telefon. Na przyszly weekend jadę do Katowic wiec wtedy byłaby mozliwośc wziąć tam psiaka. Jeśli musiałabym jechac gdzieś ekstra, to niestety bede musiała prosić o dołożenie się do paliwa bo jestem juz po uszy w długach :flaming: (oczywiscie do Jaroszowca nie ma sprawy) W przyszłym tygodniu pracuje juz "normalnie" więc po południu mozna kombinować.
Tylko jak rozumiem na razie nie ma dla niego opcji...:-( Wśród moich znajomych nikt sie nie zgodził na przechowanie... Czy odwiezienie go do jakiegoś schroniska nie było by mimo wszystko lepsze??? Tylko do którego? :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zlota rybka']Dzwonilam jeszcze do hotelu dla psów w Sosnowcu, rozmawiałam z kierowniczką i powiedziała że niebędzie problemu z przyjęciem psiaka.Doba kosztuje 20zl.Wytłumaczyłam pani że niechcemy by trafił do schroniska bo wiadomo jakie są tam warunki i że piesek potrzebuje opieki.Mam tam zadzwonić w poniedziałek jeśli zdecydujemy się na danie tam psiaka wiec teraz od was zależy co dalej.Narazie zrobiłam co mogłam.....[/quote]
a gdzie w sosnowcu jest hotel? bo w schronisku tez niby hotel prowadza?:shake:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...