Jump to content
Dogomania

Kraków WILCZEK BORYS znalazl swoja przystan MOZLIWE ZE W TYM TYGODNIU SPLACIMY DLUG!!


missieek

Recommended Posts

  • Replies 364
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='missieek']tak jest pod opieka Strazy
ale staz ma zero sponsorow

ma juz sporo dlugow i nie ma jak zaplacic za Borysa

jest on od 18 listopada w hotelu
czyli juz 47 dni x 15zl == 705zl

jedna ze strazniczek zaplacila 100zl
mi udalo sie uzbierac na bazarku za bombke 20zl plus 50zl gdzie indziej
w skarpetce jest 120zl

czyli brakuje 415zl i z kazdym dniem coraz wiecej[/quote]

[URL]http://www.strazdlazwierzat.planty.pl/[/URL] Missiek czy straz oglasza zwierzaki w innych miejscach?

Link to comment
Share on other sites

sąsiadka ma na działce suczkę rotwailerkę od 6 lat i kundelka, więc ma doświadczenie, ma na działce również inne zwierzęta. Parę razy próbowali się jej włamać na dzialkę i dlatego poszukuje psa do obrony, zależy jej na "ostrym" psie, który będzie pilnował. Ale nie wiem czy on się nadaje, tymbardziej że pies się wychowywał w domu a tu musiałby w budzie mieszkać w zimie, na mrozie, nie jest przystosowany do mieszkania na dworze ale może ...

Link to comment
Share on other sites

Jak to? Rottka na działce w BUDZIE w zimie. Abstrakcja.
Borys musi być z człowiekiem; pozostawiony na działce, bez kontaktu z włąścielem, może atakować nawet właściciela.
Z tym "wyprowadzeniem na prostą" to lekki optymizm; Borys akceptuje p. Tomka, ale ... też z wielką uwagą i ostrożnością.
Czy ktoś ze SdZ bral tego psa na spacer??? Wyjmował z kojca?

Z tego co wiem tylko wetka i p. Tomek.

Link to comment
Share on other sites

sąsiedzi na działce prawie cały rok mieszkają tylko na zime mieszkają w kamienicy bo tam nie mają ogrzewania ale codziennie tam chodzą karmić inne zwierzeta min. świnki wietnamskie, koty, kuru i nie wiem co jeszcze. Ale nie mam pewności czy nie będą chcieli go oddać jak się nie sprawdzi lub sie nie zaklimatyzuje bo chcą tylko dobrego (ostrego) obrońcę, więc chyba nie warto ryzykować z tym biedakiem po takich przejściach:placz:

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem jak u nich na działce wygląda, Rotka jest wysterylizowana i nie mieszka w budzie tylko ma wejście do domku nie ogrzewanego więc to chyba to samo jakby w budzie mieszkała, ale to widac nie byłby najlepszy dom dla Borysa choć wcześniej pomyślałam sobie że może to by było lepsze niż schronisko.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...